Налаштування

Де в Windows 10 є принтери, підключені до комп'ютера?

Де в Windows 10 є принтери, підключені до комп'ютера?

Зміст

Незважаючи на те, що Windows 10 давно використовується багатьма користувачами персональних комп’ютерів та ноутбуків, на ньому регулярно виникає ряд питань. Одним із них є розташування друкарських принтерів, підключених до комп'ютера. У Windows 7 цей елемент був на панелі управління, і за допомогою його можливо було не лише переглянути всі встановлені принтери, але й перейти до їх прямого контролю (конфігурація загального доступу, технічного обслуговування, регулювання якості друку ).

У цій статті ми розповімо, як все це можна зробити в Windows 10.

Управління принтером у Windows 10

Для того, щоб знайти принтер на комп’ютері в цій версії операційної системи, ви можете піти двома способами. Перше - використовуючи команду у вікні "виконати". Другий - через параметри Windows та третій - через стару добру панель управління. Так, так, у Windows 10 він там, просто прихований трохи далі. У нас вже була стаття про це.

Контроль команди принтерів

Це найпростіший і найшвидший спосіб потрапити в "принтери та факси" на Windows 10.

Спочатку натисніть кнопки Win+R на клавіатурі.

Комбінація клавіатури Windows+R на клавіатурі

З’явиться вікно "виконати". Скопіюйте команду в неї Контролювати принтери І натисніть "ОК".

Контроль команди принтерів

Відобразиться вікно з усіма принтерами, які підключені або підключені до вашого ПК.

Вікно Windows та Printers у Windows 10

Параметри Windows 10

Щоб скористатися цим методом, потрібно відкрити меню "запустити" та натиснути значок передачі зліва зліва (параметри).

Параметри Windows 10 через меню «Пуск»

Далі виберіть "пристрої" та в меню зліва "Принтери та сканери".

Пристрої в параметрах Windows 10

Керування принтерів проводиться натисканням його кнопкою лівої миші та в меню, яке з’являється, вибравши кнопку "Управління".

Усі відбитки, встановлені в системі

Пристрої та принтери на панелі управління

Для того, щоб знайти принтер на комп’ютері в Windows 10 таким чином, ми відкриваємо панель управління, наприклад, через те саме вікно "виконати". Для цього натисніть кнопки Win+R на клавіатурі та скопіюйте команду в рядок введення Панель управління

Комбінація клавіатури Windows+R на клавіатурі

Команда панелі управління, щоб викликати панель управління в Windows 10

Почнеться знайома панель управління, де управління принтером здійснюється через "пристрої та принтери".

Ми переходимо до "пристроїв та принтерів"

Привітання!

Якщо в попередніх версіях Windows, щоб дістатися до вікна системи "пристрій та принтери", може бути інтуїтивно швидко, оскільки його елемент був у меню «Пуск», то в розробниках Windows 10 ускладнив цю процедуру. Складається враження, що розробники поступово ускладнюють доступ до колись знайомих системних елементів, щоб догодити своїм обрізаним братам, в яких представлені не всі можливості, які можна переглянути, налаштувати або використовувати в операційній системі Windows.

Але ми залишимо це на совісті нинішнього керівництва в Microsoft, яке здійснює нагляд за розробкою Windows 10. Наше завдання - повідомити про те, як відкрити вікно "пристрою та принтери", яке дуже актуальне для багатьох користувачів, яке не лише представляє пристрій, підключений до комп'ютера, але також є можливість налаштувати та керувати деякими з них.

Інструкції щодо відкриття системного вікна "Пристрій та принтери" у Windows 10

  1. Ми розглянемо відкриття вікна, яке нам потрібно через команду системи. Сама команда вводиться у спеціальне вікно "Виконати", який можна викликати через відповідний елемент у загальному списку програм, у папці Послуга - Вікна, Або просто натисканням клавіатури на клавіатурі Win + r (як його натиснути).
  2. Це слідує у вікні, яке було викликано на попередньому кроці, введіть коротку команду:
    Контролювати принтери

    І натисніть клавішу добре (або Увійти на клавіатурі).

  3. Команда буде негайно відпрацьована, і ви побачите бажане вікно "пристрої та принтери" у Windows 10, в яких ви вже можете безпосередньо переглянути пристрої, підключені до комп'ютера, і якщо ви хочете створити необхідні додаткові маніпуляції.

Відеоінструкція

Лише декілька описаних кроків достатньо, щоб відкрити важливий системний елемент, який відображає як підключені принтери, так і будь -які інші пристрої: телефони, смартфони, клавіатури, миші, накопичувачі, гарнітури тощо.

Якщо вам часто потрібно звернутися до цього вікна, то має сенс створити відповідний ярлик на робочому столі, щоб відкрити його якнайшвидше. Ви можете дізнатися більше про цю можливість з матеріалу "Як створити ярлик із бажаною командою в Windows".

Інформація

У цій статті показані дії, за допомогою яких ви можете переглянути всі встановлені принтери в Windows 10 різних випадків, необхідно переглянути список усіх встановлених принтерів на пристрої з Windows 10, а також інформацію про принтер та його властивості.Це більше, ніж у статті показано різні способи, з якими ви можете переглянути всі встановлені принтери в Windows 10Ka. додаток, натисніть на цю кнопку панелей завдань Почати А потім виберіть Варіанти або натисніть на клавіатуру комбінацію клавіш + Я

Відкрите вікно "Параметри" виберіть категорію пристрою

Вибрати вкладку принтера та сканери дуже багато, а в правій частині вікна ви побачите список усіх встановлених принтерів.

Щоб переглянути властивості принтера, виберіть необхідний принтер і натисніть кнопку управління

Збільшено, натисніть на посилання властивостей принтера

Я побачу властивості вибраного принтера.

Як переглянути список встановлених принтерів за допомогою класичної панелі управління для класичної панелі управління, у списку списку Drop -Down: Виберіть невеликі піктограми та натисніть пристрої та принтери

У розділі «Пристрої та принтери» вікно «пристрої та принтери» ви побачите список усіх встановлених принтерів.

Щоб переглянути властивості принтера, натисніть праву кнопку миші на потрібному принтері та, у контекстному меню, виберіть пункт властивостей принтера

Я побачу властивості вибраного принтера.

Як переглянути список встановлених принтерів у Windows PowerShell, ви також можете переглянути список встановлених принтерів, ви можете побачити консоль PowerShellv, щоб переглянути список імен встановлених принтерів, відкрити консоль Windows PowerShell та заповнити наступну команду :

Getcinter | Назва списку формату

Щоб переглянути список встановлених принтерів з деталями, на консолі PowerShell, дотримуйтесь наступної команди:

Getcinter | Формат

Для того, щоб відобразити список встановлених принтерів з деталями до текстового файлу на робочому столі, на консолі PowerShell, дотримуйтесь наступної команди:

Getcinter | Список формату | OUT-файли "$ env: userprofiledesktopprinters.Txt "

Як переглянути список встановлених принтерів у командних рядках, ви все ще можете переглянути список встановлених принтерів за допомогою командного рядка.Щоб переглянути список встановлених принтерів, відкрийте командний рядок та виконайте наступну команду:

Короткий список принтерів WMIC

Використовуючи обговорені вище дії, ви можете переглянути список усіх встановлених принтерів, а також інформацію про принтер та його властивості.

Ми переносимо WhatsApp з одного пристрою на інший
Ситуація, знайома майже кожній сучасній людині. Радість придбання нового гаджета замінюється турботою про те, як перенести все корисне для нього, яке ...
Встановлення пароля на Android Усі методи
Кілька років тому в мережі хакерів була викладена мільйонна база користувачів однієї великої пошукової системи. Виявилося, що доступ до 70% облікових ...
Як прискорити роботу віртуальної машини
До віртуальних машин Віртуальна скринька, Робоча станція VMware або Гіпер-V Вони працювали стабільно і без замерзання, вони повинні мати в своєму розп...