Налаштування

Блокування екрана в Windows 10 Як увімкнути (відключити) та змінити зображення (фон)

Блокування екрана в Windows 10 Як увімкнути (відключити) та змінити зображення (фон)

Зміст

Екран блокування з’являється, коли ви вмикаєте комп'ютер або видаліть його з режиму спального. Він відображає дату та час, події календаря, метр непрочитаних повідомлень та інші необхідні (чи не так) дані.

І, замість того. І Microsoft час від часу проводить з ним сумнівні експерименти.

Червоний.Com

На щастя, замок екран можна легко вимкнути. Це робиться.

Відкрийте редактор реєстру. Для цього введіть команду regedit у "запуску" та натисніть елемент, який з’явиться. Або натисніть кнопку Win + R, введіть Regedit та натисніть кнопку ОК.

У редакторі реєстру послідовно відкривають папки, дістаньте до розділу:

HKEY_LOCAL_MACHINE Програмна політика Microsoft Windows Персоналізація

Якщо у вас його немає, натисніть на Windows за допомогою правої кнопки миші, виберіть "Create" → "Розділ" та надайте йому персоналізацію імені.

Тепер натисніть на праву кнопку в розділі персоналізації та виберіть "Створити" → "Параметр DWORD (32 BITS)". Назвіть це nolockScreen.

Відкрийте елемент і призначте значення "1", а потім натисніть кнопку ОК. Закрийте реєстр.

Більше не з’явиться дратівливий екран блокування. І якщо ви хочете повернути його, просто видаліть параметр NolocScreen з реєстру.

Багато користувачів дратують екран блокування, який постійно з’являється після того, як вони на деякий час відлучаються з комп'ютера. Кожен раз, коли вам доведеться розблокувати екран і ввести пароль з облікового запису. Чи можливо повністю зняти дратівливий замок? Сьогодні ми розглянемо всі можливі методи вирішення проблеми.

Як виглядає екран блокування на Windows 10

Екран блокування - це загальне зображення, яке з’являється після певного часу бездіяльності на комп’ютері. Користувач не здійснив клацання з мишею, не працював на ПК - система вирішила, що необхідно зменшити навантаження на процесора та відключити доступ до даних на комп'ютері, щоб захистити їх. Цей період бездіяльності, після чого вискакує екран, ви маєте право визначати себе. Блокування також вмикається після того, як ви вирішите вийти з "режиму сну". Це можна ввімкнути вручну через поєднання клавіш Win + L, якщо це раптом потрібно було заблокувати ПК.

На екрані також є різні елементи та піктограми: повідомлення, системні програми, інформація про поточний заряд акумулятора, а також дата та час. Користувач може визначити, які піктограми будуть відображатися на блоці його екрана.

На екрані блокування є повідомлення про звіти, а також дата та час

Щоб знову почати працювати на ПК, потрібно натиснути на екран за допомогою миші або натиснути в Enter - ще один екран почнеться: для введення облікового запису. Вам потрібно ввести пароль, якщо ви раніше встановлювали. Пароль корисний у випадках, коли багато людей працюють на одному комп’ютері, або, наприклад, якщо ви використовуєте ПК на робочому місці, яке багато людей проходять повз. Екрани блокування та введення в цьому випадку не дозволять вам порушити право на конфіденційність: інша людина просто не зможе активувати комп’ютер.

Введіть пароль свого облікового запису, щоб продовжувати працювати на ПК

Якщо ви не розмістили пароль у свій обліковий запис, вам просто потрібно натиснути на введення або натиснути на задній план, а потім натисніть кнопку "Enter", щоб вийти з екрана блокування та продовжувати працювати в системі.

Клацніть на "Enter"

Усі способи вимкнути екран блокування на Windows 10

Якщо ви єдиний, хто використовує комп'ютер, і екран блокування перешкоджає вам, що вискакує щоразу, коли ви залишаєте ПК на деякий час, просто вимкніть його. Нижче наведено всі способи позбутися екрана, якщо деякі не працюють.

Через "персоналізацію"

У розділі системи "персоналізація" ви можете встановити час, після якого активований екран блокування, або просто поставити "ніколи", щоб екран взагалі не з’явився. Розглянемо все крок за кроком:

 1. На "робочому столі" знайдіть місце, безкоштовне з етикетки, і натисніть на нього правою кнопкою, щоб зателефонувати в меню контекстного контексту SO -COall. У списку, який з’являється, виберіть останній розділ "Персоналізація". Виберіть "персоналізацію" у контекстному меню

 2. Почнеться вікно, в якому користувачі налаштовують зовнішній вигляд екрана. У ньому ми негайно переходимо на третю вкладку "Блокування екрана". Перейдіть до самої нижньої частини сторінки, а потім натисніть на синє посилання "Параметри часу очікування для екрана". Прокрутіть сторінку вниз

 3. У розділі "Екран" встановіть значення для обох параметрів: при живці як від акумулятора, так і з мережі. Виберіть значення "ніколи" для подвійних параметрів у блоці "екран"

Маніпуляції у вікні "Редактор місцевої політики"

Якщо система "персоналізації" не працює (екран продовжує з’являтися з бездіяльністю), використовуйте "редактор місцевої групової політики". Це простий метод позбутися від екрана блокування, яким може користуватися навіть початківець.

 1. Стисніть поєднання двох кнопок на клавіатурі: Win + R. Почнеться невелике вікно "виконання". Поєднання Win + R відкриє вікно "виконати"

 2. У вільному полі "Відкрити" Запишіть код для відкриття вікна редактора: GPEDIT.MSC. Після цього натисніть на OK або введіть на клавіатуру. Напишіть команду gpedit.MSC, щоб відкрити вікно редактора

 3. На екрані ПК з’явиться вікно "Редактор локальної політики". Він розділений на два стовпці. Вікно бажаного редактора відкрилося

 4. Клацніть Двічі більше лівої кнопки на першій гілці "Конфігурація комп'ютера" на лівій стороні відкритого редактора, де є список усіх папки. Після цього перейдіть до правої колонки редактора, оскільки буде зручніше працювати там (це ширше). Один за одним відкрийте наступні три папки з подвійними клацаннями мишею: "Адміністративні шаблони" - "Панель управління" - "Персоналізація". Відкрийте розділ "персоналізація"

 5. У списку доступних параметрів потрібно знайти елемент "заборона відображення екрана блокування". Клацніть на цей параметр з двічі клацання, щоб запустити додаткове вікно. Він матиме детальну інформацію про параметр та встановлені для нього значення. Знайдіть елемент "Блокуючий екран дисплея"

 6. У сіро-білому вікні, яке відкрилося на вершині редактора, негайно позначте предмет "включно". Позначте точку "включно"

 7. Натисніть на третю кнопку "Застосувати", а потім OK, щоб закрити вікно та повернутися до редактора.
 8. Тепер ви можете закрити саме вікно редактора. Після цього перезапустіть комп’ютер, щоб всі зміни набрали чинності.

ВІДЕО: Ми позбаємося від функції блокування екрана в "Редакторі локальної групової політики"

Ми використовуємо "редактор реєстру", щоб вимкнути екран

"Редактор реєстрації" -це ще одна вбудована послуга Windows, яка допоможе позбутися екрана блокування. Як відкрити його і що саме потрібно змінити у його вікні:

 1. Зателефонуйте вже знайоме маленьке вікно "Виконайте", тримаючи два клавіші одночасно: Win + R.
 2. У єдиному полі запишіть код Regedit, щоб вікно "Редактор реєстрації" запустилося на екрані. У ньому ми будемо продовжувати працювати. Введіть Regedit в лінію "Відкрити"

 3. У новому вікні, в якому Windows запитає, чи дозволить програмі внести зміни на пристрій, натисніть "Так".
 4. На лівій стороні вікна ми відкриваємо одну з п’яти основних гілок реєстру: hkey_local_machine. Відкрийте розділ HKEY_LOCAL_MACHINE

 5. Потім ми запускаємо наступні блоки по черзі: Програмне забезпечення - Політика - Microsoft - Windows.
 6. Натисніть кнопку правої миші на останній папці Windows. У меню виберіть "Створити", а потім перший пункт "Розділ". Виберіть "Створити", а потім "Розділ"

 7. Ми називаємо нову папку персоналізації. Папка персонізації, створена в розділі Windows

 8. У новоствореній папці натисніть праву кнопку та виберіть "Створити", а потім четвертий елемент "параметр DWORD (32 BITS)". Клацніть на елемент "Create", а потім "Параметр DWORD"

 9. Дайте новому параметру реєстру наступне ім'я: NolockScreen.
 10. Відкрийте його за допомогою подвійного клацання та запису 1. Ми натискаємо на ОК, щоб зміни набрали чинності. Упакуйте значення 1

 11. Закрийте вікно редактора та перезапустіть комп'ютер, щоб всі зміни набрали чинності.

ВІДЕО: Ми позбаємося від екрана блокування у вікні "Редактор реєстру"

Видаліть папку за допомогою файлів блокування екрана

Екран блокування - вбудований додаток, який можна безпечно зняти з пам'яті комп'ютера. Однак ви не зіткнетесь з деякими наслідками. Система буде працювати ідеально і без екрана блокування. Windows 10 не сповільниться і не буде працювати з невдачами за відсутності блокування екрану. Файли, необхідні для роботи екрана блокування, знаходяться в папці на системному диску. Як його знайти та видалити?

 1. Знайдіть цей комп'ютер на "робочому столі". Подвійний клакування, відкрийте його, щоб запустити знайомий "провідник Windows".
 2. Тепер відкрийте "локальний диск із:", на якому розташовані всі системні файли вашого комп'ютера. Відкрийте системний диск

 3. Перейдіть до розділу Windows на системному диску. Знайдіть папку Windows

 4. Прокрутіть сторінку та знайдіть розділ SystemApps. Іди до нього. Відкрийте папку SystemApps

 5. Знайдіть блок Microsoft.Lockapp_cw5n1h2txyewy. Це буде майже на самому початку. Це папка, в якій зберігаються файли, пов'язані з екраном блокування. Знайдіть розділ Microsoft.Lockapp_cw5n1h2txyewy

 6. Клацніть на папці за допомогою правої кнопки миші. У тій опції, що з’являється, виберіть один із варіантів: "Видалити" або "перейменуйте". Якщо ви повністю видалите папку, ви не зможете відновити екран блокування в майбутньому, тому ми рекомендуємо її просто перейменувати. Тоді, якщо хочете, ви можете повернути все на його місце, встановивши початкову назву папки. Клацніть на "перейменувати" або "Видалити"

 7. Додайте до кінця імені, наприклад, позначку оклику або будь -якого листа.
 8. У маленькому вікні натисніть на Так. Під цим ви підтверджуєте, що хочете внести зміни в систему. Клацніть на Так

 9. Після того, як ви зміните назву папки, система не зможе знайти необхідні файли на жорсткому диску, щоб запустити екран блокування і просто не запустити його.

Під час видалення файлу може виникнути вікно з повідомленням про те, що потребує роздільна здатність власника файлу tervedInstaller.

При вилученні Microsoft.Lockapp_cw5n1h2txyewy може виникнути помилка

Що робити в цьому випадку? Вам потрібно або просто перейменувати папку, або стати власником цієї папки замість trustedInstaller. Що саме зробити, щоб отримати права на видалення?

 1. Клацніть на папку, яку потрібно видалити, за допомогою правої кнопки та у списку, який з’явиться, виберіть останню опцію "Властивості".
 2. Перейдіть на третю вкладку "Безпека", а в ній натисніть на кнопку "Додатково". Клацніть на "додатково"

 3. Знайдіть посилання "зміна" поруч із "власником". Клацніть на посилання "Змінити" у пункті "Власник"

 4. Клацніть ще раз на "додатково" під полем для імен об'єктів. Клацніть на кнопку "Додатково"

 5. Клацніть на кнопку "Пошук" у новому вікні. Клацніть на "Пошук"

 6. Виберіть користувача комп'ютера, тобто себе і натисніть кнопку ОК. Виберіть користувача (себе) у результатах пошуку

 7. Спробуйте ще раз зняти папку. Проблему слід вирішити.

Відключення побудованого параметра в "Редакторі реєстру"

Ви можете деактивувати запуск екрана блокування без створення нового параметра в "Редакторі реєстру". Вам просто потрібно змінити значення існуючого параметра, яке відповідає за активізацію блокування екрана. Як це зробити?

 1. Запустіть "Редактор реєстру", як описано вище в цій статті.
 2. У редакторі відкрийте наступні папки по черзі: hkey_local_machine - sofrtware - Microsoft - Windows - Поточна версія - Аутентифікація - Logonui - SessionData. Переключіть свою увагу на праву частину екрана - він матиме кілька параметрів. Знайдіть AllowLockScreen. Клацніть на нього двічі, щоб відкрити вікно поверх редактора, в якому ви можете змінити параметр. Покладіть 0 замість 1 у поле "значення". Змініть значення параметра AllowLocScreen

Великий мінус методу полягає в тому, що значення параметра знову зміниться на початковий при кожному запуску системи та вхід на рахунок. Відповідно, екран блокування з’явиться знову і знову.

Цей недолік може бути обхоплений своєрідним методом: створюючи завдання в "планувальнику завдань". Давайте детальні інструкції:

 1. Використовуючи універсальний пошуковий рядок "запустити" Знайти системний сервіс "планувальник завдань" та запустіть його одним клацанням. Знайдіть "планувальник завдань", використовуючи "start"

 2. Клацніть на точку "Створіть завдання ..." у третьому стовпці "Дія". Клацніть на "Створити завдання"

 3. Дайте їй будь -яке ім’я, але обов'язково пам’ятайте про це. Покладіть прапорець зліва від параметра "Виконайте з найвищими правами". Яке завдання за будь -яким іменем та зауваженням "виконати найвищі права"

 4. У меню падіння "Налаштування для" зробіть вибір на користь Windows 10. Виберіть Windows 10 у "Довідник для" меню для "

 5. Перейдіть на другу вкладку "Triggers". Тут потрібно створити дві умови, щоб запустити завдання. Натисніть на першу кнопку "створити". Клацніть на "Створити"

 6. У меню Drop -Down "Запустіть завдання" виберіть "біля входу в систему, а потім позначте значення" будь -якого користувача ". Клацніть на ОК, щоб тригер з’явився у списку. Виберіть "біля входу в систему"

 7. Клацніть ще раз на кнопці "Створити" в тому ж розділі "запускає". Цього разу виберіть значення "Під час розблокування робочої станції". Покладіть позначку зліва від "будь -якого користувача" і натисніть кнопку ОК. Другі умови для запуску створеного завдання. Виберіть "Під час розблокування робочої станції"

 8. Перейдіть до наступного розділу "Дії". У ньому натисніть "Створити". Клацніть на "Створити"

 9. Ми залишаємо тип дій: "Запуск програми". У рядку "Програма або сценарій" Напишіть код Рег. У наступному полі "Додати аргументи" Введіть довгу команду (використовуйте "копію" - "вставити"): Додати hklmsoftwarosoftwindscurrenernthentionthonelogonissisississisisise /t awayloccscren /d 0 /d 0 /d 0 /d 0 /d 0 /d 0 0 /d 0 /d 0 /d 0 /d 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D 0 /D. Клацніть на ОК. Виберіть "Запуск програми" та введіть Reg у поле "Програма або сценарій"

 10. У вікні "Створення завдання" також натисніть кнопку ОК з мишею, щоб вона зберігалася.
 11. Відновити ПК.

Зрештою.

Використання Ultimate Windows Tweaker

Дратівливий екран блокування також більше не турбує вас, якщо ви використовуєте третє програмне забезпечення, щоб вимкнути його. Ultimate Tweaker Windows вважається універсальним помічником для налаштування всього інтерфейсу операційної системи. Програма має доступ до 200 параметрів: Ви можете деактивувати голосовий помічник, хмарне зберігання OneDrive та багато іншого. При встановленні утиліта автоматично визначає версію Windows. Мінус програми полягає в тому, що вона не має російської версії: інтерфейс англійською мовою.

Як встановити його та вимкніть замок екран за допомогою?

 1. Запустіть будь -який браузер та відкрийте офіційний веб -сайт розробника цієї програми. Прокрутіть сторінку до кнопки завантаження Ultimate Windows. Клацніть на нього. Відкрийте офіційну сторінку Tweaker Ultimate Windows

 2. Запустіть завантажений архів. Відкрийте файл програми. Запустіть файл програми

 3. Клацніть на Так. Під цим ви підтверджуєте, що дозволяєте програмі внести зміни на пристрій.
 4. Програма буде встановлена ​​негайно на вашому ПК. Повідомлення з’явиться з вдячністю. Клацніть на ОК. Клацніть OK, щоб запустити вікно програми

 5. Вікно утиліта запуститься. Установка Ultimate Windows Tweaker завершена

 6. Перейдіть до розділу налаштування. У ньому відкрийте універсальну вкладку користувача. Покладіть галочку поруч, щоб вимкнути блокування екрана. Клацніть на застосування налаштувань. Позначте екран вимкнення блокування

У Windows 10 екран блокування вискакує після встановленого часу. Це фонове зображення, яке відрізняється від шпалер на "робочому столі". Він відображає різні піктограми, а також дату та час. Користувач може повністю видалити екран блокування кількома методами: через "Редактор реєстрації", "редактор локальної групової політики", розділ "Персоналізація". Ви також можете просто видалити або перейменувати папку з файлами, пов'язаними з екраном блокування, який знаходиться на системному диску. Третя партія під назвою Ultimate Tweaker Windows також допоможе позбутися екрана. Це легко допомагає та швидко змінювати параметри користувача системи.

В Windows 10 Коли ви вмикаєте або вимикаєте комп'ютер Екран блокування, де відображаються красиві сповіщення про різні програми. Це одна з небагатьох візуальних компонентів, які перейшли до "першої десятки" з попередньої версії системи. Екран блокування не має спеціальної функціональності, тому його можна відключити без будь -яких наслідків для "Windows". Про те, як відключити (увімкнути) та змінити (налаштувати) екран блокування, включаючи нову функцію "Windows: цікаво" (Windows Spotlight)- прочитайте далі після однойменної кнопки.

/ Опубліковано у ІТ -виданні "Комп'ютерні новини" 02.12.2015 р. Під заголовком "Примітка" /

Як відключити (увімкнути) екран блокування в Windows 10

Існує два способи вимкнути екран блокування Windows 10: Використання редактора місцевої групової політики Gpedit.MSC і шляхом редагування реєстру. Ми підемо другий шлях, т.до. У деяких версіях ОС редактор недоступний.

Отже, щоб вимкнути екран блокування, натисніть комбінацію клавіш "Win + r"І набрати Регедіт → "добре"→ У редакторі реєстру розширіть ланцюжок HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPOLISMICROSOFTWINDSPERSONILAID → Створити в останньому розділі "Параметр DWORD (32-бітний)" під ім'ям Нолоксектін А також через праву кнопку миші встановіть значення, рівне "1"(Скріншот нижче). Якщо розділ Персоналізація У вас цього немає, вам доведеться створити це вручну.

Щоб увімкнути екран блокування, зробіть вищезазначені маніпуляції з системним регістром, встановивши значення параметрів Нолоксектін рівний "→"добреЩо. Зміни набудуть чинності негайно, але щоб перевірити продуктивність опції, натисніть "Перемогти + Л"(Зміна користувача або блокування системи) або краще перезавантажте ПК.

Встановлення екрана блокування в Windows 10

Починаючи з Windows 8, "Операція" від Microsoft навчилася додавати улюблені зображення (фон, фото) природи, родичів та друзів, плюс створювати циклічне слайд -шоу. Для налаштування екрана блокування "Почати" Оберіть "Варіанти"→ Далі"Персоналізація"→"Екран блокуванняЩо. Поточний фон буде показаний у правій частині вікна, в той час як деякі його параметри відображатимуться у вигляді плитки нижче. Ви можете замінити "фотографію" на будь -який із представлених або щось власне, натиснувши на "Огляд"Вибирати з усієї колекції зображень. Крім того:

Як змінити зображення (назад) екрана блокування прожекторів Windows

Після оголошення про оновлення в листопаді останньої версії "Windows" користувачі мають можливість побачити екран блокування в стилі Прожектор Windows ("Windows: цікаво"), "розумний" lokskrin (англійська мова. Екран блокування), що не обмежується наданням знайомої інформації - час, дата та нагадування. Використання алгоритмів машинного навчання, Прожектор Показує різні програми, які, на його думку, можуть підвищити вашу продуктивність. Відповідно до того ж принципу, відповідно до смаку користувача, також вибираються фонові зображення, завантажені з серверів Microsoft.

Щоб відкрити їх з будь -яким графічним переглядачем (редактор) / перейменувати / видалити / переходити в іншу папку, ви повинні:

Тепер ви знаєте, де зберігаються зображення блокування екрана Windows 10 Увімкнувши режим "Windows: цікавий" та випадок для маленької - для налаштування системи "для себе", відповідно до особистих уподобань та смаку.

Дмитро Dmitry_spb Евдокімов

Як відновити пароль з iCloud до iPhone
Майже кожен власник пристрою "Apple" може забути пароль від iCloud, особливо якщо пароль ніде не записаний і не зберігається. Якщо у вас така ситуація...
Як відновити функцію резервного копіювання реєстрації вимкнено в Windows 10
Якщо в системному сліді ви бачите прапорець із характерною значок у формі годинника, то зараз виконується автоматичне обслуговування, в межах якого Wi...
Як додати до варіанту стиснення контекстного меню Windows 10
У Windows 10 розробники внесли певні зміни в алгоритмах стиснення системних файлів, оскільки технологія, що використовується для тих же цілей Ваймбот ...