Драйвери та плагіни

Де придбати Windows 10 Pro за 300 рублів?

Де придбати Windows 10 Pro за 300 рублів?

Зміст

Можливо, це стане новиною для когось, але операційна система Windows 10 Pro, як і будь -яка інша з цієї лінії, виплачується, тобто вам потрібно заплатити за це гроші. Звичайно, більшість користувачів вважають за краще використовувати піратські збори, але це пряме порушення законодавства. Щоб чесно жити, вам потрібно придбати ліцензію, яка продається в офіційному магазині Microsoft Store та багатьох інших місць. Єдина проблема полягає в тому, що часто це коштує дорожче, ніж старий комп'ютер або планшет.

Станом на 19 грудня 2017 року Windows 10 Home (основна версія) просять 8 699 рублів, тоді як версія Windows 10 Pro (Advanced) коштуватиме 14 199 рублів. Очевидно, що дати такі гроші для операційної системи від Microsoft - це не найзріве в уроці. Пощастило всім, хто придбав ліцензований Windows 8 або Windows 8.1, оскільки протягом дуже тривалого періоду американська корпорація дозволила оновити ліцензійний ключ до більш нового без будь -якого додатка.

Однак більшість користувачів Windows 10 не мають ліцензії, оскільки Windows 8 (8.1) Вони використовувались у піратській формі. На щастя, тепер у кожного є реальна можливість отримати ліцензію на Windows 10 Pro всього за 300 рублів. Вона буде працювати абсолютно так само, як ліцензія, придбана на 14 199 рублів, але з єдиною різницею. Коли ліцензійна версія ОС купується в офіційному магазині Microsoft Store, вона пов'язана з обліковим записом компанії користувача. Якщо ви купуєте його більш ніж у 40 разів дешевше, то у користувача є лише унікальний ключ, який доведеться зберігати в секреті від інших.

Майже всі сучасні комп’ютери, ноутбуки та деякі планшети працюють на основі операційної системи Windows 10 Pro, але вартість таких пристроїв іноді не може перевищувати навіть 20 000 рублів. Якщо ви міркуєте розумно, виявляється, що покупець платить близько 6000 рублів за "залізо", а решта 14000 рублів переходять до ліцензії ОС. На радість усіх споживачів насправді все зовсім не схоже.

Особливо для комп’ютерів, планшетів та інших пристроїв, які безпосередньо в "з поля" працюють на Windows, Microsoft надає їм виробників версії OEM операційної системи. Він також має свій унікальний серійний ключ, який використовується для активації ліцензії. Такі клавіші продаються на сайті eBay лише за 200-400 рублів, і вони працюватимуть на абсолютно будь-якому комп’ютері.

В очах закону - користувача Windows 10 Pro, придбаного для 300 рублів, буде використовувати ліцензований. Якщо ми поговоримо про правила Microsoft, він забороняє використовувати OEM-клавіш на будь-яких інших комп'ютерах, які не працюють над цією операційною системою безпосередньо в "поза коробкою". Тим не менш, це лише формальне правило, для виконання якого ніхто не дотримується більше 10 років - з моменту появи першого ключа OEM.

То чому ж є піратська версія Windows 10 Pro наприкінці 2017 року, що турбується з активаторами та іншими трюками, якщо ви можете придбати ліцензований OEM-клавішу лише за 300 рублів раз і назавжди, їздити з порожньою тратою часу? Ви можете придбати ліцензію на "Windows" за такою смішною ціною на торговій платформі eBay, прочитавши відгуки про продавця.

Такі ключі залишаються від невдалих комп’ютерів та ноутбуків, тому їх можна використовувати без будь -яких страхів для власних цілей. Не варто купувати ліцензовані ключі для Windows 10 Pro на російських сайтах, оскільки часто продавці просять для них 2-4 тисячі рублів - все залежить від жадібності.

Джерело

77

Давайте розберемося, як заощадити на придбанні ліцензованих Windows 10.

Дві конкуруючі робочі операційні системи з Apple та Microsoft з точки зору розповсюдження розробляють абсолютно різні способи.

Це призвело до того, що для однієї системи ні копійки не потрібно, а другу можна придбати за суму від 150 до 20 000 рублів.

Природно, перший варіант найцікавіший.

Скільки зазвичай коштують вікна (багато)

Тут все набагато складніше. Завжди були різні версії системи з різними можливостями та за різними витратами в лінійці Winows. Були домашні, професійні, корпоративні та серверні версії Windows.

Звичайний користувач навіть не має приблизної вартості операційної системи від Microsoft.

Крім того, компанія регулярно проводить акції та продажі, надаючи ліцензії зі знижкою, пропонуючи оновити половину ціни або передати реальний пошук для перенесення ліцензії з однієї системи в іншу, щоб заощадити гроші.

На даний момент остання версія Windows 10 продається за ціною 199 доларів Для дому раніше $ 289 Для професійних зборів.

У сучасних реаліях це вже ціна недорогого ноутбука або середньої системної одиниці. Не всі готові платити такі гроші за сумнівні оновлення, які часто порушують стабільність, не усувайте проблем, які існують роками, і приносять нові.

Звідки походять недорогі версії вікон

Со -катувані вікна вже давно знаходяться у світі Windows OEM (Оригінальне обладнання Manaufacturer) ліцензії. Вони поширюються серед виробників заліза.

Великі компанії отримують цілі сторони ключа OEM для своїх ПК або ноутбуків, невеликі компанії можуть бути представлені комп’ютерами, а також отримувати доступ до ліцензій OEM. Microsoft практично не контролює цей сегмент і легко надає ключі активації системи, звичайно, вони також заробляють великі гроші на простих користувачів.

Клавіші Windows OEM продаються скрізь. Зверніться до будь -якого тематичного веб -сайту оголошення та перегляньте такі пропозиції з цінником 1500-2000 рублів. Це набагато краще, ніж 289 доларів.

Ми ще не зупинимось на досягненні, і подивимось.

Як придбати вікна за 300 рублів.

На головному "блошиному ринку" США існували такі пропозиції на головному "блошиному ринку" США - ebay. Там продавці не такі жадібні, як у Росії, ви можете придбати ключ $ 3-8 (приблизно від 200 до 500 рублів.).

Щоб стати щасливим власником ліцензії, вам потрібно:

1. Зареєструватися Ebay (Потрібно лише поточна електронна пошта, в США немає телефонів чи адрес).

2. Знайдіть продавця Windows 10 Pro з хорошим рейтингом, відгуками та відповідною ціною.

3. Сплатити покупку будь -якою банківською карткою Віза або Mastercard.

Лист з ключем зазвичай доставляється через 5-10 хвилин після покупки. Руна також має варіанти придбання ключа для 500 рублів., Але їх походження невідоме.

І це законно?

Ліцензія OEM спочатку призначена для встановлення на комп’ютері виробником перед продажем. Такі комп’ютери можуть залишатися нестабільними, виведеними на експлуатацію або несправними. Клавіші нікуди не йдуть, їх можна легко використовувати на іншому пристрої.

Доступ до таких клавіш можна отримати на будь -якому етапі від складання комп'ютера до його продажу. Це такі підприємливі люди, які продають ліцензії на OEM для Windows.

Єдина відмінність полягає в тому, що в США вони беруть для цього 200-500 рублів, а в Росії вони не соромляться просити 1500 рублів.

❗ Ми не вітаємо піратство і не заохочуємо подібний спосіб купівлі програмного забезпечення. Інструкція читача публікується виключно для вступних цілей.

- Редактори iPhone.ru

Microsoft забороняє використовувати OEM сполуки на комп’ютерах, які не продаються з операційною системою "поза коробкою". Обмеження є виключно формальним, насправді ніхто не стежить за цим.

Тож копія Windows, яка була активована ключем для 300 рублів, прирівнюється до Microsoft з компанією, придбаною на офіційному веб -сайті.

Купуйте чи не купуйте, це питання.

П.С. І як придбати MACO в цілому? (Спойлер: Ні в якому разі)

Купертиністи давно покинули заробіток на багатьох програмних продуктах. Це логічно, враховуючи, що Apple не продає ліцензію іншим компаніям і офіційно не дозволяє встановлювати свою ОС на комп’ютерах третього партійного виробника.

Отже, виявляється, що користувачі повинні двічі платити за цілісний продукт: за залізо та програмне забезпечення, яке не розширює можливості комп'ютера, але дозволяє їм використовувати.

Тож навіть у часи Mac OS X 10.5 леопард (2007-2009) Вартість операційної системи була $ 129. З виходом OS X 10.6 снігового леопарда (2009) ціна знизилася до $ 29, OS X 10.8 гірський лев (2012) вже коштував $ 19.

На презентації OS X 10.9 Mavericks У 2013 році купертиністи міста заявили, що відтепер операційна система пошириться безкоштовно. Деякі вважають, що курс пояснюється зростанням популярності мобільних операційних систем, для яких вони майже ніколи не брали грошей. Ринок комп'ютерів довелося підтягнути до нових реалій, тому OS X став безкоштовним.

Інші впевнені, що компанія просто вирішила заробити якомога більше за обладнанням, даруючи подарунок. Простіше виправдати високу ціну пристроїв (вона включає витрати на розробку відповідно до), і простіше заманити користувачів гучним гаслом "Купіть наші пристрої, і ви отримаєте програмне забезпечення безкоштовно".

З цього часу всі нові версії операційної системи та деякі програми Apple розподіляються безкоштовно.

🤓 Хочу більше? Підпишіться на нашу Telegramnash Telegram.... і не забудьте прочитати наш Facebook та Twitter 🍒 iPhone.Ру, давайте розберемося, як заощадити на придбанні ліцензованих Windows 10. Дві конкуруючі робочі операційні системи з Apple та Microsoft з точки зору розповсюдження розробляють абсолютно різні способи. Це призвело до того, що для однієї системи ні копійки не потрібно, а другу можна придбати на суму від 150 до 20 000 рублів. Природно, перший найцікавіший ... новини.Детально: Ajax-Tape !!! -> Windows 10 Tandivirusza -kindiparter ->>

Незабаром Microsoft припинить підтримку Windows 7 - це відбудеться 14 січня 2020 року. Після цієї дати оновлення Windows 7 перестане виготовляти, і користувачам цієї версії операційної системи доведеться перейти на Windows 10, інакше їх комп'ютер буде піддавати різними ризиками, включаючи хакерські атаки. BZFuture проводить новорічні продажі та пропонує безкоштовно отримати Windows 10 Pro або Windows 10 LTSC для придбання ліцензії на будь -який антивірус або інше програмне забезпечення за зниженою ціною. Найвигідніші пропозиції від BZFuture: Касперський Інтернет -безпека на 1 ПК на 6 місяців + Windows 10 Pro Key: ціна продажу - 1062,25 рублів. Антивірус McAfee на 1 ПК за 1 рік + Windows 10 Pro Key: ціна продажу - 979,85 рублів. Антивірус McAfee на 1 ПК за 3 роки + Windows 10 Pro Key: Ціна продажу - 1088,80 Rub. Антивірус McAfee для необмеженої кількості пристроїв за 1 рік + Keywood 10 Pro: ціна продажу - 1111.27 рублів. Процес купівлі та отримання ліцензованих ключів на веб -сайті BZfuture дуже швидко і просто. Ось як це виглядає як приклад McAfee та Windows 10: Перейдіть на сторінку акції та виберіть продукт, який вас цікавить (наприклад, McAfee з безкоштовною ліцензією Windows 10 Pro). Клацніть "купити зараз" та дотримуйтесь подальших інструкцій. На сторінці продукту натисніть "Надіслати замовлення". Ви перейдете до вибору методу оплати. BZfuture приймає платежі через різні платіжні системи. Найвигідніший спосіб оплати - від банківської картки, прив’язаної до PayPal. Платіть замовлення і зачекайте кілька хвилин, поки система не додасть ліцензовані ключі до вашого рахунку. Перейдіть до розділу "Мої придбані замовлення" - ви побачите доступні вам ліцензії. Перейдіть на веб -сайт McAfee, перейдіть у свій рахунок (або створіть новий), перейдіть до розділу "Мій рахунок" → "Активувати карту продукту". Вам буде запропоновано завантажити потрібну програму. Тепер ви можете встановити MCAFEE на будь-яку кількість підтримуваних пристроїв-комп'ютер на Windows, смартфоні Android або iPhone, Android Planet або iPad. Введіть додаток McAfee у своєму обліковому записі, який ви створили на веб -сайті McAfee - ліцензія буде підібрана автоматично, і ви отримаєте повну оборону. Ми радимо вам не пропустити шанс придбати антивірус так дешево та отримати безкоштовну ліцензію в операційній системі Microsoft. Поспішайте, кількість сполук OEM для активації операційної системи обмежена. Промо -код iguides5 надає додаткову знижку на 5% на будь -яке програмне забезпечення та рекламний код iguides10 Ви можете отримати 10 -відсоткову знижку на будь -які ігрові аксесуари. Якщо у вас є якісь питання або труднощі до або після покупки на веб-сайті BZFuture, ви можете звернутися до служби@Bzfuture's Chat або електронною поштою.Com (запити обробляються цілодобово).

Ігуїди в Telegram-t.Мені/igmedia iguides в яндексі.Zen -Zen.Яндекс.ru/iguides.ru, у нас подкаст та його відео версія

Посилання на тему:

Як безкоштовно отримати Windows 10 Pro та Enterprise в магазині BZFuture

Безкоштовні клавіші активації Windows 10 Pro та розумне квантове освітлення від BZFuture

Безкоштовні клавіші активації Windows 10 Pro: Велика осінній продаж BZfuture

Збільшити об'єм мікрофона в Windows 10
Велика кількість користувачів стикається з необхідністю підвищення чутливості мікрофона в Windows 10. Ви можете налаштувати роботу цього пристрою, але...
Як створити та налаштувати віджети iPhone
Ми розповідаємо, як зробити віджети на iPhone. Як вони працюють, як ними керувати і чи варто загалом засмічувати робочий стіл у віджетах? В iOS 14 App...
Як змінити адміністратора або передати свої права на Windows 10
Ми говоримо про те, яку роль відіграє адміністратор Windows у системі та як ви можете змінити адміністратора в Windows 10 за допомогою різних системни...