Windows 10

Кольоровий принтер відбиває лише чорний

Кольоровий принтер відбиває лише чорний

Один із користувачів має дратівливу проблему з кольоровим принтером HP. Після підключення принтера (безпосередньо або у формі мережевого принтера) та встановлення драйвера, принтер працює нормально, кольорові документи друкуються. Але через кілька днів опція кольорового друку зникає з меню принтера. Як результат, принтер друкує лише чорні сторінки.

Якщо ви видалите принтер з пристроїв Windows і перевстановлюєте колір драйверів, то ущільнювач знову працює, але знову лише тимчасово.

Перш за все, відкрийте налаштування принтера (Уподобання друку) і перейдіть на вкладку Папір/якість (на принтерах HP). Переконайтесь, що тут вибрано варіант Забарвлення замість чорно -білого.

Якщо параметр кольорового друку тут відсутній, натисніть кнопку Просунутий. У вікні Розширені властивості в розділі Параметри документа Переключіть значення Друк у сірому шкало Убік.

Якщо параметр кольорового друку все ще недоступний, вам потрібно створити спеціальний параметр реєстру у відділенні принтера.

  1. Запуск Регедіт.Екзе ;
  2. Перейдіть до hkey_local_machine \ system \ currentcontrolset \ print \ printers \ systemВашПринтернам\ Printerdriverdata;
  3. Створіть параметр DWORD з іменем у відділенні реєстру Кольор і значення один;
  4. Відновити прес -службу за допомогою PowerShell: Шпильця для сервісу | Перезавантаження послуг

Перевірте, чи параметр Print to Color тепер доступний у налаштуваннях принтера. Це працює не тільки для принтерів HP, але і для інших моделей, наприклад, Canon, Epson тощо.D.

Раніше ми розглядали іншу проблему з принтерами, коли вони друкують лише одну копію сторінки замість декількох.
Найкращі клієнти Torrent для MacOS
Вибір найкращого торренту для Mac OS X. Ми вважаємо найпопулярнішими, функціональними та зручними клієнтами Torrent для операційної системи Apple. Що ...
Вимкніть пароль або PIN -код під час завантаження Windows 11
Під час чистої установки Windows 11 система пропонує ввести один PIN -код для подальшого авторизації. Це не потрібно це робити, але тоді вам знадобить...
Як створити повнорозмірний скріншот веб-сторінки за допомогою браузера в Mozilla Firefox
В інструментах для розробників браузерів Гугл хром Є варіант, який дозволяє створювати повнорозмірний, тобто з прокручуванням скріншоти веб-сторінок б...