Інтернет

Flightradar24 - послуга, що показує рух літаків в режимі онлайн

Flightradar24 - послуга, що показує рух літаків в режимі онлайн

Кажуть, що подорож на літаку набагато безпечніше, ніж машина. Можливо, це дійсно так, принаймні, якщо літак стикається між собою в небі, то це відбувається дуже рідко. Однак спеціалізований Інтернет -сервіс, який розглядав картки Flightradar24 Впевненість у безпеці рухів повітря може бути знижена. Цей оригінальний ресурс чітко демонструє, скільки цивільних авіалайнерів на небі і куди вони літають.

Він показує напрямок польоту, швидкості, висоти, місцевого часу, заборгованості температури та купу різних інших параметрів, однак більшість з яких доступні лише у преміум -версії. Але найголовніше - це все це відображається в режимі реального часу.

Привівши карту району з колісною мишкою, ви побачите, що літаки рухаються, буквально летять над землею. Щоб переглянути інформацію про певний рейс, потрібно натиснути на малюнок площини з мишкою. У той же час він негайно з’явиться на лівій стороні веб -сторінки Інформаційна панель З різною інформацією, наприклад: Точки вильоту та призначення, їх місцевий час, Тип та реєстраційний номер лайнера, відстань ним, висота та швидкість польоту, протік ширини та довгота і якась інша інформація.

У верхньому правому куті веб -сторінки є кнопка у вигляді передачі, натиснувши, на якій ви можете зателефонувати на панель налаштувань, яка дозволяє встановити для вас більш звичні одиниці, наприклад, замінити Милі кілометри. Там ви також можете встановити багато інших параметрів відображення, зокрема, змінити тип картки. Підтримується кілька режимів: Земля, Супутник, Дорожня карта, Гібридний, легкий і темний радар.

Користувачі з встановленим плагіном Google Планета Земля Більше того, вони все ще можуть перейти на 3D-режим. Існує також інша додаткова інформація про погоду, хмари, океанічні течії та інші речі, але для доступу до них вам доведеться підписатися. До речі, його вартість загальна 1,99 євро на місяць за умови, що ви влаштуєте його на рік заздалегідь. Невелике обмеження накладається на вільне використання послуги: ви можете спостерігати лише за рухом літака 30 хвилин, Для продовження спостереження вам доведеться перезапустити сторінку.

Веб -сайт служби: www.Flightradar24.Com

Як зробити резервну копію iPhone
Ми говоримо про те, чому мені потрібна резервна копія iPhone, як працюють резервні копії, як їх створити та використовувати.  Що таке резервна копія?...
Як заборонити диски та секції в Windows 10, незахищені службою BitLocker
Якщо ви хочете захистити свої дані, скористайтеся шифруванням, принаймні таким же побудованим Вікна Бітлокер. Цей механізм захисту не є ідеальним, але...
Як використовувати Pics Print, створіть плакат аркушів A4
Багато рейнджерів та графічних редакторів можуть надсилати зображення для друку, а в різних форматах лише домашні та офісні принтери можуть працювати ...