Підказки

Драйвер для принтера HP Laserjet 1010 Windows 8 /10 32-64 біт

Драйвер для принтера HP Laserjet 1010 Windows 8 /10 32-64 біт

Зміст

HP LJ 1010 Принтер старий, але модель дуже надійна і проста. Принтер використовує картридж 12а - просторий і зручний на АЗС. На жаль, для цього принтера в Windows 10 немає драйверів, і компанія HP більше не підтримує цю модель. Однак є вихід.

Увімкніть принтер і підключіть до нього USB -кабель.

Спочатку нам потрібно завантажити драйвер для цього принтера на Windows Vista X64. Ви можете завантажити з веб -сайту виробника або взяти його тут. Розпакувати його в окремій папці. Нам також знадобиться драйвер для HP Laserjet 1015 (HP Laserjet USB (DOT4) Драйвер зв'язку для Windows 8 та вище (64-бітний). Цей інсталятор негайно запускається. Нам це потрібно для появи порту4.

Далі натисніть кнопку "запустити", виберіть "Параметри", виберіть "Пристрої", натисніть "Принтери та сканери". Далі натисніть "Додати принтер", система починає для нас непотрібний пошук. Виберіть "принтер відсутній у списку", а потім натисніть "Додати принтер вручну". У наступному вікні в рядку "Використовуйте поточний порт" Виберіть "DOT4_001", натисніть "Далі", а у вікні відкрито кнопку "Встановіть" з диска ". Далі вкажіть папку вже розпакованим драйвером на Windows Vista X64, який був завантажений спочатку.

всі. Принтер HP LJ 1010 працює на Windows 10.

Ви можете придбати цю модель принтера у нашому сервісному центрі. Майже завжди є HP 1010, 1018, 1020.

  • Категорія: водії
  • Операційна система: Windows 10
  • КЛЮЧ: Не потрібно
  • Російська мова є
  • Ліцензія: безкоштовно
  • Завантаження: 555

Завантажте HP Laserjet 1010 безкоштовно

HP Laserjet 1010 -ще один представник недорогого сегмента принтера корпорації Hewlett -packard. Це майже нічим не відрізняється від моделі P1102. У 2019 році ви можете знайти більш сучасні та бюджетні моделі, але цей варіант відрізняється стабільною роботою та хорошою якістю чорно -білого друку.Власники моделі 1010 не зможуть знайти драйвер для Windows 10 на веб -сайті HP. Є версії програмного забезпечення лише для попередніх випусків операційної системи. Немає варіантів для "семи".Ми підготували кілька робочих рішень для "десятків", які допоможуть встановити роботу пристрою.

Як встановити драйвер для HP 1010 на Windows 10

Лояльні користувачі випустили власні драйвери для цієї моделі принтера, і вони працюють досить правильно. Існують також поради, що Laserjet 3055 та 2200 повинні працювати на 1010, але це не завжди допомагає.Щоб налаштувати принтер, виконайте наступні кроки:

Якщо принтер все ще не виявлено після завершення налаштування, тоді перевірте з'єднання та рівень чорнила в картриджі. Не забудьте згорнути біт у "системних властивостях", перш ніж завантажити драйвери HP Laserjet 1010 для Windows 10.Програмне забезпечення від третій розробників повністю справляється зі своїм завданням і дозволяє підключити пристрій до комп'ютера. Але чомусь виробник не адаптував програмне забезпечення для Windows 7/10. Хоча цей недолік легко пояснити - модель була випущена більше 10 років тому, тоді нічого іншого, крім XP/Vista. Однак робоча версія з нашого матеріалу вирішує всі проблеми з кон'югацією. Завантажте HP Laserjet 1010 безкоштовно

Поділіться зі своїми друзями:

Безкоштовно!уфілерПеревірятиОфіційний розподіл HP Laserjet 1010ПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте HP Laserjet 1010Завантажте HP Laserjet 1010 безкоштовно

HP Laserjet 1010

Windows 2003/2008/22/XP/Vista/7/8/8.1/10 - Універсальний водій

Ви можете використовувати спеціальну програму з HP, з якою можна автоматично знайти потрібний драйвер. Детальніше тут читайте.

Windows Vista/7/8/8.1/10

Щоб завантажити потрібний драйвер, на самому початку статті є опис, як ви можете побачити розряд системи.

Windows Vista/7/8/8.1/10

Розмір: 0.9 Мб розряд: 32 Посилання: HP Laserjet 1010 Windows 32

Нижче ми опублікували для вас інструкції, які встановлять драйвери, якщо вище не зможе вам допомогти.

Для Windows 10 X64 та інших систем (вам потрібно перевірити), ви можете використовувати базовий драйвер HP Laserjet 2200. Для цього прочитайте інструкції нижче. Коли буде вибір принтера, виберіть HP Laserjet 2200 Series PCL5 або HP Laserjet 3055. Можливо, ця опція допоможе вам у вирішенні проблеми встановлення драйвера.

Встановлення драйвера в Windows 10

Інструкція буде написана на Windows 10, якщо у вас є Windows 7, то в самому кінці статті, яка допоможе вам. Щоб встановити драйвер на HP Laserjet 1010, буде потрібен архів (він, швидше за все, встановлений на вашому комп’ютері, тому проблем не буде). Далі наведено необхідний розряд системи. Щоб дізнатись це, вам потрібно натиснути на ярлик "комп'ютер" з правою кнопкою та вибрати "Властивості" у списку.

Якщо на робочому столі немає ярлика, то меню "запуску" виконується. Відкрийте його і починайте вводити бажане слово. Коли список відображається у списку "Цей комп'ютер", натисніть на нього правою кнопкою миші та виберіть "Властивості".

Відкриється вікно "Система". У цьому вікні розділ, що цікавить, називається "тип системи". Зображення курсору миші присвоюється зображенню під ним. Перші 2 цифри вказують на розряд системи. Варіанти лише 2: x64 та x32. Водій вибирається відповідно до розряду. Інший просто не підходить.

Завершивши завантаження, використовуйте архів для розпакування файлів. Шлях розпакування слід запам'ятати - корисно нижче. За відсутності архіву ви можете завантажити 7-ZIP. Це ідеально підходить для цього завдання. Завершивши підготовку, ми переходимо до встановлення драйвера. Це робиться в ручному режимі. Відкрийте меню "START" і починайте вводити слово "панель". Коли система пропонує як потрібну версію "Панель управління", ми відкриваємо цю програму.

Ми шукаємо розділ "обладнання та звук". Він має підпункт "Переглянути пристрої та принтери" (зображення нижче підкреслюється курсором миші). Клацніть на нього.

У вікні "Пристрій та принтерів" натисніть кнопку "Додати принтер". Починається найскладніший і захоплюючий.

Ми пропускаємо процес пошуку принтерів. Це дуже довга і нудна дія, яка з низькою ймовірністю виявить принтер. Але тільки це нам нічого не дасть. Де натиснути "необхідний принтер відсутній у списку". Збережіть до 5 хвилин.

Ми святкуємо останній пункт, як показано на наступному зображенні та натисніть "Далі".

Ми нічого не змінюємо в цих налаштуваннях. Це будуть порожні та марні дії. Port Printer визначить самостійно, коли буде завершена установка. Натисніть "Далі".

До нас є список виробників та пристроїв. Бажаних немає. Ви не повинні розраховувати на удачу. Клацніть "Встановити з диска ...". Це стосується не CD-ROM, а жорсткого приводу комп'ютера. Зрештою, ми вже завантажили та розпакували файли драйверів заздалегідь.

Ми надягаємо "огляд" і переходимо до провідника до папки з розпакуваними файлами.

Виберіть єдиний файл у цій папці. Оскільки варто сортувати за форматом .Інші файли не відображатимуться. Натисніть "відкрити". Ім'я вашого файлу буде з цифрами "1010".

Шлях визначений. Вказаний нами файл містить інформацію для встановлення. Натисніть "ОК".

Останній посібник. Тепер вам потрібно вибрати драйвер, який з пристроїв встановлено. Ми надягаємо HP Laserjet 1010 HB (як показано на зображенні), а потім натисніть "Далі".

Користувача запрошується ввести ім'я принтера, яке відображатиметься в системі та при надсиланні файлів для друку. Не змінювати нічого. Клацніть "Далі" і зачекайте завершення установки. Процедура надзвичайно швидка. Розпаковані файли безпосередньо копіюються до необхідних директорів ОС.

В кінці ви можете надіслати тестову сторінку для друку.

Натискання кнопки "Готовий" завершує процес встановлення. Після підключення принтера ви можете використовувати його.

Якщо ви не можете надрукувати, то перегляньте відео та зробіть інший варіант встановлення:

Топ -14 програм для паролів для ПК
Ми аналізуємо тему програм менеджерів паролів. Ми дізнаємось, які їх переваги, чи варто їх використовувати, і, звичайно, враховуйте найкраще оплачуван...
Як встановити живі шпалери на Windows 10
Якщо ви втомилися від простих шпалер, то ви можете спробувати встановити зображення в прямому ефірі, щоб зробити комп'ютерний робочий стіл більш прив...
Як видалити обліковий запис у соціальній мережі Facebook
Ми говоримо про те, як видалити обліковий запис у Facebook та що потрібно зробити, перш ніж позбутися свого профілю в соціальній мережі. Детальні та з...