Налаштування

Де знаходиться панель управління в Windows 10 - всі способи введення

Де знаходиться панель управління в Windows 10 - всі способи введення

Зміст

Ви пишете в інструкціях: "Відкрийте панель управління, виберіть програму та компоненти", після чого виявляється, що не всі користувачі знають, як відкрити панель управління, і цей елемент не завжди присутній. Заповніть проміжок.

У цьому посібнику - 5 способів введення панелі управління Windows 10 та Windows 8.1, деякі з яких працюють у Windows 7. І в той же час відео з демонстрацією цих методів наприкінці.

Примітка. Зверніть увагу, що у переважній більшості статей (як тут, так і на інших сайтах), коли вказує на деякий момент на панелі управління, він включений у тип "піктограми", тоді як за замовчуванням тип "категорія" є Входить у Windows. Я рекомендую вам розглянути це і негайно перейти на піктограми (у полі "Переглянути" праворуч на панелі управління).

Ми відкриваємо панель управління через "виконати"

Діалогове вікно "Виконання" присутнє у всіх останніх версіях ОС Windows і викликається комбінацією Keys Win+R (де WIN - це емблема ОС). Через "Execute" ви можете запустити що завгодно, включаючи панель управління.

Для цього просто введіть слово КОНТРОЛЬ У полі введення, а потім натисніть кнопку ОК або введіть клавішу.

До речі, якщо чомусь вам потрібно було відкрити панель управління через командний рядок, в ньому ви можете просто написати КОНТРОЛЬ І натисніть Enter.

Є ще одна команда, з якою ви можете ввести панель управління за допомогою "Execute" або через командний рядок: Shell Explorer: ControlPanelfolder

Швидкий вхід на панель управління Windows 10 та Windows 8.один

ОНОВЛЕННЯ 2017: У Windows 10 1703 Creators Update панель управління зникла з меню Win+X, але його можна повернути: як повернути панель керування в контекстне меню запуск Windows 10.

У Windows 8.1 та Windows 10 Ви можете потрапити на панель управління буквально один -два клацання. Для цього:

 1. Натисніть клавіші Win+X або натисніть кнопку "запустити" за допомогою правої кнопки.
 2. У меню, яке з’явиться, виберіть пункт "Панель управління". 

Однак у Windows 7 це можна зробити не менш швидко - бажаний елемент присутній у звичайному меню за замовчуванням.

Ми використовуємо пошук

Один з найбільш розумних способів запустити те, що ви не знаєте, як він відкривається у Windows, -це використовувати побудовані функції пошуку.

У Windows 10 поле пошуку здійснюється за замовчуванням на панелі завдань. У Windows 8.1 Ви можете натиснути клавіші Win+S або просто почати вводити текст під час початкового екрану (з плитками програм). А в Windows 7 таке поле присутнє в меню «Пуск».

Якщо ви просто почнете набрати "панель управління", то в результатах пошуку ви швидко побачите потрібну точку, і ви можете запустити її, просто натиснувши.

Крім того, при використанні цього методу в Windows 8.1 і 10 ви можете натиснути праву кнопку на знайденій панелі управління та вибрати "виправити її на панелі завдань" для швидкого запуску в майбутньому.

Зауважу, що в деяких попередніх зборах Windows, а також у деяких інших випадках (наприклад, після незалежної установки мовного пакету) панель управління розташована лише для введення "панелі управління".

Створення маркування

Якщо вам часто потрібен доступ до панелі управління, то ви можете просто створити ярлик, щоб запустити його вручну. Для цього натисніть кнопку правої миші на робочому столі (або в будь -якій папці) виберіть "create" - "мітка".

Після цього в полі "вказують на розташування об'єкта" Введіть один із наступних варіантів:

Клацніть "Далі" та введіть потрібне відображене ім'я мітки. Надалі, через властивості ярлика, ви також можете змінити піктограму за бажанням.

Гарячі клавіші для відкриття панелі управління

За замовчуванням Windows не забезпечує комбінацію гарячих клавіш, щоб відкрити панель управління, але ви можете створити її, в тому числі без використання додаткових програм.

Для цього дотримуйтесь таких дій:

 1. Створіть ярлик, як описано в попередньому розділі.
 2. Клацніть на мітку правою кнопкою миші, виберіть елемент "Властивості".
 3. Клацніть у поле швидкого дзвінка.
 4. Клацніть потрібну комбінацію ключів (обов'язково Ctrl+ alt+ ваш ключ). 
 5. Клацніть ОК.

Готовий, тепер, натиснувши обрану комбінацію, панель управління буде запущена (просто не видаляйте ярлик).

Відео - Як відкрити панель управління

І нарешті, відеоінструкція щодо запуску панелі управління, яка показує всі вищезазначені методи.

Я сподіваюся, що ця інформація була корисною для користувачів -початківців, і в той же час допомогло побачити, що майже все в Windows можна зробити далеко в одному напрямку.

Панель управління - Святий святого будь -якого пристрою від смартфона до космічного корабля. З ним ви можете налаштувати та керувати пристроєм, змінити параметри та характеристики. Кожна операційна система Windows також має власне середовище управління, хоча у Windows 10 розробників хочуть поступово відмовитися від "панелі управління".

Що таке "панель управління" і чому це потрібно

"Панель управління" - це спеціальне середовище для управління операційною системою. Основна його функція полягає у зміні налаштувань ОС. Усі "панелі управління" поділяються на вісім категорій:

Залежно від складу, кількість категорій може змінюватись.

Еблетки "Панелі управління" поділяються на категорії

Назва категорії, легко визначити, за який розділ комп'ютера він відповідає. Ви також можете змінити відображення категорій на піктограми, щоб знайти налаштування або корисність без перетину в групах. Для цього натисніть на "Переглянути" та змініть фільтр з "категорії" на "маленькі піктограми".

Виберіть елемент "великі BADES", якщо ви вважаєте великим текстом зручнішим для роботи

Після цього буде більше категорій, упорядкованих стовпцями на "Панелі управління".

Відображення піктограм на "Панелі управління" робить категорії більш фрагментованими

Як відкрити "панель управління" на Windows 10

Можливості достатньо: виконання комунальних послуг, пошуку, етикетки та навіть гарячих ключів.

Через пошук

Пошук Windows асоціюється на комп’ютері будь -якого файлу чи програми.

Щоб відкрити вікно пошука. У полі введення введіть "Панель управління" та натисніть на програму.

Введіть "Панель управління" та виберіть програму

Через команду "виконати" або термінал командного рядка

Команда управління в виконавчій програмі або командному рядку також відкриє "Панель управління".

Натисніть клавіші Win+R, введіть управління в діалоговому вікні та запустіть.

Введіть команду управління та запустіть кнопку ОК або введіть клавішу

Будь -яка програма та процес можуть бути запущені через термінал "Командний рядок", включаючи "Панель управління". Ось як це зробити:

 1. У вікні пошуку Windows введіть запит "Командний рядок" та виберіть програму. Виберіть термінал "рядок команди" з значком вікна програми

 2. Введіть команду управління в консолі та запустіть клавішу ENTER. Після натискання клавіші ENTER "Панель управління" відкриється

Через меню Windows

Меню Windows - це елемент для запуску найпоширеніших системних аплетів.

Ви можете зателефонувати в меню двома способами:

Зателефонуйте в контекстне меню Windows та виберіть "Панель управління"

З версії Windows 10 1703, "панель управління" в меню ОС була замінена "параметрами", і тепер цей метод неможливий для нових версій.

Через системи системи

"Параметри" вбудованого середовища мають власний пошук системи, який можна використовувати для відкриття "Панель управління".

 1. Натисніть клавіші Win+I, викликаючи "параметри".
 2. На головній сторінці на панелі пошуку введіть "Панель управління" та виберіть результат результату. Поле пошуку знаходиться поверх решти категорій

Через "провідник"

"Explorer" - універсальний менеджер файлів Windows, з ним дуже просто відкрити "Панель управління".

 1. Відкрийте будь -яку папку комп'ютера. "Провідник" розпочнеться.
 2. У рядку адреси поруч із значком монітора натисніть на стрілку, у меню падіння виберіть "Панель управління". Адресна лінія провідника знаходиться в самому вершині

Через меню "Почати" (початковий екран)

Найпростіший спосіб відкрити "панель управління" - це меню "запустити".

Натисніть кнопку Windows, прокрутіть список програм у папку "Service", натисніть на "Панель управління" в ньому.

Етикетка "Панель управління" знаходиться у папці "Сервіс"

Як створити ярлик для введення "панелі управління" на Windows 10

Для того, щоб не шукати послугу час від часу, ви можете додати ярлик інструментів до свого робочого столу.

 1. Клацніть з правою кнопкою миші до порожнього місця робочого столу, виберіть елемент "create" - "мітка". Виберіть у контекстному меню пункт "create" - "мітка"

 2. У вікні майстра створення мітки запишіть керування, натисніть "Далі". Контроль - це вже знайома команда дзвінків "Панель управління"

 3. Далі призначте ім'я мітки: Ви можете вибрати будь -який, але правильніше зателефонуйте на "Панель управління". Потім натисніть "Готовий". Тепер на робочому столі швидкий доступ до "Панель управління". Заповніть поле "Введіть назву мітки" і натисніть "готовий"

Як встановити гарячі клавіші для виклику панелі управління на Windows 10

У Windows ви можете встановити гарячі (глобальні) клавіші для виклику етикетки. З їх допомогою ярлик запускається в будь -якій програмі без використання миші. Ось як їх створити:

 1. Клацніть правою кнопкою на мітці та виберіть "Властивості". Точка "властивості" знаходиться в контекстному меню

 2. Перейдіть на вкладку "Мітка", натисніть на поле швидкого дзвінка та натисніть клавіші Ctrl+Alt+G. Перші дві кнопки потрібні та встановіть швидкий дзвінок. Виберіть третю кнопку самостійно. У поле швидкого дзвінка виберіть необхідні клавіші

 3. Збережіть зміни, натиснувши кнопку ОК.

Після цього натискання гарячих клавіш буде супроводжуватися відкриттям "Панель управління".

Відео: Як відкрити "панель управління"

Відкрити командний рядок дуже просто. Використовуйте будь -яким способом до смаку: гарячі клавіші, мітка або виклик через командний рядок.

Переважаюча більшість інструкцій щодо усунення проблем пов'язана з викликом будь -яких аплетів (елементів) панелі управління (PU). Але коментарі під багатьма подібними статтями дають зрозуміти, що не всі користувачі розуміють, як відкрити панель управління в Windows 10, і що це. Усуньте цей недолік, відкривши тему максимально.

Цей посібник забезпечує всі можливі методи виклику панелі управління в десятці, більшість з яких застосовні до Windows 8, а деякі для "Сім".

Негайно зауважте, що піктограми панелі управління в Windows 10 візуалізуються за замовчуванням у вигляді категорій. За допомогою цього методу візуалізації у вікні відображаються лише основні інструменти, що веде користувача в тупик, коли він не може знайти необхідний елемент. Виконуючи будь -які інструкції, це слід враховувати та переключити тип піктограми PU на "піктограми", якщо виникають проблеми або ретельно прочитайте статті (іноді їхні автори пропонують перейти на необхідний режим милосердного відображення).

Зміст

Що це

PU - один із елементів графічного інтерфейсу Windows, який забезпечує доступ до більшості налаштувань системи, управління та адміністрування ОС. Кожен з його елементів (піктограма) називається Applet. Вони є *.Файли CPL, розташовані в System32 та WinSXS. Тут зберігається панель управління в Windows 10.

Аплет запускають відповідні команди системи або виконують відповідні дії. Тобто вони є своєрідними ярликами для виконання дії або запуску команд.

Ми будемо використовувати можливості інтерпретатора команди

Багато хто зіткнувся з такою концепцією, але незнайомі слова можуть викликати здивування у початківця. Немає нічого поганого в терміні "перекладач команди". Вони вказують на звичайне вікно "виконати", знайоме з попередніх версій Windows.

Обидві команди є актуальними для виконання як у командному рядку, так і в пошуку Windows 10.

Панель управління - має той самий графічний елемент, що і провідник, і тому його можна викликати, запустивши вікно провідника з відповідним аргументом (параметр). Це робиться за допомогою команди "Провідник Shell: ControlPanelfolder", яка розуміється інтерпретатором команди та командним рядком.

Панель дзвінків швидкого дзвінка

У Windows 8 з’явилося нове меню, яке забезпечує можливість швидкого виклику необхідних функцій операційної системи. Це меню Win → X, назва якого поєднується з поєднання клавіш, спричинених ним.

1. Клацніть Win+X, щоб зателефонувати в меню або зателефонувати в контекстне меню панелі панелі завдань.

Комбінація рідко працює, коли запускається повноекранна програма або деякі програми відкриті на повному екрані, наприклад, гра чи гравця.

2. У меню падіння натисніть на відповідний пункт.

Ми будемо використовувати пошукову систему

Ми починаємо вводити заповітну фразу та запускаємо ПУ зі списку програм.

Використовуючи контекстне меню елемента, його можна виправити у завданні завдання для швидкого дзвінка.

У деяких зборах "десятки" пошук знаходить панель управління лише за запитом "Панель управління". Це слід враховувати при використанні піратських зборів "десятки".

Створіть ярлик у зручному місці

Якщо часто потрібен доступ до панелі управління, для цього ви можете створити ярлик у зручному місці, наприклад, на робочому столі.

 1. Зателефонуйте в контекстне меню.
 2. Виберіть "Create" → "мітка".
 3. Як місце розташування, ми вказуємо "контроль".
 4. Ми встановимо назву елемента і натисніть "готові".

Другий варіант створення мітки для виклику ПУ - це наступний.

1. Введіть "дисплей" у пошуку.

2. Виберіть опцію "Відображення/приховування звичайних піктограм на робочому столі".

3. Покладіть прапор біля "Панель управління" і натисніть "ОК".

Ми встановлюємо гарячі ключі для дзвінка

Будь -яка програма або команда в Windows можна викликати через гарячі клавіші, не зареєстровані в системі.

1. Створіть ярлик, як показано в попередньому розділі.

2. Ми йдемо в його "властивості".

3. Ми переносимо курсор у поле "швидкий дзвінок".

чотири. Ми затискаємо бажану комбінацію, яка не зареєстрована в системі після іншої програми.

Він повинен включати клавіші, ctrl, alt та одну букви або цифру.

п’ять. Ми зберігаємо нові параметри та перевіряємо функціонування клавіш.

Вони працюватимуть перед тим, як зняти етикетку, позаду якої призначаються.

Увімкніть VPN в опері
Огорожі: 17 червня 2021 р. Опера призупинила підтримку послуг VPN у своїх браузерах Opera and Opera GX (через блокування послуг рішенням Роскомнадзор...
Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері або ноутбуці
Швидкість підключення до Інтернету - це досить важливий показник для комфортної роботи на комп’ютері. У договорі з постачальником ви можете знайти так...
Вихід метро - в пошуках оазису серед пустелі
Успіх Дмитра Глуховського, автора горезвісних книг серіалу "Метро", Це багато в чому пов’язано з незвичайною популярністю апокаліптичних та пост -апок...