Підказки

Де ноутбук у Windows 10

Де ноутбук у Windows 10

Зміст

Привіт усім читачам У мене є Windows 10, чесно кажучи, мені це подобається, тут немає нічого такого класного, але, здається, працює трохи швидше, ніж Windows 7. Хоча стиль, ну, я маю на увазі дизайн Windows 7, мені це подобається якось більше. У Windows 10, якийсь різкий стиль. Отже, добре, давайте підемо на справу. У цій примітці я скажу вам, де ноутбук знаходиться в Windows 10. Улюблений, простий і найголовніше зручний зошит

Блокнот супер: Ви завжди можете створити текстовий документ і написати щось там, немає зайвих дзвонів і свистів, текстовий документ відкривається в будь -яких вікнах, він швидко працює, що ще потрібно? Ноутбук він знаходиться в Африці ноутбук!

Отже, ноутбук - це програма, яка має власний запуск файлу та папку, де програма насправді живе. Ноутбук посилається на системні компоненти Windows, саме тому програма живе в папці System C: Windows, ось це, файл блокнота.Exe (це ноутбук):

Цю папку Windows можна відкрити дуже легко, ви знаєте, як? Я покажу тобі зараз класний спосіб! У вікні об'єднує кнопки Win + R, напишіть таку команду:

%Windir%

Все, натиснуто ОК, а папка Windows. Ви просто не наважуєтесь щось зняти звідти, якщо щось видалити, то можуть бути жахливі журнали, пам’ятайте, коротше кажучи! Тож якщо файл блокнота.Початок, ну, тобто, натисніть на нього двічі, тоді його Величність з’явиться в зошиті:

У меню формату ви можете вибрати потрібний розмір шрифту, сам шрифт також можна змінити:

Ну, головне - ви розумієте? Ну, де ноутбук у Windows 10? Я сподіваюся, що вони розуміють! Тепер що ще сказати. Я писав, що ноутбук - це системний компонент, тому його можна запустити, навіть якщо ви просто стискаєте Win + R і напишіть команду блокнота. І ви навіть можете так, за допомогою правої кнопки запуску, ми вибираємо командний рядок:

А в чорному вікні ми також пишемо блокнот:

Натисніть кнопку ENTER, і ноутбук відкрився знову:

Але тут хлопці важливо розуміти, що ноутбук та текстовий документ не однакові. Якщо ви просто запускаєте ноутбук, а потім напишіть щось там, то вам все одно потрібно зберегти. Але є хороша новина, коли ноутбук закривається, він скаже вам, ей, можливо, ви десь збережете те, що написали тут? Це повідомлення:

І якщо натиснути тут, щоб зберегти, то з’явиться таке збереження вікна:

Ну, хлопці, я думаю, що вам все зрозуміло? Головне - не видаляти нічого в папці Windows, оскільки сама операційна система зберігається в ній, драйвери, до речі, також зберігаються в ньому, і загалом там зберігається багато речей

Все, ми попрощаємось, удачі вам і всьому найкращому

На головну!дев'ятнадцять.04.2017 "> Читати! ->

вітаю! Сьогодні ви дізнаєтесь, як створити та відкрити свій ноутбук на комп'ютері Windows 10. Блокнот - це дуже зручна функція, у зошиті ви можете робити різні нотатки та зберегти їх. Ви можете створити та зберегти якомога більше файлів ноутбуків з окремими записами та дуже просто відкрити їх. Щоб відкрити ноутбук, у нижньому лівому куті відкрийте меню «Пуск». У відкритому вікні натисніть на вкладку - усі програми.

У списку всіх програм, які відкрилися, в самому дні натисніть на вкладку - Standard Windows. У відкритому рахунку натисніть на вкладку - Ноутбук.

Далі у вас є ноутбук. У зошиті ви можете робити будь -які записи. Закривши ноутбук, ви можете зберегти його в будь -якому місці на своєму комп’ютері, робочому столі, документах, будь -якій папці тощо.D.

Ви можете створити ноутбуки дуже просто з робочого столу. Натисніть праву кнопку миші на екрані робочого столу. У вікні, що відкривається, принесіть курсор миші до напису - створіть. У вікні, що з’являється, натисніть на текстовий документ напис -.

Далі, на екрані у вас буде файл із ноутбуком, ви можете вказати ім'я файлу. Таким чином ви можете створювати файли за допомогою ноутбука.

Були запитання? Напишіть коментар! хай щастить!

Блокнот - один із стандартних компонентів ОС Windows. Це означає, що ця програма додається до будь -якої версії цієї операційної системи. Насправді тут ми вже можемо побачити одну з головних переваг "зошита" - відсутність необхідності додаткової установки. Блокнот вже в системі, його потрібно знайти лише і відкрити.

Крім того, серед очевидних переваг програми, надмірна, очевидна простота використання. Немає можливості детальної настройки та форматування тексту, однак, якщо необхідно швидко записати текст, не чекаючи запуску слова, ця програма є найкращим рішенням.

"Блокнот" особливо люблять серед досвідчених користувачів, оскільки цей текстовий редактор дозволяє редагувати та переглядати файли програм без спеціального додаткового програмного забезпечення.

Як відкрити ноутбук на Windows 10

Способи запуску "блокнота" у Windows 10

Десята версія ОС з Microsoft, за традицією. Блокнот не набув жодної конкретної революційної функціональності, однак, з появою нової версії, кількість способів, які можна запустити. Нижче ми розглянемо абсолютно всі ці методи.

Використання інструменту "Пошук"

Перший, найпростіший і найочевидніший спосіб.

 1. Клацніть на піктограму "Пошук" (зображення лупи) на панелі нижньої панелі завдань. Клацніть на значок пошуку на панелі завдань
 2. Введіть слово "Примітка" у рядку та натисніть "Введіть". У полі пошуку ми представляємо слово "зошит", натисніть "ввести"
 3. У більшості випадків значок програми буде єдиним результатом у результатах пошуку. Клацніть на нього, і програма запуститься. Клацніть на додаток "Блокнот"

На замітку! У випадку, якщо з будь -якої причини на нижній панелі немає значка "пошуку", ви можете відкрити її, натиснувши праву клавішу миші на піктограмі "Start". У відкритих меню вам просто потрібно вибрати пункт "Знайти".

Клацніть з правою кнопкою миші на значок "запустити", а потім на елементі "Знайти"

Через меню "Почати"

Ще один із найпростіших способів.

 1. Необхідно відкрити головне меню "запустити" на вкладці "Усі програми". Клацніть на значок логотипу Windows, відкрийте "всі програми"
 2. І серед встановлених компонентів виберіть "стандартну" папку. Ця папка має всі стандартні компоненти, які постачаються разом з ОС. Серед них ви можете знайти "примітку". Натиснувши ліву кнопку миші, ми відкриваємо папку "Standard - Windows", знаходимо "Блокнот" та відкриваємо її

Примітка! Ви можете виправити "блокнот" в головному інтерфейсі "запуск" за допомогою контекстного меню (натисніть клавішу правої миші на значку).

Через місце в папці

Ви також можете запустити ноутбук, знайшовши розташування програмних файлів у пам'яті комп'ютера.

 1. Відкрийте вікно "комп'ютер" і знайдіть диск "c:". Двічі клацання лівої кнопки миші відкрийте диск "c:"
 2. У локальному диску виберіть папку "Windows". Сама ОС розташована безпосередньо тут, а основні компоненти системи з допоміжними програмами. Знайдіть та відкрийте папку "Windows"
 3. Серед величезної кількості файлів вам потрібно знайти "блокнот.Exe ". Запустіть його з подвійним клацанням, а ноутбук відкривається. Ми шукаємо файл "Блокнот.Exe "і відкрийте подвійним клацанням лівої кнопки миші

Примітка!Використовуючи контекстне меню, ви можете створити ярлик цієї програми та розмістити її на робочому столі або в будь -якому іншому зручному місці для швидкого доступу.

Натиснувши праву кнопку миші на файлі Notepad.exe ", виберіть елемент" Створіть ярлик "

Використання командного рядка

Найскладніший, але не менш надійний спосіб. Підходить для більш досвідчених користувачів, оскільки це передбачає маніпуляції з основною консоллю. Також допомагає, якщо жоден з попередніх методів з будь -якої причини роботи. Ми проаналізуємо це трьома простими кроками.

 1. Щоб відкрити командний рядок, вам потрібно натиснути праву клавішу миші на піктограмі Start. У списку, який відкривається, виберіть "Командний рядок". Натисніть кнопку "запустити" за допомогою правої кнопки або натисніть на комбінацію клавіш "Win+X", а потім натисніть на елемент "Командний рядок"
 2. Консоль центрального командного рядка відкриється. У ньому потрібно набрати команду "блокнот". У командному рядку ми вводимо "блокнот", натисніть "ввести"
 3. Система негайно запустить ноутбук. Відкрийте ноутбук за допомогою командного рядка

Готовий! Тепер ви знайомі з усіма способами запуску цієї програми.

Робота в програмі "блокнот"

Функціональність цієї програми, хоча і мінімальна, все ще дозволяє внести деякі основні зміни в тексті.

Як працювати в ноутбуковій програмі

На вкладці "Файл" виберіть "Зберегти" або "Зберегти як" елемент

Створення текстового файлу

Якщо вам потрібно створити текстовий файл за допомогою "ноутбука" у певній папці, послідовність дій така:

 1. Зателефонуйте в контекстне меню, натиснувши праву клавішу миші на порожній області в папці. Права кнопка клацніть з нуля
 2. Потягніть курсор до підпункту "створити". Ми приносимо курсор миші до елемента "створити"
 3. Відкриється підменю, в якому слід вибрати опцію "текстовий документ". Вибір формату "текстовий документ"
 4. Новий файл з’явиться безпосередньо в папці, готова до роботи. Створюючи новий документ, ви можете негайно змінити його ім'я Створений ноутбук текстового документа

Відео - Як знайти зошит у Windows 10

Як перекласти сторінку в Opera GX
Опера GX Gamers браузер прийняв більшу частину функціональності від традиційного спостерігача оперу. Серед таких можливостей є швидкий переклад сторін...
У Windows 10 файли EXE не запускаються. Вирішення проблеми
Іноді користувачі десятої версії Windows стикаються з проблемами - програми перестають увімкнути. Коли ви намагаєтесь запустити програму, виникає поми...
Оновлення BIOS за допомогою флеш -накопичувача
Нещодавно наш сервісний центр часто стикається з таким завданням, як оновлення BIOS. Зазвичай оновлення необхідні комп’ютери з материнськими платами н...