Програми та програми

Panasonic KX-MB1500RU V драйвер.1.040.000 Windows XP / Vista / 7/8/8.1/10 32-64 біт

Panasonic KX-MB1500RU V драйвер.1.040.000 Windows XP / Vista / 7/8/8.1/10 32-64 біт

Зміст

Нещодавно вийшла оновлена ​​операційна система Windows 10. І якщо ви є переможцем принтера KX-MB1500 від Panasonic, то у вас можуть виникнути проблеми з підключенням пристрою до комп'ютера.

Ця проблема може бути пов'язана з відсутністю необхідних драйверів, які сприяють взаємодії цього принтера з 10 -ю версією Windows.

У цій статті ви дізнаєтесь, де ви можете оновити драйвери для роботи з цією ОС.

Де завантажити драйвер

 1. Перейдіть на офіційний веб -сайт розробника: посилання
 2. Виберіть розділ підтримки. Далі натисніть кнопку драйвера.
 3. Солодка сторінка вниз. Якщо ви ще не встановили драйвери, то вам потрібно знайти розділ багатофункціональної станції.
  • Якщо ви Windows 10, то завантажте цей файл:
  • Якщо у вас вже є драйвери, але вони застаріли, то, щоб оновити їх, знайдіть розділ оновлень багатофункціональної станції та завантажте цей файл:

Як встановити

 1. Відкрийте завантажений файл. Видаліть архів: виберіть місце, де потрібно розпакувати, а потім натисніть на розмову.
 2. Відкрийте розпаковану папку та запустіть файл встановлення.
 3. Дотримуйтесь інструкцій з установки та перезавантажте комп'ютер.

Panasonic KX -MB1500 -Принтер високої ефективності, який оснащений сканжером, факсом та копією. Найчастіше ця модель використовується в офісних приміщеннях, працівники яких щодня друкують величезну кількість документів. Для правильної операції принтер потребує спеціального драйвера, без якого система не побачить пристрій, у зв'язку з яким він не буде працювати для взаємодії з ним. Ви можете знайти посилання для завантаження драйвера в кінці статті. Перед завантаженням ми рекомендуємо вивчити невеликий матеріал, який ми підготували для власників принтера KX-MB1500.

Характеристики пристрою

Для початку ми виділяємо ключові особливості відповідного принтера:

Встановлення драйвера

При першому з'єднанні принтер повинен мати високоякісну настройку всіх параметрів, які можна виконати лише після встановлення драйвера. У більшості випадків він встановлюється автоматично. Якщо цього не відбудеться, ви повинні робити все вручну.

Інструкції щодо встановлення необхідного програмного забезпечення такі:

 1. Ми спускаємося до кінця сторінки, натисніть на запропоновану кнопку, щоб почати завантажувати інсталятор. Виберіть папку, в якій потрібно зберегти завантажені файли.
 2. Ми запускаємо розподіл і вказуємо каталог, в якому дані будуть розпаковані. Клацніть на "unzip", щоб запустити процедуру вилучення файлів.
 3. Відкрийте папку, в яку зберігалися дані, і запустіть виконуваний файл "Встановити.Exe "З правами адміністратора (права клацніть на файл>" Запуск від імені адміністратора ").

Подальші дії будуть виконані через інтерфейс офіційного інсталятора:

 1. У запропонованому меню виберіть опцію "проста установка".
 2. Ми ознайомлюємося з умовами ліцензійної угоди (за бажанням можна надрукувати). Клацніть на Так, тим самим погоджуючись із письмовим.
 3. Ми активуємо елемент "Підключіть за допомогою кабелю USB", натисніть кнопку "Далі". Буде повідомлення про те, що коли виникає вікно системи, натисніть на "Встановити".
 4. Ми святкуємо точку "Добре", натисніть "Далі".
 5. Ми погоджуємось встановити драйвер та підключити принтер до системного блоку, як показано на малюнку.
 6. Ми друкуємо тестовий текст, підготувавши раніше пристрій для роботи.

Після завершення процедури встановлення рекомендується перезавантажити ПК - це дозволить операційній системі налаштувати принтер, що усуне ймовірність супутніх проблем.

Відео

Ми пропонуємо ознайомитись із короткою відеоінструкцією, в якій процедура встановлення драйверів у Windows відображається поетапно.

Ключ активації та завантаження

Щоб почати завантажувати драйвер, натисніть кнопку нижче. У інсталятора є власний зручний інтерфейс, тому навіть недосвідчений користувач впорається із завданням.

Panasonic KX-MB1500

Windows 8/8.1/10

Розмір: 39.8 Мб розряд: 32/64 Посилання: MFS15_113_win8_rus.Екзе

Windows 2000/XP/Vista/7

Розмір: 39.75 Мб розряд: 32/64 Посилання: MFS15_112_1_rus.Екзе

Інструкції щодо використання MFP тут. Цей документ підходить для моделей KX-MB1500RU та KX-MB1520RU.

Додаткове оновлення водія

У випадку, якщо вам потрібно оновити драйвери, встановлені на вашому комп’ютері для цього MFP, ви можете використовувати посилання нижче, щоб завантажити свіжі програми та драйвери.

Монітор пристрою

Щоб контролювати стан вашого MFP, рекомендуємо завантажити офіційну утиліту.

Клацніть тут, щоб завантажити утиліту. Вага програми - 4.5 Мб.

Встановлення драйвера в Windows 10

Отже, ви завантажили драйвер для MFP з нашого сайту. Щоб почати встановлювати драйвер, вам потрібно витягнути. Для цього відкрийте завантажений файл та натисніть "Розпалити". Драйвер звикне до тієї ж папки, де було завантажено архів. Ви можете регулювати остаточну кнопку цілі "Переглянути".

Після розстеження відкрийте файл встановлення зі свіжо розширеної папки.

Після запуску файлу вас зустріне головне вікно інсталятора. Якщо у вас є невеликий досвід роботи з подібним програмним забезпеченням, рекомендуємо вибрати просту установку.

Інсталятор зробить усі необхідні підготовки.

Ми приймаємо ліцензійну угоду, натиснувши кнопку "Так".

У меню підключення виберіть "Підключіться" за допомогою USB -кабелю ". На цьому етапі вам нічого не потрібно з'єднувати.

У наступному вікні потрібно лише зазначити єдиний галочку та натиснути "Далі".

Якщо ви зробили все правильно поки що, ви зустрінете вікно конфігурації системи вводу/виводу. Через короткий проміжок часу він зміниться на вікно, показане нижче.

Швидше за все, ви з’явитесь перед собою "Windows Security". Оскільки драйвер не несе на ваш комп’ютер жодних зливих намірів, сміливо ігноруйте всі вигуки безпеки та натисніть "Встановити".

Щоб завершити установку, вам потрібно підключити принтер до комп'ютера та натиснути "Далі".

Пройде трохи більше часу, і драйвер буде встановлений. Готовий!

Як перетворити GPT -диск на MBR
Ми розповідаємо, як перетворити GPT-диск у MBR-Disk на етапі встановлення Windows 10. GPT і MBR, що це таке? І це, і інше - це невеликі накопичення да...
Налаштування мережі Windows 10
Якщо ви відкрили цю статтю, то вас цікавить така річ, як домашня мережа. Ну, ми допоможемо вам це зрозуміти. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке до...
Що нового в Windows 10 Дивіться Фонди травня 2019 року оновлення
22 травня 2019 року відбувся офіційний випуск наступного пакету зберігання Windows 10. Релейна раса накопичувальних оновлень "Десятки" Цього разу прий...