Програми

Flip PDF - програма, яка перетворює прості файли PDF у барвисті буклети

Flip PDF - програма, яка перетворює прості файли PDF у барвисті буклети

Більшість програм для перегляду PDF мають подібний інтерфейс та досить нудний необгрунтований дизайн. Більше того, це виглядає цікавіше та привабливо на їхньому тлі Перевернути pdf - Оригінальна програма, яка дозволяє переглядати PDF -файли у вигляді буклетів з підтримкою ефекту молитовних сторінок, що супроводжується тим самим характеристичним звучанням. Flip PDF оснащений простим та зручним інтерфейсом, що робить його зрозумілим навіть для початківців користувачів. Плюс все в програмі має російську мову, яку можна вибрати безпосередньо під час процесу встановлення.

Перетворення нудних PDF-документів у барвисті буклети виконується за допомогою покрокового майстра. На початку вам потрібно буде вказати шлях до файлу PDF, виберіть якість (за замовчуванням виставляється високо), і, якщо необхідно, встановіть діапазон сторінок документа. Далі натисніть кнопку "Імпорт зараз" і зачекайте завершення процедури перетворення, після чого документ автоматично буде завантажуватися у вікні перегляду глядача PDF.

Ви можете повернути документ декількома способами: миша, натисніть кнопки на панелі управління та за допомогою клавіш клавіатури на клавіатурі. Підтримуються швидкий перехід до початку та кінця документа, масштабування, відображення, перехід у режим повного екрану, підкреслення тексту, друк для друку та обміну підтримується. Досвідчені користувачі можуть гнучко змінити параметри дисплея документа за допомогою розширених налаштувань на лівій панелі вікна перегляду.

Існує FLIP PDF та його власний побудований редактор, який дозволяє змінювати вміст сторінок, вставити в них гіперпосилання, замінити колір фону тощо. До речі, ви можете переглянути файли PDF не тільки безпосередньо в програмі, але й поза нею, раніше зберігаючи їх у форматі Екзе або Html5 + спалах. Крім того, програма пропонує хороший набір готових шаблонів та стилів дизайну. Анімовані фотографії, банери, звуки, завантажені з того ж шляху, допоможуть вам зробити оригінальну книгу YouTube Відео, фони, кнопки та багато інших елементів, доступних у надлишку в побудованих та інтернет -бібліотеках програми.

Ви можете завантажити програму з веб -сайту розробника www.Фліпбулдер.Com/flip-pdf-pro. Додаток є комерційним, але протягом усього пробного періоду його можна використовувати абсолютно безкоштовно без спеціальних обмежень.

Режим інкогніто в опері GX
У багатьох сучасних браузерах існує режим інкогніто, іншими словами, приватне вікно, в якому історія та файли cookie не зберігають. Але в той же час, ...
Як дізнатися швидкість Інтернету по телефону
Ми розповідаємо, як перевірити швидкість Інтернету по телефону та, безумовно, визначити реальну ефективність Інтернет -провайдера. Ми говоримо про най...
Що таке безпечний режим для Android та як його ввімкнути
Чим більше індивідуальних налаштувань виробляється користувачем на пристроях Android, включаючи встановлення сторонніх програм, тим більша ймовірність...