Налаштування

Dispatcher Realtek HD для Windows 10 не знаходиться на панелі управління

Dispatcher Realtek HD для Windows 10 не знаходиться на панелі управління

Зміст

Audio Audio Realtek HD - Найпоширеніший драйвер звуку для управління налаштуваннями звуку в системі Windows. Audio Manager Audio Audio Realtek поставляється з драйвером Audio Realtek. Це, головним чином, найпоширеніший звуковий драйвер, який завантажений неймовірними функціями та підтримує шестиканальний перетворювач цифрового аналізу (DAC) з 16.20.24-бітна модуляція коду імпульсу. На каналі Audio 5.1.

Насправді звуковий драйвер полегшує відтворення звуку на робочому столі Windows і, як відомо, забезпечує звук високої якості для вашої системи через звукову карту. Він позначений вашим аудіо пристроєм для покращення звуку. Нещодавно користувачі вікон повідомили про складність доступу до звукового драйвера. Користувачі також втратили або втратили значок Realtek HD Audio Manager на панелі завдань, у системному лотку та в розділі сповіщення. Можливо, проблема виникла або після оновлення Windows, або через зміни драйвера звукової картки.

У цій статті ми обговоримо, як завантажувати та перевстановити реалтек HD Audio Manager. Ця публікація також містить пропозиції щодо таких питань:

Як завантажити та перевстановити Audio Manager Realtek HD Audio Manager

Перед завантаженням нових драйверів видаліть усі поточні драйвери. Щоб уникнути дублювання конфліктів між кількома драйверами, також необхідно усунути дублікати аудіо -водіїв.

Для цього дотримуйтесь таких дій:

  1. ВІДЧИНЕНО диспетчер пристроїв. Натискання вітру + x.
  2. Розширити Звукові, відео та ігрові контролери Зі списку в менеджері пристроїв.
  3. У той же час знайдіть аудіо -драйвер Audio Realtek High Definition.
  4. Натисніть кнопку правої миші на ньому та виберіть "Видалити пристрій " У меню Drop -Down.
  5. Встановіть прапор "Видаліть програмне забезпечення драйвера для цього пристрою " і натисніть кнопку "Видалити".
  6. Тепер перейдіть на вкладку "Переглянути" та натисніть "Показати приховані пристрої " У меню відкриття.
  7. Тепер шукайте дублікати аудіо -водіїв, якщо такі є. Натисніть кнопку правої миші та виберіть параметр "Видалити".
  8. Перезавантажити систему.

До Вручну завантажте аудіортер, Перейдіть на офіційний веб -сайт Realtek тут -realtek.Com/en/завантаження. Натисніть на Аудіокодекси високої чіткості (програмне забезпечення) .

Список доступних звукових драйверів для завантаження буде представлений на сторінці завантаження. Шукайте того, кого ви хочете, і завантажте його.

Після завершення процесу завантаження натисніть на встановлення файлів та дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити установку.

Якщо, незважаючи на перевстановлення аудіо Realtek HD, компонент все ще відсутній, або вам важко відкрити, дотримуйтесь цих порад.

Як створити портативні програми за допомогою платформи cameyo
Безперечно перевага портативного програмного забезпечення - це можливість запустити його з портативних перевізників, а також зберігання налаштувань у ...
Позначення порожньої програми жорсткого диска Diskgenius
Православні системи не люблять створювати маркування на чистому жорсткому диску під час встановлення Windows. І не довіряйте процесу формування розділ...
Додаток для Office Lens Windows 10 - перетворювач сканера та документів
Якість камер сучасного мобільного та фотографічного обладнання практично знецінила наявність таких пристроїв, як сканери або так, що спрямовуються для...