Налаштування

Два вікна при завантаженні комп'ютера! - Як видалити друге завантаження Windows 7.8.8.1.10?

Два вікна при завантаженні комп'ютера! - Як видалити друге завантаження Windows 7.8.8.1.10?

Зміст

Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 / функція Windows

Як видалити вибір системи під час завантаження, в яких налаштуваннях потрібно ввійти для цього? Привіт друзі! Дуже часто на сайті вони задають таке питання. Наприклад, ви встановили другу операційну систему, і коли завантажуєте, комп'ютер негайно виявляється меню для вибору операційних систем, що триває 30 секунд, звичайно, це меню не буде корисним для всіх, оскільки багатьом операційним системам не потрібно багато, і тому багато Користувачі намагаються позбутися непотрібного меню за будь -яку ціну завантаження.

Як видалити систему системи при завантаженні

У цьому випадку ви можете перейти двома способами, першим - відредагуйте зберігання даних про вокальну конфігурацію (BCD), яке використовується в операційних системах Windows Vista, Windows 7 та Windows 8, і він описаний в іншій статті. Другий шлях набагато простіший, і будь -який користувач, навіть початківець, впорається з ним, тому я пропоную розглянути його тут. У нашій статті я розповім вам, як видалити вибір системи при завантаженні Windows 7, Windows 8 та Windows XP. Як видалити під час завантаження вибору системи в меню завантаження Partoge Windows 7 - Виконайте

Введіть команду MSConfig у полі введення

У вікні, яке відкриється, перейдіть до елемента завантаження. Ми бачимо дві операційні системи. Поточна завантажена операційна система - другий у нашому списку. Ми не торкаємося його, переходимо до першого і виділяємо лівою мишкою, натисніть кнопку, щоб видалити, а потім застосувати та добре.

Все, зараз при завантаженні Windows 8 не буде вибору операційних систем. 

Ще один спосіб видалення під час завантаження Windows 7, вибір операційних систем-> Панель управління-Клацніть праву мишу на "комп'ютер" та виберіть "Властивості",

Потім "додаткові параметри системи",

Вкладка "додатково" "завантаження та відновлення. Параметри " 

Видаліть галочку з елемента "Відображення списку операційних систем", натисніть кнопку ОК. Застосовувати. гаразд.

Як видалити під час завантаження вибору системи в меню завантаження Windows 8 -школа з правою мишкою в меню «Пуск» та виконати

Введіть команду MSConfig у полі введення

У вікні, яке відкриється, перейдіть до елемента завантаження. Ми бачимо дві операційні системи. Поточна завантажена операційна система - другий у нашому списку. Ми не торкаємося його, переходимо до першого і виділяємо лівою мишкою, натисніть кнопку, щоб видалити, а потім застосувати та добре.

Все, зараз при завантаженні Windows 8 не буде вибору операційних систем. 

Ще один спосіб видалення при завантаженні операційних систем Windows 8

Клацніть праву мишу в лівому куті робочого столу та виберіть "Панель управління",

Потім система та безпека.

Система,

 Крім того, все так само, як у Windows 7 "Додаткові параметри системи",

Вкладка "додатково" "завантаження та відновлення. Параметри "Видаліть поле з точки" Відображення списку операційних систем ", натисніть кнопку ОК. Застосовувати. добре. Як видалити при завантаженні вибору системи в меню завантаження Windows XP-Better-> Панель управління-Права миша на значок "Мій комп'ютер" та виберіть "Властивості", "додатково", "Завантаження та відновлення. Параметри "Видаліть галочку з" Список дисплея операційних систем "та" Параметри відновлення відображення ", натисніть кнопку ОК. Застосовувати. гаразд. Що стосується Windows XP, ви можете редагувати меню завантаження в цій операційній системі, редагуючи файл завантаження.Ini, перейдіть за посиланням та прочитайте нашу статтю.

Ситуація, коли при завантаженні комп’ютера пропонується вибрати систему завантаження, незважаючи на те, що встановлена ​​лише одна версія Windows, є дуже поширеною. Це трапляється найчастіше після перевстановлення операційної системи через застарілий запис попередньої версії Windows у файлі конфігурації.

Цю незручність можна усунути двома простими способами.

Перший метод - через властивості системи

Ми переходимо до властивостей системи за допомогою клацання правої клавіші миші на значку "комп'ютер" на робочому столі або в меню "запустити", і в контекстному меню ми вибираємо "Властивості".

Видаліть вибір системи під час завантаження - властивості системи Windows

У вікні, яке відкривається вгорі, виберіть "Додаткові параметри системи". З'явиться наступне вікно "Властивості системи". Нас цікавить вкладка "Додатково" та третя кнопка "Параметри" ".

Властивості системи Windows для відключення вибору завантаженої версії Windows

Далі ми перемістимо вікно, в якому потрібно видалити два верхніх контрольних знаків: "Відображення списку операційних систем" та "Параметри відновлення відображення".

Видалити "Відображення списку операційних систем" та "Параметри відновлення відображення".

Після цього натисніть на всі раніше відкрити вікна "ОК". От і все.

Другий метод - через конфігуратор системи MSConfig

На панелі пошуку ми збираємо "msconfig" (ви можете скопіювати). Клацніть на піктограму, знайденому правою кнопкою миші, і виберіть "Запустіть від імені адміністратора".

Запуск MSConfig від імені адміністратора

У вікні, яке відкриється, перейдіть на вкладку "Завантаження". Тут ми виділяємо запис, не позначений як "завантажено за замовчуванням ОС" та натисніть кнопку "Видалити".

Видалення вибору при завантаженні Windows

Після цього натисніть кнопку ОК і насолоджуйтесь відсутністю вибору ОС при завантаженні комп'ютера.

Якщо при встановленні нової ОС ви не форматували диск, ви можете почати запропонувати вам вибрати певну версію системи. В кінці терміну останній автоматично завантажується в хронологію встановленої версії. Здається, це все ще не заважає використанню, але ноутбук може почати важко висить. А вільний простір також займає.

Ми видаляємо другу Windows 10 під час завантаження системи

Отже, візьміть ОС перед запуском або зробіть те саме через вкладку. Через деякий час він завантажиться. Таймер покаже вам решту кількості секунд або хвилин прямо на екрані.

Після завантаження системи вам потрібно потрапити у вікно "виконати" і ввести там команду Msconfig.

Перед вами - вікно з системною конфігурацією. Перейдіть до "завантаження", знайдіть всю нерелевантну ОС, а потім видаліть їх.

Не хвилюйтеся, на роботі поточної системи такі дії не можуть вплинути. Потім перезапустіть ноутбук. Тепер ви автоматично завантажуєте систему, яка вже варта. І всі інші варіанти, які ви щойно видалили.

У той же час, все повинно почати відкриватися, закривати та виконувати різні команди набагато швидше, адже ви вивантажили систему. Готовий!

Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки
Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу. Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних...
Налаштування мережі Windows 10
Якщо ви відкрили цю статтю, то вас цікавить така річ, як домашня мережа. Ну, ми допоможемо вам це зрозуміти. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке до...
Як обмежити споживання ресурсів процесорів із звичайним захисником у Windows 10
Працюючи на задньому плані, стандартний захисник Windows не буде виконувати повне сканування системи, поки користувач не буде показувати активність на...