Помилки та проблеми

Deskpins - програма для виправлення будь -якого вікна в Windows поверх усіх Windows

Deskpins - програма для виправлення будь -якого вікна в Windows поверх усіх Windows

Зміст

Багато людей можуть впоратися з кількома завданнями одночасно, тому вони мають вікна на екрані, щоб мультимедіа можна було керувати одночасно, роботи чи серфінгу. Але не у всіх випадках це зручно. Наприклад, неможливо провести розрахунки і в той же час заповнити таблицю в Excel через те, що, переходячи до іншого вікна, ви не бачите отриманої суми. У цій ситуації було б вихід із виправлення калькулятора поверх усіх вікон, але стандартна програма не дозволяє цьому робити.

Навіщо фіксувати вікно на всі вікна?

Існує кілька ситуацій, коли вам потрібно виправити вікно на решту. Майже всі користувачі стикаються з ними:

Ви можете придумати багато причин, чому потрібно виправити одне вікно над іншим. Деякі виробники програмного забезпечення доповнили свою продукцію пріоритетним розташуванням на робочому столі, але все ж більшість браузерів та інших корисних утиліт не мають такого варіанту. У Lunix ця опція вже була включена до стандартної збірки системи, творці Windows OC не поспішають додавати цю функцію

Які програми за замовчуванням мають функцію виправлення вікна?

Перш за все, ми з’ясуємо, коли ви зможете обійтися без додаткових утиліт, щоб виправити Windows, або ви можете використовувати стандартні програми. Не слід ставити додаткове програмне забезпечення. В Вікна поверх всіх вікон Наступні програми можна виправити:

 1. iTunes - здатність увімкнути додаткові налаштування. Він доступний лише при використанні програми як міні-гравця.
 2. Pidgin - може відображати список контактів поверх решти вікон. Цей параметр встановлюється через меню "засоби".
 3. MPC - У розділі "Переглянути контекст" є опція "Завжди наверху" "Переглянути".
 4. AIMP - до заголовка гравця додається піктограма "шпилька", яка може бути закріплена поверх інших.
 5. Windows Media Player - У параметрах гравця є функція виправлення дисплея.
 6. VLC - Дисплей вікна налаштовується через меню "Відео".

Якщо ви використовуєте одну з цих програм, Над іншими вікнами не вимагатиме від вас додаткових дій. Щоб виправити браузер або інше запущене програмне забезпечення на робочому столі, ви можете використовувати третій партії утиліти.

Для яких систем ви можете використовувати спеціальні комунальні послуги? Які їх переваги?

Ви можете використовувати третій партійні кошти для Windows для будь -якої версії операційної системи. Вони не складні, не вимагаючи кількості оперативної пам’яті та відеокарти. Буде зручніше використовувати утиліти, якщо у вас є великий монітор, тоді ви можете більше розмістити на робочому столі, і коні не будуть заважати один одному.

Переваги комунальних послуг полягають у тому, що ви можете обидва виправити вікно над іншими вікнами всього за кілька клацань з мишкою, і припинити їх використання в найкоротший час. Ви можете час від часу вдатися до допомоги комунальних послуг. Деякі з них мають інші додаткові функції, які допомагають оптимізувати робочу область. Окремо ви можете завантажити плагіни для браузерів, але вони мають важливий недолік - ви не можете використовувати можливість виправити вікно для інших програм.

Найкращі утиліти для виправлення вікон

Існує два типи програм та плагінів для виправлення Windows - безкоштовно та комерційно. Ми розповімо, як зробити вікно над усіма вікнами за допомогою найпопулярніших програм. Всього було 8 програм, але їх набагато більше.

Настільні майданчики

завантажити

Розробник розповсюджує цю програму безкоштовно. Його розподіл важить близько 100 кілобайт, і програма може працювати над будь -якою версією Windows, починаючи з 2000 року. Найбільшу перевагу можна назвати, що ця програма не потрапляє в Autorun і не залишає етикетки на робочому столі. Ви можете назвати його за допомогою меню «Пуск». Після запуску ви можете помітити значок цієї програми в нижньому правому куті, в лотку.

Використовувати утиліту надзвичайно просто:

 1. Запустіть настільні стільниці. Відкрийте програму, необхідну для виправлення та налаштування її положення на робочому столі та розміру вікна.
 2. Знайдіть значок цієї програми в лотку, а потім натисніть на нього з лівою клавішею миші.
 3. Після ваших дій курсор миші перетворюється на шпильку.
 4. Клацніть на заголовок вікна програми, щоб виправити це. Тепер програма, яка вам потрібна, буде розміщена зверху інших.
 5. Коли необхідність одночасно використовувати кілька рішень зникне, просто покладіть курсор на шпильку, зачекайте появи піктограми "хреста" та натисніть ліву клавішу до миші.

Якщо необхідно, користувачі можуть налаштувати програму для своїх потреб. Для цього просто натисніть на значок утиліти в тріаді правою кнопкою миші. Перед вами відкриється контекстне меню. З ним ви можете припинити використання утиліти, але вам потрібно ознайомитися з розділом параметрів. У ньому ви можете:

У цій утиліті немає нічого зайвого: це ідеально підходить для будь -якої версії Вікна, Поверх решти вікон Виправляє необхідні об'єкти для двох кліків. Ви можете використовувати його навіть на сенсорних планшетах, що працюють на Windows OC.

Турботоп

завантажити

Ця програма також поширюється безкоштовно. Turbotop чудово підходить для Windows, починаючи з XP. Його розмір трохи більший - близько 1000 кілобайт, але це пов’язано з дещо іншим принципом роботи. Потрібно використовувати цю утиліту відповідно до інструкцій:

 1. Розглянемо бажане вікно про розмір та виберіть місце, де воно буде розташоване.
 2. Запустити Turbotop. Він, як і попередня утиліта, не відкривається з вікном, а відображається у вигляді піктограми в Tria.
 3. Клацніть на значок будь -якою кнопкою.
 4. Перед вами з’явиться список усіх запущених програм.
 5. Виберіть той, який потрібно виправити, і поставте поруч із ним прапорець у списку.
 6. Після завершення використання просто вийміть позначку та вимкніть програму.

Ця утиліта також є універсальною. Його можна використовувати на ноутбуках, стаціонарних ПК та планшетах. Це максимально просто - в ньому немає додаткових налаштувань. Важлива перевага полягає в тому, що ви можете використовувати програму для декількох Windows одночасно. Крім того, яскраві шпильки та інші позначки не будуть відволікати на робочому столі.

Onetopreplica

завантажити

Ця програма може розмістити робочу програму над усіма Windows 7 або 8 Windows. Востаннє, коли утиліта оновлювалася в 2014 році, тому ви не повинні намагатися застосувати її для 10 -ї версії операційної системи, вона не буде працювати правильно. За своїм принципом дії ця програма закриває вікно і має свою копію над іншими.

Відгуки про Onetopreplica є лише позитивними. Це складніше, ніж описані раніше утиліти, він має кілька основних варіантів:

Використовувати цю утиліту легко:

 1. Запустіть програму та відкрийте її (ви вже повинні працювати над тим, щоб її виправити).
 2. У меню виберіть опцію Вибрати вікно, натисніть на нього та зі списку, який з’явиться, виберіть об’єкт для розміщення пріоритету.
 3. Вибір регіону допоможе визначити область вікна. Він регулюється за допомогою стрілків.

Загалом, меню інтуїтивно пропонує те, що ви можете зробити, використовуючи цю програму. На всіх його пунктах є пояснювальні значки. Цей варіант не для недосвідчених користувачів, він підходить для системних адміністраторів, геймерів.

Шпилька!

завантажити

Щоб виправити вікно поверх усіх Windows у Windows 10, допоможе англійській мові, що наголошую на утиліті. Він також має розширені налаштування, які можна використовувати для зручності користувача. Це не буде важко розібратися. Після початку програми перетворюється на лоток, і лише невелика ікона свідчить про свою роботу.

Для того, щоб використовувати утиліту, потрібно вивчити кілька команд:

 1. Перш за все, ви можете виправити вікно над іншими за допомогою команди положення вікна. Далі вам потрібно вибрати вікно, що цікавить, і натиснути верхню частину. Якщо ви використовували цю опцію для декількох вікон, то вони не блокують один одного.
 2. Увімкнути Superpin - Ця команда дає пріоритетне вікно, вона починає блокувати всі інші.
 3. Одним із корисних варіантів є конфігурація прозорості. Для того, щоб встановити його, виберіть вікно, що цікавить у списку та натисніть у меню контексту прозорості вікна. Ступінь прозорості налаштована у відсотках.
 4. Також програма була обладнана додатковим інструментом - за допомогою його допомоги ви можете зробити скріншоти. Ви можете вибрати вікно окремої програми або весь робочий простір для цього. Щоб отримати цю можливість, натисніть на захоплення вікна. У меню параметрів ви можете налаштувати комбінацію гарячих клавіш, що також дозволить вам сфотографувати екран.

Програма не тільки правильно має об’єкт поверх усіх Windows у Windows 10, але й працює з попередніми версіями - 7 та 8. Розробники намагалися славити та регулярно оснащувати своє створення новими варіантами, покращити роботу корисності.

Завжди на висоті

завантажити

Якщо ви не хочете запускати програму щоразу, то ви можете використовувати завжди на верхньому сценарії. Він не буде обладнаний додатковими варіантами, але завжди буде під рукою. Це чудове рішення для користувачів із потужними системами, хоча програма не завантажує слабкі офісні ПК. Встановлення цієї програми також не потрібно - вам просто потрібно завантажити її. І все інше буде зроблено після запуску збурення.

Сценарій керується за допомогою гарячих клавіш - комбінації Ctrl+Gap. Для того, щоб виправити вікно в решті, вам потрібно зайти в нього, вмістити розмір і натиснути комбінацію ключів, тепер ваше вікно ніде не зникне. Від'єднайте опцію також простий - перейдіть до потрібного вікна і знову натисніть CTRL за допомогою космічного корабля. Єдиним додатковим варіантом було припинення сценарію - для цього необхідно натиснути на його піктограму в лотку та вибрати вихід ("Вихід").

Офісні працівники вважають за краще користуватися цією програмою, а також бухгалтерами, які мають кожну хвилину на рахунку. Їй це не сподобається тим, хто хоче дивитись розважальний вміст поверх інших Windows або керувати медіаплеєром під час гри. Додаткові гарячі ключі в таких ситуаціях будуть незручними, а відсутність коригування прозорості незручна для геймерів.

Вікно зверху

завантажити

Це платна програма, це вже втрачає решту. Ми детально не зупинимось, принцип роботи схожий на завжди зверху. Єдина відмінність полягає в тому, що його потрібно буде встановити та запустити. Щоб виправити елементи, потрібно натиснути гарячі клавіші Ctrl+F8 або активувати роботу програми з Trei та позначити потрібне вікно курсором у вигляді руки.

Переваги програми полягають у тому, що вона працює правильно навіть із застарілими версіями Windows. Він може бути запущений на XP, Vista, 7, 8, 10. Ми включили цю програму у випадку, якщо інші програми не могли допомогти вам у проблемі обмотки Windows. Але на початку ми рекомендуємо спробувати робочі місця.

Акванап

завантажити

Додаток Aquasnap має кілька функцій, корисних для офісних працівників. Програма розповсюджується у двох версіях - безкоштовно та вартістю 18 доларів. Ця утиліта була відома і популярна з Windows 7. Це надбудова для стандартного оснащення на сьомому версії операційної системи, і за її допомогою можна було додати функціональність XP та Vista. Тепер оновлення популярної програми було випущено, він працює над усіма версіями операційної системи, включаючи 10.

Більшість функціональних можливостей надається для роботи з програмами та їх вікнами. Aquasnap дозволяє:

Платна версія відрізняється тим, що має можливість керувати кількома вікнами одночасно. У безкоштовній версії функціональність обмежена. Ця програма хороша тим, що вона не накладає платних послуг, для домашнього використання досить простої версії. Нав'язливі сповіщення про необхідність оплати. Також у вікні програми ви не знайдете реклами.

4T Мінімізатор лотка

завантажити

Основна мета мінімізатора 4T лотка - перетворити вікна на лоток і мати одну з них поверх всіх вікон. Більше того, він видалить будь -яку програму, навіть тоді у функціях яких немає можливості мінімізувати. Програма завантажується з офіційного сайту. Встановлення розподілу не характеризується функціями. Після запуску програми ви знайдете додаткові кнопки на вікнах, серед них буде шпилька, яка дозволить вам виправити об'єкт поверх решти.

Затискання в лоток відбувається за допомогою комбінації клавіш Shift+ESC. Ви також можете перетворити вікно в рулон (заголовок) або зробити його прозорим. Кнопки в кожному вікні дозволяють не використовувати гарячі клавіші, вони представляють усі необхідні параметри. Програма може бути налаштована для певного користувача:

Використання програми абсолютно безкоштовно. Основними його перевагами є те, що він працює на старих версіях Windows, а також на десятому операційній системі. Приємний графічний інтерфейс та широкі налаштування користувачів дозволяють використовувати програму навіть для початківців. Якщо ви хочете використовувати всі варіанти мінімізатора 4T, вам доведеться заплатити майже 20 доларів.

Висновок

Серед усіх описаних програм його можна назвати найкращою Onetopreplica, вона підходить для перегляду потоків під час гри, використовуючи мультимедіа під час роботи, а також для вирішення найпростіших проблем. Якщо вам не часто потрібно виправити вікна поверх решти, то найкраще вибрати Turbotop. Використовуючи цю невелику програму, ви можете виправити кілька вікон. Досить вирішити офісні проблеми.

Тепер ви всі знаєте про звивисті вікна у вікнах. Задайте питання в коментарях, оцініть матеріал та поділіться ним з друзями. Ми вітаємо відгуки та обговорення, можливо, ви скажете вам не менш хорошими програмами або поділимося досвідом використання таких комунальних послуг.

Деякий час тому я вирішив переробити відео -курс на макет, щоб уточнити деякі незрозумілі деталі. Оскільки я вже знав більшу частину інформації, я збирався "переглянути" матеріали на задньому плані, відволікаючись лише на найважливіші моменти. І тут у мене виникло питання - як виправити вікно над усіма вікнами у Windows? Не було б особливо ефективно ігнорувати послідовність відео під час тренувань, тому я хотів слідувати за появою одним оком. Ми сьогодні подбаємо про це завдання.

Цю проблему неможливо вирішити за допомогою стандартних систем системи, на відміну від процедури управління дисками у Windows 7 за допомогою вбудованого інструменту управління утилітою для утиліти. Можливо, у старих версіях або на Mac/Linux таких проблем немає. На щастя, під Windows сповнений різного програмного забезпечення, готова допомогти вам у будь -який час. Як результат, було кілька варіантів, що розміщують вікно поверх усіх інших вікон у Windows. З їх допомогою ви можете виконувати будь -які дії та клацання в браузері, текстовому редакторі тощо.П. Поки що, обраний, об’єкт записується на передній план.

Виправлення програм поверх усіх Windows у Windows

Поглядаючи заздалегідь, я скажу, що я зустрів відповідні плагіни окремо для Chrome/Firefox, але я не буду їх вважати. По -перше, вони працювали нестабільними, а по -друге, системні програми для будь -яких випадків є більш універсальними.

Ontopreplica

Програмне забезпечення Ontopreplica створює певну копію вибраного вами вікна, яке розташоване вище всіх інших. З п’яти рішення - це, мабуть, найбільш оригінальний і функціональний. Востаннє програмне забезпечення було оновлено у 2014 році, тому опис підтримував лише Windows Vista / 7/8 з Aero Effect. Відгуки надзвичайно позитивні.

Основні фішки:

Ontopreplica - найскладніша і складна з усіх варіантів, але його вдосконалені функції (прозорість, випуск регіону, пропускні кліки) можуть бути дуже корисними в деяких ситуаціях. Я не знаю, чи вдасться вам виправити елементи по всіх Windows у Windows 10, t.до. Це не зазначено в описі. Якщо хтось уже перевірив рішення про цю версію, скасуйте підписку в коментарях.

Турботоп

Розробник сайту Turbotop виглядає дуже німим, хоча програма дуже актуальна та оновлена ​​в середині 2016 року. Додаток із системної тріаса працює - ви просто вказуєте, який з усіх вікон буде виправлено.

Ви можете використовувати рішення для декількох вкладок, відзначаючи їх у меню Pop -Up. Тут все максимально просто без додаткових.налаштування.

Завжди на висоті

Завжди на верхній програмі - це ще один сценарій, який дозволяє виправити вікно над усіма Windows у Windows 7, 10 та інших. Вам навіть не потрібно його встановлювати, запустити його відразу після завантаження.

Для того, щоб розмістити на передньому плані вікно, використовуйте комбінацію гарячих клавіш "Ctrl + Gap". Варіант вимкнено подібним чином. Вихід здійснюється через контекстне меню після натискання на значок у TRIA.

Вікно зверху

Вікно на вершині має найкрасивіший сайт про програму, можливо, оскільки йому платять :) Функції, в принципі, подібні до попередніх рішень. Зафіксуйте елемент за допомогою комбінації клавіш Ctrl + F8 або вручну, перетягуючи символ руки до потрібного об'єкта.

З пухів я б виділив програму поверх усіх Windows у Windows 10, 7, 8, Vista і навіть XP. Якщо попередні варіанти не з’явилися, вам доведеться це придбати. Є додаткові варіанти: автоматичне складання в лоток, починаючи з початку.

Настільні майданчики

Deskpins - це гарне безкоштовне рішення з відкритим кодом на тему, яке підтримує всі вікна (судячи з тверджень розробників). З функцій вони також відрізняють: споживання малих ресурсів, працюють з кількома вікнами та всіма типами додатків, гарячими клавішами. Остання версія була випущена в 2016 році.

Щоб зробити вікно на всіх Windows у Windows через робочі місця, натисніть на значок програми в лотку, після чого поява курсору зміниться на штифт. Тепер ви можете «прикріпити» її до будь -якого вікна, тим самим виправляючи це.

Дозволяється створювати кілька подібних об'єктів. Зателефонувавши до контекстного меню на піктограмі в чаї, ви можете змінити деякі налаштування: колір, комбінація використовуваних гарячих клавіш і навіть додати правила для автоматичної роботи. Взагалі це виглядає досить добре. Якщо функціональність не працює з шпилькою, спробуйте гарячі клавіші (іноді це допомагає).

Загальний. У статті я вивчив пару варіантів, як виправити вікно на всіх вікнах у Windows. Спочатку мені сподобалось рішення вікна на вершині через веб -сайт розробників, але тоді я побачив, що це платне. Якщо чесно, я не бачу причин купувати це програмне забезпечення, t.до. Сповнений альтернатив, які чудово виконують свою роботу.

У випадку, коли вам не потрібні додаткові налаштування та чіпси за типом прозорості, звичайному завжди буде достатньо. Мені подобається, що сценарій не потрібно встановлювати, t.до. Я не шанувальник додавання третього невідоме на комп’ютері. Раніше, звичайно, я перевіряв усе з антивірусом, але в наш час ви не можете на 100% впевнені в чомусь. Я повторюю тестування програм поверх усіх Windows у Windows 7, під рештою Win 10, 8 Ви можете спробувати їх самостійно.

Розробники більшості програм не передбачають функції забезпечення вікна програми поверх решти. У самій операційній системі Windows 10 досі немає такого варіанту, на відміну від Linux. Користувачі ПК з великим монітором працюють з декількома програмами одночасно, які повинні бути на очах, повідомте, як зробити вікно на всіх Windows 10 Windows на третій партії фонди.

Зміст

Коли це може знадобитися

До речі, браузер Firefox має відповідне доповнення до завжди зверху. https: // addons.Мозілья.Org/en-sus/firefox/addon/завжди на вершині/

Майже всі мультимедійні гравці, такі як VLC Media Player, WMP, AIMP, KMPlayer мають значок у вигляді шпильки, що не дозволить частинам їх інтерфейсу перекривати інші вікна та навіть сповіщення, включаючи систему або від різних миттєвих месенджерів, натискання сповіщень браузера. Навіть Apple піклувалася про простоту роботи iTunes (опція активується в додаткових налаштуваннях).

Настільні майданчики

Один з перших, хто був вимовлений, та найпопулярніший інструмент для виправлення будь -яких елементів інтерфейсу на передньому плані. Він розподіляється безкоштовно з відкритим кодом. Утиліта проста в експлуатації та має алгоритми інтелектуальної обробки різних типів інтерфейсів для правильного позиціонування їх позиціонування. Займає менше 100 кб і споживає до 1 Мб оперативної пам’яті.

1. Запустіть програму, яку можна завантажити з офіційного Інтернет -ресурсу за цим посиланням https: // efotinis.Неоктити.Org/deskpins/.

2.  Встановіть і запустіть його.

3.  Налаштуйте потрібне вікно необхідним чином: Змініть своє положення, розмір.

чотири.  Клацніть піктограму Deskpins один раз у TRIA (біля годинника), після чого курсор прийме форму чорно -білих шпильок.

Піктограма може приховати, в цьому випадку натисніть на трикутник, щоб відобразити весь список активних програм.

Після виклику настільних меню контекстного меню (правою кнопкою миші на значок програми в лотку) відкриває вікно з його налаштуваннями. Тут ви можете:

 1. Виберіть мову інтерфейсу;
 2. Встановіть комбінацію гарячих клавіш для встановлення та видалення режиму "через усі вікна", вимкніть або активуйте опцію;
 3. Додайте програми, вікна, вікна автоматично будуть фіксовані (автоматичне визначення програми підтримується після переміщення курсору миші до елемента її інтерфейсу), вказують на їх положення в ієрархії та встановіть затримку;
 4. Змінити колір штифта;
 5. Переключіть кількість клацань (1 або 2) на мишку на значку робочих майданчиків, щоб зателефонувати на штифт.

Існує також детальний довідковий матеріал для роботи програми на кількох мовах.

Турботоп

Стара корисність, з функціонуванням, які виникають у Windows 10 періодично. Ви можете завантажити посилання https: // www.Savardsoftware.Com/turbotop/. Робота з програмою не складніше, ніж з попередньою, вона також підтримує відображення декількох вікон наверху після того, як фокус відходить від них. 1. Запустіть Turbotop і налаштуйте фіксоване вікно.

2. Клацніть на піктограму утиліти з лівою кнопкою та виберіть елемент інтерфейсу, який буде понад усе зі списку.

Після цього біля нього з’явиться прапорець. Щоб відкрути вікно, його потрібно зняти подібним чином.

Шпилька!

На відміну від аналогів, він знає, як зробити скріншоти активної або вибраної області, наприклад, елемент (меню, наприклад) та змінити їх прозорість, але не завжди успішно. Ви можете завантажити програму для виправлення вікна зверху інших за посиланням https: // tuts4you.Com/e107_plugins/завантажити/завантажити.PHP?Огляд.3551

1. Щоб виправити вікно, натисніть на значок програми в лотку та виберіть потрібний процес зі списку.

2. Щоб зробити вікно поверх решти, включаючи фіксовану, перейдіть на нього та активуйте елемент "Увімкнути суперпін".

Вікно зверху

Утиліта без графічного інтерфейсу та параметрів конфігурації, не підраховуючи можливість змінити комбінацію клавіш для запуску режиму. Щоб активувати його, зосередьтеся на правому вікні та натисніть стандартну комбінацію клавіш Ctrl + T. Посилання, на якому ви можете завантажити програму (не офіційний веб-сайт) https: // window-on-top.ru.Вгору.Com/windows

Вікно вгорі не завжди працює стабільно, на відміну від описаних вище програм.

Серед аналогів варто звернути увагу на мінімізатор лотка 4T - за невеликі гроші забезпечать додаткову функціональність. Від абсолютно вільної - Aquasnap та Onetopreplica.

Як відновити віддалені фотографії на телефоні для Android та iPhone
Задайте питання друзям: Чому вони часто використовують свій смартфон? Швидше за все, виявляється, що гаджет використовується набагато рідше як засіб с...
Як відключити Google Chrome на задньому плані
Одна з найрозумніших операцій з оптимізації, якщо необхідно вивантажити непотрібні процеси з оперативної пам’яті, щоб використовувати комп'ютерні ресу...
Boom - альтернативний аудіоплеєр з мінімалістичним інтерфейсом
Розробники мультимедійних гравців часто намагаються залучати користувачів, додаючи різні додаткові функції до своєї продукції, але це не завжди принос...