Офіс

Що таке автоматичний текст словом і як з ним працювати

Що таке автоматичний текст словом і як з ним працювати

Працюючи в Word у відредагованих текстових документах, вам часто доводиться вставляти "обов'язок" фрази, адреси, набори термінів, імена та подібні блоки тексту. Введіть їх щоразу, коли вручну означає втратити дорогоцінний час, вставити з попередньо попередньо обробленого файлу зі стандартним методом копіювати вставити - Це вже краще, але знову ж таки вам потрібно відкрити цей файл, знайти потрібний елемент, скопіювати його, повернутися до Word і лише тоді вставити.

Загалом, все знову зводиться до втрати часу.

На щастя, Word має функцію, яка дозволяє швидко і без зайвих неприємностей вставити текстові блоки в документ. Це називається Автотекст. Суть її роботи полягає в наступному. Текстові фрагменти, вибрані в Word, зберігаються у спеціальному файлі Нормальний.Точка, Співробітник шаблону, до якого, якщо необхідно вставити текст, користувача адресується натисканням лише однієї кнопки. А тепер уявіть, що у вас є певний текст, і вам потрібно додати його до шаблону Автотекст.

Виберіть потрібний розділ тексту в документі, перейдіть на вкладку "Вставити" І в блоці "Текст" Клацніть на верхній значок середнього "Експрес -блоки". У відкритому меню виберіть "Autotext" -> "Збережіть виділений фрагмент у колекції автоматичного тексту".

У діалоговому вікні, яке з’явиться "Створення нового текстового блоку" Призначити його (якщо хочете) Відповідне ім’я та збережіть його, натиснувши "ДОБРЕ". Інші параметри не потрібно змінювати.

Тепер ви можете вставити збережений текст з "Autotext" У документах у будь -якому місці, тоді як початкове форматування шаблону буде збережено. І щоб заощадити себе від необхідності переходити на вкладку щоразу "Переглянути" І зателефонувати "Autotext", Додайте його на панель швидкого доступу Word, чому натисніть на елемент меню "Autotext" Правильна миша Button і виберіть відповідний параметр у контекстному меню.

Цілком ймовірно, що з часом у вас буде багато текстових заготовки, і ви захочете видалити непотрібні. Це також робиться дуже просто. Зателефонуйте до шаблону з "Autotext", Клацніть на непотрібні більше запису за допомогою правої кнопки миші та виберіть елемент у меню "Орлінинг і видалення ...".

У цьому випадку вікно відкриється Організатор стандартних блоків.

Натисніть кнопку в ній "Видалити" і запис буде видалено з файлу шоу-годинника Нормальний.Точка.

Ми встановлюємо Bluetooth в Linux
Технологія Bluetooth тепер стала широко розповсюдженою. В основному, він використовується для підключення будь-яких гаджетів до смартфона для прикладу...
Розшифровка звукових сигналів BIOS
Діагностичне значення найпоширеніших звукових сигналів BIOS Методи ідентифікації виробника BIOS Таблиці декодування біосів різних виробників Основна...
Які програми можуть бути приховані або відключені на Android
Купівля смартфона або планшета за допомогою «чистої» операційної системи Android, кожен користувач отримує кілька програм, попередньо встановлених за ...