Оптимізація

Драйвер для принтера Canon

Драйвер для принтера Canon

Зміст

8 днів тому

Ви, напевно, знаєте, що виробники принтера прийняли досвід виробників кавових машин, а тому продають пристрої з низьким прибутком (або взагалі без нього), але картриджі вже з підвищеною прибутковістю. Плюс вони захищені від використання картриджінальних картригіналів з чіпсами, прошивкою тощо.

У мене є принтер, якого достатньо протягом багатьох років: Canon I-Sensys MF4410. Він виглядає так:

На жаль, я не знайшов рішення проблеми в мережі, але мені вдалося впоратися з драйверами, тому я ділюся. Швидше за все, це рішення допоможе всім власнику подібного MFP або інших канонових пристроїв.

Крок 1. Переходимо на сторінку підтримки принтера.

Для посилання Canon I-Sensys MF4410. Ви вже були там і спробували завантажити драйвер. Тепер вам потрібно відвідати інший розділ. Ми переходимо до розділу "Прошивки". Я не знаю, якою логікою керував Canon, але водій, який вам потрібен.

Ми погоджуємось із умовами

Або негайно перейдіть на спеціальну сторінку, яка вам знадобиться. Ось посилання.

Крок 2. Серійний номер

Серійний номер на Canon I-Sensys MF4410 розташований на задній стінці

Ви вводите його на сторінку

І ви отримуєте сумісний (швидше за все, останній, випущений спеціально для вашого пристрою).

Крок 3. Встановлення

Просто встановіть драйвер і використовуйте улюблений принтер, не потребуючи купувати щось нове і подумати, де поставити нібито неробочий старий.

Сподіваюся, ця інформація допоможе комусь. Якщо це секрет поліції, вибачте. Я не міг Google таке рішення і прийшов до нього сам.

Принтер не працює в Windows 10, ми вирішуємо за хвилину

Принтер не працює в Windows 10, ми вирішуємо за хвилину

Принтер не працює на Windows 10-01

Привіт усім сьогодні говорять про ситуацію, коли принтер не працює на Windows 10. Після оновлення до Windows 10 багато користувачів стикалися з проблемами своїх принтерів та MFP, які або система не бачить, або вони не визначаються як принтер, або просто не друкують, як це було в попередній версії ОС, Найцікавіше, що з кожним новим оновленням кількість старих пристроїв, які ця операційна система підтримує все, зменшується, так що це не здивовано, якщо в якийсь момент ваш старий принтер не почнеться.

Якщо ваш принтер не працює належним чином у Windows 10, у цих інструкціях є один офіційний та кілька додаткових способів, які можуть допомогти виправити проблему, яка виникла. Я також дам додаткову інформацію щодо підтримки принтерів популярних брендів у Windows 10 (в кінці статті).

Діагностика проблем з принтером від Microsoft (Діагностичний інструмент для очищення шпильця)

Перш за все, ви можете спробувати автоматичне рішення проблем із принтером за допомогою панелі управління Windows 10 (друкарні для очищення інструменту для очищення) або завантаження його з офіційного веб -сайту Microsoft (зауважте, що я точно не знаю, чи результат Буду іншим, але наскільки різним я міг би зрозуміти, обидва варіанти рівнозначні).

Детальний опис інструменту діагностики для очищення утиліти для друку https: // Підтримка.Microsoft.Com/en-sus/help/2768706/sdp3-45b23d1b-c3e1-469c-8743-f9cf5867e60c-print-spooler-cleanup-diagno#appliesto

Щоб запустити з панелі управління, перейдіть до неї, а потім відкрийте точку усунення несправностей,

Потім у розділі обладнання та звуку виберіть точку використання принтера (інший шлях - перейти до пристроїв та принтерів, а потім, натиснувши на потрібний друк, якщо він знаходиться у списку, виберіть усунення проблем ).

Також, щоб запустити інструмент для усунення проблем з принтером, ви можете завантажити файл з офіційного веб -сайту Microsoft або тут.

Як результат, розпочнеться діагностична утиліта, яка в автоматичному режимі перевірить наявність усіх типових проблем, які можуть перешкоджати належній роботі вашого принтера і, якщо такі проблеми будуть виявлені, виправлять їх.

Крім усього іншого, буде перевірено: наявність драйверів та помилок водіїв, робота необхідних послуг, проблеми з'єднання з принтером та лінією друку. Незважаючи на те, що неможливо гарантувати позитивний результат, я рекомендую спробувати використовувати цей метод в першу чергу.

Додавання принтера до Windows 10

Якщо автоматична діагностика не працює або ваш принтер взагалі не відображається у списку пристроїв, ви можете спробувати додати його вручну, а для старих принтерів у Windows 10 є додаткові можливості виявлення, якщо Windows 10 блокує встановлення принтера Напишіть коментар, я допоможу вам це поставити.

Клацніть на значок сповіщення та виберіть "Усі параметри"

Принтер не працює на Windows 10-01

(І ви можете натиснути клавіші Win + I), а потім вибрати "пристрої" - "принтер і сканери".

Принтер не працює на Windows 10-02

Натисніть кнопку "Додати принтер або сканер" і зачекайте: можливо, Windows 10 знайде сам принтер і встановить для нього драйвери (бажано, щоб Інтернет підключився), можливо, ні.

Принтер Windows 10-03 не працює

У другому випадку натисніть на точку, необхідний принтер не знаходиться у списку, який з’явиться під індикатором пошуку процесу пошуку. У вас буде можливість встановити принтер відповідно до інших параметрів: вкажіть його адресу в мережі, зауважте, що ваш принтер вже старий (у цьому випадку її система пошуку буде здійснюватися із зміненими параметрами), додайте бездротовий принтер.

Принтер Windows 10-04 не працює

Можливо, що цей метод буде працювати для вашої ситуації.

Встановлення драйверів принтера вручну

Якщо нічого ще не допомогло, перейдіть на офіційний веб -сайт виробника вашого принтера та знайдіть у наявних драйверах підтримки для вашого принтера. Ну, якщо вони є для Windows 10. Якщо такого немає, ви можете спробувати на 8 чи навіть 7. Завантажте їх на комп’ютер.

Перш ніж запустити установку, я рекомендую перейти на панель управління - пристрої та принтери, і якщо вже є ваш принтер (t.Е. Він визначається, але не працює), натисніть на нього з правою клавішею миші та видаліть з системи. І після цього запустіть інсталятор драйвера.

Інформація про підтримку Windows 10 від виробників принтера

Нижче я зібрав інформацію про те, які популярні виробники принтера та MFP про експлуатацію їх пристроїв у Windows 10.

Використовуйте безкоштовну утиліту друку-споперер-репр-друку, вона мені багато разів допомагала, коли принтер не працював у Windows 10

Щоб викорінити всі проблеми, що заважають звичайному друку у вашому Windows 10, запустіть інструменту для відновлення друку від імені адміністратора та натисніть кнопку "Ремонт", ви отримаєте за хвилину в величезному номері випадків ваш принтер у першій десятці починає працювати як новий.

Крім того, я також раджу вам очистити свій колючий за допомогою цього сценарію, щоб не було застряглих завдань.

Якщо нічого з вищезазначеного не допомогло, я рекомендую використовувати пошук Google (і я рекомендую цей конкретний пошук для цієї мети) за запитом, що складається з імені бренду та моделі вашого принтера та "Windows 10". Цілком ймовірно, що ваша проблема вже обговорювалася на будь -яких форумах, і її рішення було знайдено. Не бійтеся дивитися на сайти англійської мови: рішення приходить до них частіше, і навіть автоматичний переклад у браузері дозволяє зрозуміти, про що йдеться.

Використання спеціалізованих утиліт

У Windows 10 принтер може не працювати з ряду причин, інший метод виправлення ситуації, це полягає в тому, щоб використовувати фірмові утиліти у виробників, я наведу приклад від HP. У нього є утиліта HP -друк та сканування лікаря. Ви можете завантажити лікаря -друку та сканувати за посиланням знизу:

https: // підтримка.HP.Com/ru-ru/document/c03287502

Запустіть утиліту лікаря HP та сканування. У неї дуже простий алгоритм. На першому кроці вона шукає встановлених принтерів, а на другому виключає причину, чому він не працює у ваших Windows 10.

Ось так виглядає процес сканування операційної системи наявності принтерів.

Ось так налаштовується мережевий принтер Windows 10, і коли Windows 10 не бачить принтера HP. Я знайшов у своїй системі HP Laserjet 400, я вибираю це.

Після пошуку проблем вам надається рішення вашої проблеми, чому принтер не працює в Windows 10. Далі ми робимо те, що говорять діагностичний майст.

Компанія Oki називається Brmainte, її можна завантажити за посиланням:

https: // загальна сторінка.ru/утиліта-Длі-Сервіса

Епсон має діагностичну корисність штату Епсон

http: // www.Епсон.ru/es/upload/manualtypes/100189/ref_g/trble_1.Htm#epson%20status%20 монітор%20b

Від'єднайте SNMP

У деяких випадках, коли принтер підключений через мережу Wi -Fi або LAN, ви не можете перейти з комп'ютера з трафіку мережі принтера з принтера, тому він може бути недоступним. Рішення полягає у відключенні перевірки SNMP.

Оновлення 03.10.2019 рік

26 вересня Microsoft випустила наступне оновлення з кодом KB4517211, він відремонтував звук, але менеджер друку зламався, тож якщо ви не працюєте на принтері на Windows 10, то перевірте, чи є у вас оновлення KB4517211 та видаліть його та видали це. Симптоми можуть бути залежними завданнями або скасованими самою системою. Терміни пластиру ще не відомі. Матеріал сайту Pyatilistnik.Організація

Окт 9, 2015 00:52

Після оновлення до Windows 10 багато користувачів стикалися з проблемами своїх принтерів та MFP, яких система або не бачить, або вони не визначаються як принтер, або просто не друкують, як це було в попередній версії ОС.

Якщо ваш принтер не працює належним чином у Windows 10, у цих інструкціях є один офіційний та кілька додаткових способів, які можуть допомогти виправити проблему, яка виникла. Я також дам додаткову інформацію щодо підтримки принтерів популярних брендів у Windows 10 (в кінці статті). Окрема інструкція: Як виправити помилку 0x000003EB "Не вдалося встановити принтер" або "Windows, підключитися до принтера неможливо" підключитися ".

Діагностика проблем з принтером від Microsoft

Перш за все, ви можете спробувати автоматичне рішення проблем із принтером за допомогою діагностичної утиліти на панелі управління Windows 10 або завантаження її з офіційного веб -сайту Microsoft (зазначаю, що я точно не знаю, чи буде результат різним , але наскільки я міг зрозуміти, обидва варіанти рівнозначні).

Щоб запустити з панелі управління, перейдіть до неї, а потім відкрийте елемент "усунення проблем", а потім у розділі "Обладнання та звук" "Виберіть" за допомогою принтера "(інший спосіб -" Введіть пристрої та принтери "та Потім, натиснувши на правильний принтер, якщо він знаходиться у списку, виберіть "Усунення проблем"). Також, щоб запустити інструмент для усунення проблем з принтером, ви можете завантажити файл з офіційного веб -сайту Microsoft тут.

Як результат, розпочнеться діагностична утиліта, яка в автоматичному режимі перевірить наявність усіх типових проблем, які можуть перешкоджати належній роботі вашого принтера і, якщо такі проблеми будуть виявлені, виправлять їх.

Крім усього іншого, буде перевірено: наявність драйверів та помилок водіїв, робота необхідних послуг, проблеми з'єднання з принтером та лінією друку. Незважаючи на те, що неможливо гарантувати позитивний результат, я рекомендую спробувати використовувати цей метод в першу чергу.

Додавання принтера до Windows 10

Якщо автоматична діагностика не працює або ваш принтер взагалі не відображається у списку пристроїв, ви можете спробувати додати його вручну, а для старих принтерів у Windows 10 є додаткові можливості виявлення.

Клацніть на значок сповіщення та виберіть "Усі параметри" (або ви можете натиснути клавішу Win + I), а потім виберіть "Пристрої" - "Принатери та сканери". Натисніть кнопку "Додати принтер або сканер" і зачекайте: можливо, Windows 10 знайде сам принтер і встановить для нього драйвери (бажано, щоб Інтернет підключився), можливо, ні.

У другому випадку натисніть на точку "необхідний принтер відсутній у списку", який з’явиться під індикатором процесу пошуку. У вас буде можливість встановити принтер відповідно до інших параметрів: вкажіть його адресу в мережі, зауважте, що ваш принтер вже старий (у цьому випадку її система пошуку буде здійснюватися із зміненими параметрами), додайте бездротовий принтер.

Можливо, що цей метод буде працювати для вашої ситуації.

Встановлення драйверів принтера вручну

Якщо нічого ще не допомогло, перейдіть на офіційний веб -сайт виробника вашого принтера та знайдіть у наявних драйверах підтримки для вашого принтера. Ну, якщо вони є для Windows 10. Якщо такого немає, ви можете спробувати на 8 чи навіть 7. Завантажте їх на комп’ютер.

Перш ніж запустити установку, я рекомендую перейти на панель управління - пристрої та принтери, і якщо вже є ваш принтер (t.Е. Він визначається, але не працює), натисніть на нього з правою клавішею миші та видаліть з системи. І після цього запустіть інсталятор драйвера. Це також може допомогти: як повністю видалити драйвер принтера у Windows (я рекомендую це зробити, перш ніж перевстановити драйвер).

Інформація про підтримку Windows 10 від виробників принтера

Нижче я зібрав інформацію про те, які популярні виробники принтера та MFP про експлуатацію їх пристроїв у Windows 10.

Якщо нічого з вищезазначеного не допомогло, я рекомендую використовувати пошук Google (і я рекомендую цей конкретний пошук для цієї мети) за запитом, що складається з імені бренду та моделі вашого принтера та "Windows 10". Цілком ймовірно, що ваша проблема вже обговорювалася на будь -яких форумах, і її рішення було знайдено. Не бійтеся дивитися на сайти англійської мови: рішення приходить до них частіше, і навіть автоматичний переклад у браузері дозволяє зрозуміти, про що йдеться.

Ми виправимо помилку, не вдалося створити файл сміттєзвалища через помилку при створенні сміттєзвалища в Windows 10
Помилка "не вдалося створити файл дамп через помилку під час створення сміттєзвалища" у Windows 10 з'являється у випадках, коли користувач намагається...
Видаляємо Яндекс.Браузер з комп’ютера та телефону
Ми говоримо вам, як видалити браузер Yandex з різних систем. І хоча Яндекс докладає багато зусиль у розвитку свого браузера і ретельно рекламує його, ...
Як створити скріншот прокрутки з прокручуванням без використання третім -партійних програм у Google Chrome
Функція створення скріншотів веб -сторінок із прокруткою підтримується багатьма програмами для створення екранних зображень. Маючи таку програму на фл...