Підказки

Драйвер Canon I-Sensys LBP50

Драйвер Canon I-Sensys LBP50

Зміст

Водій.Ru Kontaktorummy водіїв Ласкаво просимо до водія.RU - одна з найбільших у світі бібліотек для комп’ютерного обладнання.На даний момент у нас 6'191'365 водії для 181'038 пристрої від 534 виробники.Загальний розмір водіїв, розташованих на наших серверах 359.16 ТБ.Усі драйвери розташовані на наших серверах і доступні для безкоштовного завантаження. Виберіть виробника свого обладнання.0_9abcdefghijklmnopqrstuvwxyz виберіть категорію обладнання для завантаження драйверів.

Популярні категорії

Ноутбук -цирки -dramatterinsky з плата -функціональним пристроєм -to -getAted кабінами -адаптер обладнання для обладнання -chipsnytnitrostv -tunnomodems

всі категорії

BD/DVD/CD приводыGPS приемникиIC контроллерыIDE-RAID контроллерыMIDI-КлавиатурыMP3 плеерыSATA контроллерыSATA-RAID контроллерыSCSI контроллерыSCSI-RAID контроллерыUSB камерыUSB устройстваWindowsБеспроводные адаптерыВидеозахватВидеокартыДжойстикиДиктофоныДругоеЗвуковые платыИБПИнфракрасные портыКард-ридерыКарты РасширенияКлавиатурыКонтроллерыКопировальные аппаратыКПК (PDA)Ленточные накопителиМатеринские платыМногофункциональные устройстваМодемыМониторыМультимедиа проигрывателиМышиНоутбукиПКПланшетные ПКПланшетыПлатформыПлоттерыПринт-серверыПринтерыПроекторыСерверные устройстваСетевое оборудованиеСканерыТВТВ - тюнерыТелефонияТрекболыУмная одеждаФаксыЦифровые альбомыЦифровые видеокамерыЦифровые камерыЧипсеты 

Canon I-Sensys LBP5050

Завантажуючи файли на комп’ютер, ви погоджуєтесь з ліцензією Canon.

Windows XP / Vista / 7/8/8.1/10 /2000/2003 /2008

Щоб дізнатися, яку версію Windows ви встановили, прочитайте статтю: "Як дізнатися розряд системи в різних версіях Windows".

Встановлення драйвера в Windows 10

Коли ви завантажуєте драйвери (архів), їх потрібно видалити. Для цього відкрийте завантажений файл, і після цього папка з драйверами з’явиться в одній папці. Введіть його. Для початку встановлення потрібно запустити файл налаштування з подвійним клацанням.

У вікні встановлення, яке з’являється, натисніть "Далі" ("Далі").

Наступне вікно покаже ліцензійну угоду. Ми виражаємо свою згоду, натискаючи "так" ("так").

Далі вам потрібно вибрати тип установки із запропонованого: вибір порту вручну, пошук мережевих принтерів або USB -з'єднання. Нам потрібна установка при підключенні USB, виберіть "Встановити з USB -з'єднанням", а потім натисніть "Далі" ("Далі").

Під час процесу встановлення може з’явитися наступне попередження. Це говорить нам, що для правильної роботи принтера в мережі вам потрібно змінити налаштування брандмауера (як правило, брандмауер Windows). Щоб продовжити клацання "Так".

Далі необхідно погодитися з попередженням, що у разі запуску встановлення неможливо зупинити. Натисніть "Так".

Програма встановлення попросить вас підключити принтер до ПК за допомогою USB та ввімкнути його. Ми виконуємо вимоги, якщо це не було зроблено раніше.

Після завершення установки програма звітує про це та закриється. Ваш Canon I-Sensys LBP5050 готовий до роботи.

Canon I-Sensys LBP5050

Windows XP / Vista / 7/8/8.1/10

Драйвер також підходить для серверних версій Windows 2000 /2003/66.

Параметри дистри: x32/x64

Розмір водія: 12 Мб (x32) та 14 Мб (x64)

Клацніть для завантаження (x32):

Клацніть для завантаження (X64):

Інструкції щодо обладнання

Як встановити драйвер у Windows 10

Принтер Canon I-Sensys LBP5050 призначений для швидкого друку документів та високоякісних фотографій. Модель призначена для використання в невеликих офісних установах та компаній. Новий параметр I-Sensy, який використовується на пристрої, дозволяє отримувати друковані документи та графічні зображення підвищеної чіткості.

Після придбання обладнання він повинен бути готовий до подальшої роботи. Для цього вам потрібно буде поставити водія, рекомендованого виробником. Клацніть на інтерактивне посилання на сторінці (див. нагорі), і система автоматично запропонує своє завантаження.

Підключіть принтер до комп’ютера за допомогою USB. Завантажте драйвер на посиланнях вище, відкрийте файл, папка з’явиться в тому ж каталозі, де завантажений файл і почніть з подвійного клацання миші - згідно з встановленням встановлення "налаштування".

На екрані з’явиться запит, на якому вам буде запропоновано процедуру встановлення необхідного програмного забезпечення з Canon для роботи принтера.

Наступне вікно містить необхідну ліцензійну угоду, і воно повинно бути підтверджено, натиснувши кнопку "Так".

Меню з’являється там, де вам пропонують різні варіанти передачі драйверів з диска на ваш комп'ютер. Це вручна установка, пошук принтерів через Інтернет, і останній рядок - це необхідний (установка за допомогою USB).

Після підтвердження необхідні дані завантажуються в операційну систему, а потім вікно з повідомленням про те, що ваш принтер готовий до роботи.

Клацніть на "Вихід", і ви можете розпочати повну операцію.

Що таке OneDrive та як включити в Windows 10
OneDrive, що це таке? OneDrive - це хмарна послуга для зберігання файлів з Microsoft. Він доступний для всіх користувачів безкоштовно з обмеженим обся...
Як відключити використання глобальних клавіш у Windows 10
Операційна система Windows 10 має глобальну комбінацію "гарячий" клавіші, які виконують певні функції, незалежно від того, яка програма на даний момен...
В -більшій перегляді історії відкритих папок у Windows
У Windows 10 розробники вирішили зняти опцію з перехідної панелі "Недавні місця", Заміна його на панелі швидкого доступу, яка дозволяє отримувати інфо...