Помилки та проблеми

FAQ за помилками Герої Might та Magic III - HD Edition не запущено, чорний екран, гальмо, відділи, помилка, DLL

FAQ за помилками Герої Might та Magic III - HD Edition не запущено, чорний екран, гальмо, відділи, помилка, DLL

Зміст

29 січня 2015 р., 14:54 Навігація FAQ

Низький FPS, Heroes of Might та Magic III - HD -видання сповільнюється, Frisit або Lag

Сучасні ігри надзвичайно підходять ресурсами, тому навіть якщо у вас є сучасний комп'ютер, краще вимкнути додаткові/непотрібні фонові процеси (для збільшення потужності процесора) та використовувати методи нижче, які допоможуть позбутися відставання та гальмо.

Герої Might та Magic III - HD Edition вилітає у випадковий момент або при запуску

Нижче наведено кілька простих способів вирішити проблему, але вам потрібно зрозуміти, що рейси можуть бути пов'язані як з помилками гри, так і з помилками, пов'язаними з чимось визначеним на комп’ютері. Тому деякі випадки польотів є індивідуальними, а це означає, що якщо жодне рішення проблеми не допомогло, ми повинні писати про це в коментарях, і, можливо, ми допоможемо вирішити проблему.

Немає помилки DLL або DLL

Для початку слід пояснити, як виникають помилки, пов'язані з файлами DLL: під час запуску героїв MAIL та Magic III-HD видання перетворюється на певні файли DLL, і якщо гра неможливо знайти, то вона миттєво вилітає з помилкою. Більше того, помилки можуть бути дуже різними, залежно від втраченого файлу, але будь -яка з них матиме префікс "Dll" . Щоб вирішити проблему, необхідно знайти та повернути відсутній dll-biblioteum у папку. І найпростіший спосіб зробити це - використовувати програму dll -fixer, спеціально створений для таких випадків - вона сканує вашу систему та допоможе знайти відсутню бібліотеку. Звичайно, це неможливо вирішити будь-яку DLL-Box, тому нижче ми пропонуємо ознайомитись із більш конкретними випадками. Помилка D3DX9_43.Dll, xinput1_2.Dll, x3daudio1_7.Dll, xrsound.DLL та інші. Усі помилки в ім'я яких можна побачити "D3DX" , "Xinput" , "dxgi" , "D3DCompiler" і "X3daudio" До них трактуються однаково - використовуйте веб -інсталятор виконуваних бібліотек Directx . Помилка MSVCR120.Dll, vcruntime140.DLL, Runtime-X32.DLL та інші. Помилки з іменем "MSVCR" або "Час виконання" Вони обробляються встановленням бібліотек від Microsoft Visual C ++ (з’ясуйте, яка бібліотека потрібна в системних вимогах).

Поширені помилки в мережі

*Друзів можна знайти в цьому розділі .

Я не бачу друзів / друзів у Герої Майт та Магії III - HD -видання не відображаються

Неприємне непорозуміння, а в деяких випадках навіть помилка чи помилка (у таких випадках жоден метод не допоможе нижче, оскільки проблема пов'язана з серверами). Цікаво, що багато гравців стикаються з цим, і це не добре, для чого запуску ви повинні грати. Ми не просто зазначили, що це "непорозуміння", оскільки, як правило, проблема вирішується простими способами нижче:

Творця сервера повинен відкрити порти у брандмауері

Багато проблем у мережевих іграх пов'язані з тим, що порти закриті. Не існує жодної живої душі, друг не бачить гри (або навпаки), і є проблеми з з'єднанням? Настав час відкрити порти у брандмауері, але до цього його слід розуміти як "це" працює. Справа в тому, що програми та комп'ютерні ігри з використанням Інтернету потребують не лише без проблем доступу до мережі, але й крім того, відкритих портів. Це особливо важливо, якщо ви хочете грати в будь -яку мережеву гру. Часто порти на комп’ютері закриті, тому їх слід відкривати. Крім того, перед налаштуванням вам потрібно дізнатися номери портів, і для цього вам потрібно буде дізнатися IP -адресу маршрутизатора. Як дізнатися IP -адресу в Windows 7, 8, 10?

Як дізнатись номери портів у Windows 7, 8, 10?

Як відкрити порти у брандмауері?

Помилка Directx у героях MAI та Magic III - HD Edition

Помилки Directx можуть виникати спеціально на початку героїв Might та Magic III - HD Edition. Не дивуйтеся, якщо одна гра працює адекватно, а інша дає помилку. Зазвичай є дуже багато подібних помилок, тому ми зібрали найпоширеніші серед користувачів. Тож якщо у вас раптом є повідомлення "Помилка виконання Directx" , "DXGI_ERROR_DEVICE_RESET" , "DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG" або ж "DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED" , Використовуйте описані інструкції для усунення даних про помилки, описаних нижче.

Помилка 0xc000007b у героях Might та Magic III - HD Edition

В гіршому випадку Помилка 0xc000007b або "Ця програма не змогла почати правильно" пов'язані з пошкодженими системами ОС, а в кращому випадку - з драйверами відеокарт Nvidia. Звичайні способи вирішення проблеми:

Другий метод - це вільна залежність Walker 64bit:

Помилка "недостатньо пам'яті"

Є помилка, пов’язана з відсутністю пам’яті, майже з десятка причин. Звичайно, найпоширеніші з них - це дефіцит оперативної пам’яті "заліза", або невеликий розмір файлу гойдалки. В останньому випадку, навіть якщо ви щось налаштовували, все може легко зіпсувати третє програмне забезпечення або банальне відключення файлу Swing.

Звук у Heroes of Might та Magic III - HD Edition відсутній або зникає на екранах

Найчастіше проблема пов'язана з високою роздільною здатністю звуку в параметрах Windows, а саме з частотою розсуду та вибірки. Тому ви можете позбутися проблеми лише в одному напрямку - знизити цю резолюцію.

Проблема, яка пов'язана з відсутністю звуку на екранах, не вдасться вирішити наступний спосіб, тому зробіть наступне:

І найголовніше, не забудьте точно визначити, де звук відсутній - скрізь на комп’ютері або лише в грі. Існують інші малоймовірні, але цілком можливі причини відсутності звуку: звукова карта занадто стара, тому вона не підтримує DirectX; неправильні налаштування; Неправильно встановлені драйвери для звукової картки або певної помилки в операційній системі. У таких випадках не забудьте писати в коментарях, і ми спробуємо допомогти виправити помилки!

Чорний екран з’являється в Heroes of Might та Magic III - HD Edition

Поява чорного екрану часто асоціюється з конфліктом відео -драйверів та. І рідше з певними файлами героїв MAIL та Magic III - HD Edition. Однак є багато інших причин, пов’язаних із появою "Чорного екрану смерті". Перш за все, коли з’являється проблема. Багато хто взагалі нехтують цим, але ми настійно рекомендуємо це, оскільки для багатьох сучасних ігор також випускаються важливі оновлення, які допомагають запустити певну гру.

З'являється кольоровий екран

Поява барвистого екрану часто пов'язана з тим, що дві відеокарти використовуються відразу. Якщо вбудований графічний процесор присутній на материнській платі, але грайте на дискретному, гра в будь -якому випадку розпочнеться на побудованому -in. Тому виникають "кольорові" проблеми, оскільки монітор підключений за замовчуванням до дискретної відеокарти. Не рідше з'являється кольоровий екран, якщо є проблеми з виходом зображення. Це викликає різноманітні причини, але є два найпоширеніші: 1 - є застарілі драйвери; 2 - Ваша відеокарта не підтримується. Тому ми рекомендуємо оновити драйвери насамперед.

Зображення в героях Might та Magic III - HD Edition мерехтить

Як правило, проблема пов'язана з перегрітою відеокартом. Перш за все, вам слід перевірити дроти, раптом вони заблокували вентилятори системи охолодження, але якщо є повне замовлення, то настав час втратити прискорення відеокарти: вам потрібно увійти в додаток MSI Afterburner (або подібне) і натисніть на "Скидання" .

Миша, клавіатура або контролер не працюють

Найчастіше, якщо виникають такі проблеми, то суворо на боці гравця. У процесі підключення нового пристрою ОС миттєво намагається встановити необхідний пакет драйверів, але проблема полягає в тому, що вона є стандартною, а це означає, що він не буде сумісним з кожним пристроєм, тому перевірте наявність необхідних драйверів. Крім того, віруси можуть впливати на управління, тому не забудьте перевірити систему. І нарешті, як варіант, вам слід спробувати видалити всі USB -пристрої, зареєстровані за допомогою комп'ютера. Неможливо доторкнутися лише до положення, яке пов'язане з основними пристроями (геймпад, клавіатура, миша, бездротовий адаптер), після чого обов'язково перезавантажте комп'ютер. Можливо, що конфлікт стався, і через це керівництво не працює.

Існує величезна кількість інших ігрових помилок, які якось прямий вплив на запуск героїв Might та Magic III - HD Edition. Ми намагаємось зібрати корисну базу і сподіватися, що ви поділитесь не лише матеріалом з друзями, але й рішенням про помилки!

Дивіться також:

Новини, майбутнє оголошення Дрейк Холлоу: Кооперативне будівництво села Smart Solutions Як запустити старі ігри на Windows 10? Примітки до 10 таємних місць ігор, про які ви ніколи не знали Примітки Останні з нас 2: 10 Важливі деталі, які ви пропустили в ..

Питання про героїв меча та магії 3 огляди (1) FAQ (333) Характеристики запитують 26.одинадцять.2017 02:45 26.одинадцять.2017 22:07 Привіт! Герої меча та магії 3 занадто стара гра, яка вийшла в 1999 році. Немає нічого дивного в тому, що гра майже 20 років тому не починається з сучасної залози та Windows 10. Існує один простий спосіб вирішити цю проблему, необхідно встановити сумісність зі старими операційними системами. Це не важко, натисніть праву кнопку на мітці гри, виберіть властивості, і є сумісність вкладки. Якщо це не допоможе, ви завжди можете завантажити та встановити передрук з річниці, який, безумовно, розпочнеться. 

Інші питання відвідувачів секції в "Герої стратегії меча та магії 3V":

Гість: Як перемогти чесно в грі Герої меча та Magic 3?

Гість: Як грати в мережі в Герої Меча та Magic 3 Повна колекція?

Гість: Як скасувати коди в грі Герої меча та Magic 3?

Гість: Як забути майстерність у грі Герої меча та Magic 3?

Гість: Які герої в грі Герої Меча та Магія 3?

Гість: Скільки частин гри є героями меча та магії?

Гість: Як вимкнути звук у грі Герої меча та Magic 3?

Гість: Які герої мають майстерність дипломатії в грі Герої меча та магії 3?

Гість: Як створити карту з утопіями в грі Герої меча та Magic 3?

Гість: Які герої в грі Герої Меча та Магія 3?

Гість: Де знайти святого та дивовижної броні в грі Герої меча та Магії 3?

Гість: Чому гра героїв меча та Magic 3 не запускається?

Гість: Що робити з картою таємниці в грі Герої Меча та Магії 3?

Гість: де конюшина удачі

Гість: Як зібрати еліксир життя в грі Герої Меча та Магія 3?

Гість: Як підібрати артефакт з союзника в грі Герої меча та Magic 3?

На 8-gu та 10-chu не хотів пересаджувати через роботу GlkaDE старих ігор чи їхньої роботи взагалі не. Весь Інтернет був розпущений для пошуку вирішення цієї проблеми. Насправді є кілька рішень, але ми зупинимось на самих рідних. Т.Е. Запуск програми без використання інструментів віртуалізації. Щоб запустити герої меча та Magic 2 (перша частина також працює з першою частиною), нам потрібна крихітна утиліта dxwnd, що проживає тут ===> http: // sourceforge.Net/Projects/DXWND/. Причина збоїв у запуску старих ігор, що є на 8-ке, що на 10-кеї-неможливість цих осей працювати зі старими версіями Directx. І dxwnd, крім основної функції запуску іграшок у вікні, ідеально перехоплює всі запити до неіснуючих версій Distertx 9 та попередніх версій. Я не буду писати посібник - в архіві за посиланням хороша інструкція. Я скажу лише одне - ми завантажуємо, розпакуємо, запускаємо, додаємо іграшку до списку додатків (видаліть лише поле в основній закладці, навпроти запуску у вікні, інакше за замовчуванням) і, насправді, ми запускаємо сиграмулін. Залишається насолоджуватися героями в Fullskrin =) Я сподіваюся, що комусь ця infa виявилася корисною. Ч.S. Метод був випробуваний на Платинові Буковської та на ріпсі на основі Bukovo Lyceuhi.

На телефоні Android не вистачає пам'яті - як очистити
Існує таке повсякденне правило, знайоме кожному власнику смартфона: незалежно від того, наскільки обсяг внутрішньої пам’яті, з часом він, безумовно, б...
Встановлення пароля на Android Усі методи
Кілька років тому в мережі хакерів була викладена мільйонна база користувачів однієї великої пошукової системи. Виявилося, що доступ до 70% облікових ...
Як додати можливість розблокувати файли, завантажені з Інтернету, у контекстному меню провідника
Коли користувач завантажує файл з Інтернету, Windows або браузер автоматично записують інформацію про джерело завантаження та іншу офіційну інформацію...