Інтернет

Google збирає наші дані?

Google збирає наші дані?

Відомий 6 каналів, Що Google збирає наші дані, ви можете дізнатися, яка інформація про вас особисто. Хочете ознайомитися з тим, що Google знає про вашу особистість? Нижче наведені виноски, які покажуть ваші окремі дані, ті, що використовуються Google. І це не означає, що немає більш детальних даних чи інших даних. Це лише інформація, яка вам доступна. Система зберігає дані, і що вона насправді знає про нас, ми можемо лише здогадуватися.

Зміст статті:

1. Як бачить вас Google?

Він намагається дотримуватися вашого основного профілю: він визначає вашу вікову категорію, стать, мову, на якій ви говорите, ваші інтереси.

Потім зібрана інформація використовується для розміщення конкретних оголошень на моніторі, які розроблені спеціально для вас. Ви можете переглянути свою інформацію, натиснувши на це посилання:
https: // www.Google.Com/ads/уподобання/

2. Тут вони знають історію вашого місцезнаходження та руху

Якщо ви використовуєте Android, то цей пристрій навіть під час читання це надсилає інформацію про місце розташування.

Історію вашого руху та поточного місця можна побачити, натиснувши тут:
https: // карти.Google.Com/locationHistory

3. Google збирає наші дані і знає всю історію пошуку

Усі звернення в пошукових системах Google зберігаються. Він також фіксує кожну рекламу та посилання, куди ви ходили. Ці дані:
https: // історія.Google.Com

чотири. Абсолютно всі пристрої знають тут, за допомогою якого ви підключаєтесь до свого облікового запису

Якщо ви переживаєте, що, можливо, хтось зламав ваш обліковий запис Google (Gmail, YouTube) Перейдіть за посиланням нижче та перегляньте список підключених пристроїв, які мають право відвідувати обліковий запис, у цьому розділі ви можете дізнатися IP-Шнік та передбачуване розташування нападника:
https: // безпека.Google.Com/налаштування/безпека/діяльність

п’ять. Усі програми, які дозволяють визначати особисту інформацію

Ось список усіх ваших програм, які дозволяють витокувати вашу інформацію. Переїжджаючи сюди, ви можете побачити, додатки, які погодились та яку інформацію використовується.
https: // безпека.Google.Com/налаштування/безпека/дозволи

6. Google збирає наші дані і може експортувати їх

Система дозволяє надсилати або отримувати всю особисту інформацію: закладки, електронна пошта, номери телефонів, інформація про вас Google Drive, YouTube Відео, фотографії.
https: // www.Google.Com/налаштування/винос

Найкращі клієнти Torrent для MacOS
Вибір найкращого торренту для Mac OS X. Ми вважаємо найпопулярнішими, функціональними та зручними клієнтами Torrent для операційної системи Apple. Що ...
Як зробити гаряче клонування жорсткого диска з встановленим безкоштовним програмним забезпеченням Windows
Клонування жорсткого диска - операція не з -за деяких спеціальних, вона пропонує багато програм для резервного копіювання та роботи з простором диска....
Як завантажити оригінальне зображення Windows 10 1903 без інструменту створення медіа
Для завантаження ISO-Зображення, включаючи останню збірку Windows 10 1903, Microsoft настійно рекомендує використовувати Інструмент створення медіа, Б...