Помилки та проблеми

Com порт у Windows 10 Виправте будь-який ISSUS, пов'язаний з портом 2 простими способами

Com порт у Windows 10 Виправте будь-який ISSUS, пов'язаний з портом 2 простими способами

Зміст

Головна "Віртуальний порт USB (COM3)

Використовуйте посилання на цій сторінці, щоб завантажити пізню версію драйверів USB Virtual Com (COM3). Усі драйвери, доступні для завантаження відсканованої програми антивірусної програми. Будь ласка, виберіть відповідну версію відповідно до операційної системи комп'ютера та натисніть кнопку Завантажити.

Системна інформація

В даний час працює ваша машина: Windows (виявити)

Завантажити драйвери USB Virtual Com (COM3)

Завантажувати

Введіть код підтвердження, натисніть кнопку Завантажити.

Завантажувати

Введіть код підтвердження, натисніть кнопку Завантажити.

Завантажувати

Не рідко користувачі платформи Windows 10 скаржаться на неможливість знайти будь -які COM -порти, перелічені в диспетчеві пристроїв своїх комп'ютерів. У цій статті я скажу вам, щоб додати віртуальні порти COM на Windows 10 за допомогою нативного методу або ефективних тридцяти партійних рішень. Читайте далі, щоб дізнатися про найпростіший та найшвидший спосіб.

Вміст

1. Випуски Windows 10 Com Порт.2. Виділений додаток: Віртуальний драйвер COM для Windows 10 2 2.1 Як створити віртуальні порти Com 2.2 відеоінструкції 2.3 чіткі переваги програмного забезпечення. Pro версія3. Рідний метод монтажу віртуальних портів Com у Windows 10

Проблема

Як користувач Windows 10, ви можете зіткнутися з викликом, намагаючись знайти віртуальні порти COM у диспетчері пристроїв вашої машини. Параметр послідовних портів може бути просто недоступним. Причина полягає в тому, що після оновлення Windows 10 драйвери віртуального COM-порту можуть не завантажувати будь-який довгий за замовчуванням для пристроїв деяких типів.

Рішення

Якщо порти com & lpt не відображаються в диспетчеві пристроїв вашої системи Windows 10, ви зможете проводити присвячений додаток, віртуальний драйвер порту та вирішувати проблему раз і для. Це програмне забезпечення призначене для створення необмеженої кількості віртуальних комин, що об'єднуються з кожним переключенням.

Послідовний або COM-порт-це інтерфейс стандарту RS-232, який служить для підключення різних обладнання до комп'ютера. Через обмеження кількості інформації (1 біт), що передається одночасно, цей порт отримав другу назву: послідовне. Цікаво, що в різних інтерфейсах, таких як Ethernet або USB, інформація також передається - послідовно, однак, таке ім'я не було фіксовано для них.

Що робити, якщо на комп’ютері немає порту COM?

Спочатку порти COM використовувались для підключення терміналів, модемів та мишей. У сучасний час головна мета зводиться до з'єднання всіх видів джерел живлення, мікроконтролерів, обчислювальних систем, касових регістрів та інших пристроїв. Також комфортний порт дуже активно використовувався для синхронізації комп’ютерів: наприклад, ноутбук з персональним комп'ютером. Тепер цей підхід замінено використанням USB -порту.

Що таке віртуальний комерний порт?

Віртуальний комерний порт уявляється нашим операційним системою, в той час як він відсутній фізично. Для "уяви" є спеціальні програми, одна з яких ми розглянемо пізніше.

Що використовується для?

Зрозумівши, що таке справжній ком -порт і чому він використовується, ви можете легко уявити потребу у віртуальному комерційному порту. Уявіть: вам потрібно підключити комп'ютер до комп'ютера через com port. Але у вас цього немає! Або підключіть кілька пристроїв, а порт - лише один. як бути в такій ситуації? Саме створення віртуального порту економить.

Таким чином, віртуальний порт дозволяє наслідувати його присутність у комп’ютері за його відсутності. Тут є досить багато. Однак використовується найпоширеніший віртуальний порт COM:

Як створити віртуальні порти?

Для їх створення надаються спеціалізовані програми. Варто вибрати тих, які ми пропонуємо нам встановити драйвери, необхідні для віртуальних портів, оскільки їх пошук - це не дуже приємна діяльність.

Завантажте та встановіть програму розширеної віртуальної порту COM. Установка займає кілька хвилин, тоді як на одному з етапів нам запропонують водія:

Програма для налаштування віртуального COM -порту в Windows

Ядро професіонал

Він містить три основні вкладки: загальні (розширені), клієнт та локальні порти.

Вкладка Поширені (або розширені) порти Дозволяє ділитися COM -портами через локальну мережу (LAN) або Інтернет. Таким чином, дані з віртуальних портів можуть легко та швидко передавати іншим користувачам. Вкладка Клієнтські порти Дозвольте створювати порти на комп’ютері, які підключаються до розширених портів через нульовий модем віртуального кабелю. Варто сказати, що програма віртуальної кабелю забезпечує автоматично. Вкладка Місцеві порти дозволяє переглядати, створювати та видаляти всі пари віртуальних ком.

Дивіться також: як зробити лебедя з автоматичного відкриття

Перейдимо на вкладку Local Ports і натисніть кнопку Додати. Ми відкриємо вікно, яке пропонує створити пару портів COM, які повинні бути підключені віртуальним кабелем з нульовою модемою:

Створення віртуального COM -порту в Windows7

Віртуальні порти Windows

Взаємодія розширених та клієнтських комп'ютерів

Швидше за все, питання взаємодії цих двох вкладок залишається незрозумілим. Насправді все просто: розширені порти дозволяють вам ділитися їхніми портами, тобто всією інформацією, яка доступна з пристроїв, підключених до цих портів. Вони підключені до клієнта: ті, хто отримує всю необхідну інформацію.

Щоб створити розширений порт, достатньо натиснути кнопку Додати на першій вкладці та вибрати порт, який ми ділимо:

Відокремлений COM PORT Windows

Щоб створити клієнтський порт, перейдіть на другу вкладку, натисніть кнопку Додати і спочатку виберіть порт, який ми хочемо зробити його клієнтом, а потім адресу комп'ютера до порту, який ми хочемо підключити:

Клієнт Com Port Windows

Результат

Ще багато цікавих речей залишилось над темою ком. Хоча ця технологія згасає на другий план із розробкою інших інтерфейсів для підключення пристроїв, проте, поки що вона все ще активно використовується, і дуже корисно знати тонкощі його операції.

Адміністратор

ІТ-спеціаліст з вищою технічною освітою та 8-річними системами адміністрації системи. Більше про автора та контакти. Я даю безкоштовні консультації щодо інформаційних технологій, роботи комп’ютерів та інших пристроїв, програм, послуг та сайтів в Інтернеті. Якщо ви не знайшли необхідну інформацію, то задайте своє запитання!

Підключіть порт USB COM до Windows

Підключіть порт USB COM до Windows

Я знову вітаю всіх на сторінках свого блогу, і сьогодні я хочу сказати, як Підключіть USB COM PORT У Windows . Давайте поговоримо про те, що це таке і що використовується. Я думаю, що для адміністраторів мережі початківців, і лише для вдосконалених користувачів це буде цікавим, для мене свого часу це була лише якась магія, яка дозволяє налаштувати обладнання сервера.

Що підключено через com port

Модеми, миші раніше підключені через порт COM. Тепер він використовується для з'єднання з безперебійними джерелами живлення, для спілкування з апаратними засобами розробки вбудованих комп'ютерних систем, супутникових приймачів, пристроїв касового регістра, пристроями систем безпеки об'єктів, а також з багатьма іншими пристроями.

Використовуючи COM-порт, ви можете підключити два комп’ютери за допомогою так званого "нульового модемового кабелю" (див. нижче). Він використовується з моменту MS -DOS для перекачування файлів з одного комп'ютера на інший, в UNIX для доступу до терміналу до іншої машини та в Windows (навіть сучасних) - для міри рівня ядра.

Але в мережевому світі Через порт Com Вони підключені до консольного порту мережевих пристроїв (комутаторів, маршрутизаторів, брендів, таких як Cisco або Juniper)

Яка схема підключення до комутаторів через послідовний порт. Наприклад, є адаптери від компанії ST-LAB на одному кінці USB, який ви підключаєте до комп'ютера, а другий-комерний порт.

Див. Також: Яка товщина ізоляції даху

Далі, до якого порт підключений таким мереживом, Com Port, а з іншого боку, LAN RJ45, і вся схема дає нам один великий USB до мережива LAN.

Встановлення портів COM USB у Windows

На жаль, пристрої, підключені до Windows, USB для COM не завжди автоматично встановлюються в системі, і вам доведеться шукати для них драйвери. Якщо ви купили його самостійно, то в комплекті був диск, і ви можете використовувати його, якщо це не так, ми дивимось на те, як знайти водіїв.

Ми відкриваємо менеджер пристроїв у Windows. Якщо ви не знаєте, як, натисніть кнопку Ctr+Pace Breake або натисніть кнопку Win+R та у вікні Введіть devmgmt.MSC. Як ви бачите в моєму розділі портів (Com та LPT), на третьому порту було знайдено невідомий дріт, і в системі не було жодних драйверів, про які розповідає Жовтий значок.

Ми переходимо до властивостей цього пристрою та вибираємо видавничий будинок обладнання, у вас буде щось на зразок USBVID_067B & PID_2303 та Rev_0300, тут ви копіюєте його та шукаєте в Google або Yandex.

Потім ми натискаємо з правою кнопкою миші на пристрої в диспетчері пристрою і виберете встановити драйвери, вкажіть шлях до них і встановити, якщо все в порядку, то у вас буде значок попередження.

Далі ви вже можете використовувати можливості порту порту за допомогою таких утиліт у певній шпаклівці, де ви вибираєте серійний елемент і вкажіть потрібний порт порту, ви можете його побачити в той самий диспетчер пристрою.

Сподіваюся, ви навчилися та придумали, як підключити USB -порт до Windows.

Послідовний або COM-порт-це інтерфейс стандарту RS-232, який служить для підключення різних обладнання до комп'ютера. Через обмеження кількості інформації (1 біт), що передається одночасно, цей порт отримав другу назву: послідовне. Цікаво, що в різних інтерфейсах, таких як Ethernet або USB, інформація також передається - послідовно, однак, таке ім'я не було фіксовано для них.

Що робити, якщо на комп’ютері немає порту COM?

Спочатку порти COM використовувались для підключення терміналів, модемів та мишей. У сучасний час головна мета зводиться до з'єднання всіх видів джерел живлення, мікроконтролерів, обчислювальних систем, касових регістрів та інших пристроїв. Також комфортний порт дуже активно використовувався для синхронізації комп’ютерів: наприклад, ноутбук з персональним комп'ютером. Тепер цей підхід замінено використанням USB -порту.

Що таке віртуальний комерний порт?

Віртуальний комерний порт уявляється нашим операційним системою, в той час як він відсутній фізично. Для "уяви" є спеціальні програми, одна з яких ми розглянемо пізніше.

Що використовується для?

Зрозумівши, що таке справжній ком -порт і чому він використовується, ви можете легко уявити потребу у віртуальному комерційному порту. Уявіть: вам потрібно підключити комп'ютер до комп'ютера через com port. Але у вас цього немає! Або підключіть кілька пристроїв, а порт - лише один. як бути в такій ситуації? Саме створення віртуального порту економить.

Таким чином, віртуальний порт дозволяє наслідувати його присутність у комп’ютері за його відсутності. Тут є досить багато. Однак використовується найпоширеніший віртуальний порт COM:

Дивіться також: Коли вам потрібно викопати колодязь

Як створити віртуальні порти?

Для їх створення надаються спеціалізовані програми. Варто вибрати тих, які ми пропонуємо нам встановити драйвери, необхідні для віртуальних портів, оскільки їх пошук - це не дуже приємна діяльність.

Завантажте та встановіть програму розширеної віртуальної порту COM. Установка займає кілька хвилин, тоді як на одному з етапів нам запропонують водія:

Програма для налаштування віртуального COM -порту в Windows

Ядро професіонал

Він містить три основні вкладки: загальні (розширені), клієнт та локальні порти.

Вкладка Поширені (або розширені) порти Дозволяє ділитися COM -портами через локальну мережу (LAN) або Інтернет. Таким чином, дані з віртуальних портів можуть легко та швидко передавати іншим користувачам. Вкладка Клієнтські порти Дозвольте створювати порти на комп’ютері, які підключаються до розширених портів через нульовий модем віртуального кабелю. Варто сказати, що програма віртуальної кабелю забезпечує автоматично. Вкладка Місцеві порти дозволяє переглядати, створювати та видаляти всі пари віртуальних ком.

Перейдимо на вкладку Local Ports і натисніть кнопку Додати. Ми відкриємо вікно, яке пропонує створити пару портів COM, які повинні бути підключені віртуальним кабелем з нульовою модемою:

Створення віртуального COM -порту в Windows7

Віртуальні порти Windows

Взаємодія розширених та клієнтських комп'ютерів

Швидше за все, питання взаємодії цих двох вкладок залишається незрозумілим. Насправді все просто: розширені порти дозволяють вам ділитися їхніми портами, тобто всією інформацією, яка доступна з пристроїв, підключених до цих портів. Вони підключені до клієнта: ті, хто отримує всю необхідну інформацію.

Щоб створити розширений порт, достатньо натиснути кнопку Додати на першій вкладці та вибрати порт, який ми ділимо:

Відокремлений COM PORT Windows

Щоб створити клієнтський порт, перейдіть на другу вкладку, натисніть кнопку Додати і спочатку виберіть порт, який ми хочемо зробити його клієнтом, а потім адресу комп'ютера до порту, який ми хочемо підключити:

Клієнт Com Port Windows

Результат

Ще багато цікавих речей залишилось над темою ком. Хоча ця технологія згасає на другий план із розробкою інших інтерфейсів для підключення пристроїв, проте, поки що вона все ще активно використовується, і дуже корисно знати тонкощі його операції.

Адміністратор

ІТ-спеціаліст з вищою технічною освітою та 8-річними системами адміністрації системи. Більше про автора та контакти. Я даю безкоштовні консультації щодо інформаційних технологій, роботи комп’ютерів та інших пристроїв, програм, послуг та сайтів в Інтернеті. Якщо ви не знайшли необхідну інформацію, то задайте своє запитання!

Увімкніть старе контекстне меню у Windows 11
Як завжди, основні зміни, які користувач виявляє при переході на новий випуск Windows, відноситься до інтерфейсу та навігації. Windows 11 не був винят...
Спробуйте переробити ... Помилка помилок із переробкою у Вікторії та як її усунути
Коли Chkdsk Виявляється, не в змозі виправити поглиблення на жорсткому диску, вам доведеться вдатися до допомоги більш вдосконаленого інструменту Вікт...
Що буде з комп’ютером, якщо Microsoft перестає підтримувати вашу версію Windows?
Найпопулярніша операційна система сьогодні, звичайно, Вікна. Він розташований як універсальний і підходить для різних областей діяльності. Microsoft А...