Метро

Програмний додаток для створення предметів мистецтва

Програмний додаток для створення предметів мистецтва

Програми, що входять до групи графічних редакторів, можуть бути дуже різними. Деякі з них призначені для малювання, інші для застосування візуальних ефектів до зображень, інші спеціалізуються на створенні колажів. Серед них є ті, які служать для створення барвистих мистецтво-Об'єкти, наприклад, універсальні Метро-прикладна програма Злиття.

Ця програма дозволяє змішувати два різних зображення та відео в єдине гармонійне ціле, а також додати до нього різні візуальні ефекти. Як і всі подібні програмні засоби, Fose має зручність та простоту.

Після додавання зображень або відео та вибору відповідного режиму змішування до програми користувач може застосувати візуальні ефекти до них. Зображення можна завантажувати як з місцевого комп'ютера, так і з тематичною колекцією, підготовленою розробниками.

Злитий також підтримує додавання текстових підписів, використання фільтрів, конфігурації, яскравості та контрастних параметрів, обрізання та повороту шарів. Працюючи з відео, програма пропонує вибрати фрагмент 15-секунд з відео, використовуючи вбудований відео-редактор для цього. Готове мистецтво можна зберегти на жорсткому диску у форматі PNG і MP4, Опублікувати Facebook або надішліть до інших заявок.

Програма розповсюджується на безкоштовній основі, але побудована -в покупках. Крім того, деякі інструменти у безкоштовному редакційному офісі програми вимкнено. З функцій, які варто відзначити часткову підтримку Windows 10 Mobile і відносно високі вимоги до системних ресурсів. Злитий мова інтерфейсу - англійська мова.

Сторінка в магазині: www.Microsoft.Com/ru-rur/store/apps/fusion-double-exposure-video-and-photo-blender/9nblggh1jj6d

Найкраща материнська плата 2021
Давайте поговоримо про одну з найважливіших компонентів будь -якого ПК. Ми дізнаємось, як вибрати материнську плату, навіщо це потрібно, чому вам потр...
Прихований режим читання в Google Chrome та як його вмикати
Гугл хром Вони люблять не тільки за хороші показники, але й регулярні оновлення, в яких щоразу з’являється щось нове. Зовсім недавно розробники випуст...
Вихід метро - в пошуках оазису серед пустелі
Успіх Дмитра Глуховського, автора горезвісних книг серіалу "Метро", Це багато в чому пов’язано з незвичайною популярністю апокаліптичних та пост -апок...