Помилки та проблеми

Fallout 3 замерзає під час гри і не відповідає

Fallout 3 замерзає під час гри і не відповідає

Зміст

Fallout 3, замерзає після 10-20 секунд гри

Не впадайте в причини, все просто: гра не оптимізована для операційної системи Windows 7, Windows 10 та наступних питань, це навіть згадувалося на Steam. І вся справа пов'язана з конфліктами іграшки та багатокольорові процеси. Ми не будемо обдурити голову і дасть корисні вказівки:

Не допомогло? У нас є ще один маленький злом життя:

Fallout 3 замерзає

Fallout 3 Hangs - Загальні рекомендації

Я хочу грати у всіх, але не кожен має сучасні комп’ютери та потужне залізо. Перед встановленням подивіться на мінімальні системні вимоги до гри, і ми дамо загальні поради щодо збільшення заповітних FPS та виправити ситуацію, коли Fallout 3 замерзає під час гри.

Категорія: Статті Вестінгс: 11012319.10.2015 Як_v_stara_skazka ->

Незважаючи на те, що Fallout 3 вийшов довго, отримав багато DLC та оновлень, патчів та комплексів, гра продовжує вішатися іноді як на слабких комп’ютерах, так і на потужних пристроях.

Причини, що Fallout 3 замерзає під час гри - може бути багато, і тому способи вирішення проблеми для кожної ситуації матимуть свою. Якщо ви тільки запускаєте гру, встановивши з Інтернету незнайомі збори (особливо якщо вона не «чиста», тобто вона має неофіційні доповнення), і вона вже починає рухатися, вилітати тощо, то найпростіший спосіб знайти іншого клієнта. Іноді найбільш розумно завантажити Pure Fallout 3, і лише тоді незалежно встановити всі потрібні модифікації, одночасно перевіряючи продуктивність гри. Офіційна чиста версія, завантажена з офіційного сайту або на Steam та на подібних сайтах, буде найбільш стабільною.

Вимоги до системного виходу 3

На додаток до вищезазначеного, необхідно перевірити, чи відповідає ваш комп'ютер чи ноутбук мінімальним системним вимогам, які були висунуті розробниками. Крім того, під час встановлення клієнта не буде зайвим погодитись додати необхідне програмне забезпечення, необхідне Fallout 3.

Якщо гра продовжує сповільнювати або замерзає, то варто завершити всі фонові процеси: закрити браузер, додаткові вікна, вимкніть невикористані програми та у випадку особливо слабких пристроїв, навіть Інтернет та антивірус. Однак найчастіше причини відставання лежать в іншому.

Якщо гра замерзає або вилітає, найпростіше її видалити та встановити, завантажуючи останню версію (бажано, купивши ліцензію в Steam) з усіма виправленнями та оновленнями. Після встановлення вам потрібно правильно налаштувати гру, щоб запобігти замерзлу Fallout 3.

Що робити, якщо Fallout 3 не відповідає?

Навряд чи через майже 10 років після виходу гри не вистачає ресурсів, але про всяк випадок, перш ніж запустити її, всі важкі програми слід вимкнути (браузер, антивірус тощо.П.) Якщо комп'ютер знаходиться на межі з вимогами Fallout 3. Якщо комп'ютер, навпаки, занадто сучасний, варто обмежити ресурси, вибравши ігровий процес у менеджері завдань і призначивши його одним із використовуваних процесорів.

Налаштування процесорів, що використовуються для запуску Fallout 3, здійснюються в диспетчері завдань

Потрібно розпочати старі версії гри Ігри для Windows Live - Програма, відома своєю "кривизною". Якщо Fallout 3 замерзає і не відповідає під час гри, GFWL слід оновити, завантаживши останню версію з Microsoft. Це, однак, може не допомогти; За бажанням гра може бути розв'язана з GFWL, завантаживши спеціальні ігри Deactivator для Windows Live Disabler.

Оновіть інші допоміжні програми, які використовуються не лише для запуску Fallout 3, але і інших ігор - DirectX та .Чистий рамка. Це особливо важливо, якщо гра встановлена ​​не через Steam, а від одного зі старих компакт -дисків.

Якщо використовуються два монітори, перед початком гри, друге з них потрібно вимкнути.

Якщо гра не починається з Windows XP, вам потрібно зробити наступне:

  1. Перейдіть до каталогу гри в "Мої документи".
  2. Відкрийте файл Fallout.Ini за допомогою ноутбука (важливо: файл fallout_default також розташований у папці.ini - це неможливо змінити).
  3. Знайдіть лінію BusetheReadedai, змініть свій індекс з 0 на 1.
  4. Відразу після нього введіть параметр inumhwthreads зі значенням 2.
  5. зберегти зміни.

Змінити випадання.ini допомагає в більшості випадків

У більшості випадків це виключає різні заморожування та польоти Fallout 3 у випадкових місцях гри. Крім того, слід встановити сумісність зі старою системою у властивостях ігрової етикетки.

Якщо нічого не допомагає, вам потрібно завантажити та встановити неофіційний патч Fallout 3, що усуває багато помилок. Він також автоматично виконує попередній крок - вносить зміни у файл налаштувань Fallout.ini.

У деяких випадках польоти пов'язані з модифікаціями, якщо вони не сумісні один з одним або просто погано зроблені. Усі моди повинні бути вимкнено, запускаючи, по черзі, несправна модифікація буде знайдена шляхом виключення. Один мод варто виїхати - CASM, який вимикає Autosa, через що іноді Fallout 3 не відповідає і замерзає під час гри.

Найкращі менеджери файлів для Windows 10
Робота з документами, створення фотоальбомів, просте перегляд дисків, як і будь -яка інша обробка інформації, передбачає закриття взаємодії з файловою...
Як повернути кнопку управління живленням на екрані входу в систему в Windows 10
У Windows 10 ви можете отримати доступ до основних функцій джерела живлення безпосередньо з входу в систему в систему, що дозволяє вимкнути або переза...
Як максимально спростити встановлення Windows та створити профіль користувача безпосередньо в розподілі
Як максимально прискорити установку Windows? Для цього необхідно встановити SSD-диск і бажано з флеш -накопичувача USB 3.0, підключений до порту USB 3...