Налаштування

Що робити, якщо ви не змогли відкрити сеанс для віртуальної машини

Що робити, якщо ви не змогли відкрити сеанс для віртуальної машини

Зміст

Віртуалізація - Цікава можливість сучасних комп'ютерів, яка дозволяє використовувати частину ресурсів пристрою для запуску будь -якої операційної системи всередині основної ОС. Ця технологія досягла максимальної актуальності в Windows 10 через збільшення потреби запускати програми, сумісні лише зі старими версіями цієї ОС.

Цей вид програм для серверів та настільних комп'ютерів почав з’являтися давно, але з часом Оракул вдалося в цій галузі найбільше. Її продукт називався Віртуальна скринька дозволено легко налаштувати та використовувати такі можливості навіть для простого користувача, при цьому будучи дуже стабільним.

Але навіть у такій довгостроковій та стабільній програмі ситуація часто розвивається, коли користувач не зміг відкрити сеанс для віртуальної машини через помилку 0x80004005.

Коли проблема проявляється

Поява проблеми була помічена у всіх версіях ядра операційних систем Microsoft з версією 6.1 і старше. Іншими словами, помилка при запуску зображення вже встановлене на віртуальній машині відбувається на ОС з Windows 7 та до останніх Windows 10. Поява проблеми не залежить від типу системи, встановленої на своєму ПК, та версії програми VirtualBox.

Така помилка стає особливо неприємною, коли користувачеві вже деякий час вдалося встановити, налаштувати та навіть використовувати віртуальну машину. Банальний перезапуск результатів у цьому випадку не дає, тобто подальша робота ОС у VirtualBox неможливо, не вживаючи термінових заходів.

Перший варіант

Після спроби активувати віртуальну машину, яку ви маєте на екрані Помилка коду 0x80004005, Варто закрити програму.

Далі ми звертаємось до "Провідник"Або будь-який інший менеджер файлів, багато хто зручніший для старого доброго Загальний командувач.

Ми переходимо до системного диска, як правило, позначається буквою "ЗЩо.

Далі, серед невеликого списку каталогів, ми шукаємо той, в якому зберігаються дані користувачів. Він має лише два варіанти назви "Користувачі"Або насправді"КористувачіЩо. Ми йдемо там.

Далі ми шукаємо папку з інформацією для вашого облікового запису. Ви можете це побачити при введенні системи, запускаючи меню "Почати"У Windows 7/10 або активація меню плитки у верхній частині екрана при використанні Windows 8.

Ми йдемо туди і знаходимо папку "VirtualBoxVMS"У якому ми шукаємо каталог нестабільної віртуальної машини. Ви побачите там три файли, список яких виглядатиме так:

До -копію "Приклад.Vbox"і"Приклад.Vbox-prev"Наприклад, на будь -якому іншому місці на комп’ютері на диску" d ".

Тоді ми виконуємо просте поєднання:

 1. Повертаємося до папки з не працюючою віртуальною машиною.
 2. Видаляємо приклад файлу.Vbox.
 3. Перейменуйте приклад файлу.Vbox-prev у прикладі.Vbox, викликаючи параметри, натиснувши кнопку правої миші.

У нових версіях програми вміст папки може бути дещо іншим, наприклад, він може містити файли "Приклад.XML"і"Приклад.XML-PREVЩо.

Для всіх них ми робимо абсолютно однакові операції:

 1. Ми робимо резервну копію.
 2. Ми миємо файл з роздільною здатністю .XML.
 3. Змініть ім'я "Приклад.Xml-prev "на" приклад.Xml ".

Описана вище процедура займає не більше п'яти хвилин, і ви спочатку повинні спробувати. Це буде працювати майже завжди, за винятком іншої справи.

Ще одне рішення проблеми

Існує ряд ситуацій, коли користувач отримує повідомлення "Не вдалося відкрити сеанс для віртуальної машини"Через одне оновлення Windows під маркуванням KB3004394. Виправте проблему в цьому випадку можливе, видаливши це оновлення з системи. Є два способи, щоб це було відразу:

 1. В Панелі управління Знайдіть меню "Встановлення та видалення програм", перейдіть на вкладку" Оновлення "і знайдіть причину проблеми (KB3004394), потім видаливши його за допомогою відповідного гіперпосилання.
 2. Увійти в Командний рядок І ввести туди (без цитат) "WUSA /Видалення /КБ: 3004394Що.Потім натисніть . Після виконання команди вказане оновлення буде видалено з вашого ПК.

Третій варіант

Якщо ви спробували обидва рішення, але наведений вище код помилки все ще з’являється замість вікна завантаження системи, то слід повернутися до попередньої версії Віртуальна скринька.

Список стабільних версій програми можна знайти за цим посиланням.

Перед встановленням старої версії видаліть поточну версію з системи, залишаючи дані. Список дій такий:

 1. Увійти в Панель управління, а потім у меню "Встановлення та видалення програмЩо.
 2. Виберіть там програму Віртуальна скринька.
 3. Коли запит на видалення даних користувачів натисніть кнопку .
 4. Завантажте та встановіть ще одну стабільну версію програми з наведеного списку.

Цілком можливо, що якщо встановити старшу версію, вона не спрацює, вам доведеться повністю відключити програму з усіма даними, оскільки стара версія може бути не сумісною.

Результат

Отже, ми вказали кілька способів вирішити проблему відкриття сеансу віртуальної машини. Якщо ви знаєте будь-які інші способи- сміливо залишайте їх у коментарях, і ми обов'язково додамо їх до основного тексту статті.

Відео на тему

Деякі користувачі, які використовують програмне забезпечення, таке як VirtualBox (також Oracle VM VirtualBox), час від часу скаржаться на проблему, що виникає, коли вона використовується у вигляді помилки E_FAIL 0x80004005. Цю помилку можна знайти під час спроби запустити потрібну вам віртуальну машину. До нього додається наступна інформація:

Не вдалося відкрити сеанс для віртуальної машини "Ім'я в.М.ЩоКод помилки: E_FAIL 0x80004005

Як правило, VirtualBox вилітає з помилкою E_FAIL 0x80004005 через те, що чомусь програма не змогла зберегти умову вашої віртуальної машини до файлу з розширенням .Vbox. Причини, чому це сталося, - це ціла купа. Наприклад, він може бути пошкоджений або використаний, зберігаючи умову з якоюсь іншою метою. Взагалі, VirtualBox намагався завантажити стан VM з файлу vbox, але нічого не вийшло, і він дав помилку.

Однак варто зазначити, що помилка віртуальної машини E_FAIL 0x80004005 також може виникнути через ряд інших причин: суперечливе з оновленням VirtualBox для операційної системи, відключеної функції віртуалізації в BIOS або нестабільній версії самої програми VirtualBox сам.

Отже, здається, що ви достатньо постраждали від проблеми. Давайте тепер розглянемо, як можна позбутися від E_FAIL 0x80004005 Помилка у VirtualBox.

Віртуальна машина: Помилка 0x80004005

Метод № 1 Перейменування файлу Vbox

Один невеликий трюк допомагає більшості користувачів позбутися проблеми, намагаючись запустити потрібну їм віртуальну машину. Як уже згадувалося, здебільшого виникає помилка 0x80004005 через неправильно збережений стан віртуальної машини у файлі Vbox. Коли це відбувається, VirtualBox створює інший файл, але лише з префіксом -prev або -tmp. Вам потрібно перейменувати цей файл. Виконати наступне:

Як тільки ви закінчитеся, щоб возитися з файлами, спробуйте знову запустити віртуальну машину, яка вам потрібна у VirtualBox. Більшість користувачів кажуть, що саме вище процес допомагає їм позбутися від E_FAIL 0x80004005.

Метод № 2 Видалення оновлення KB: 3004394

Якщо справа не була в невдалому збереженому стані віртуальної машини, то, можливо, вона полягає в оновленні під номером KB: 3004394. Багато хто вже довів, що це оновлення може створити конфлікт під час VitualBox. Вам потрібно спробувати видалити це оновлення, а потім перевірити наявність коду помилки E_fail 0x80004005.

Це оновлення можна видалити як через інтерфейс графічної системи, так і через консоль. Однак через консоль процес видалення проводиться набагато швидше. Тому ми покажемо вам саме цей спосіб видалити оновлення. Виконайте наступні дії:

Видаливши оновлення KB: 3004394 з вашої операційної системи, перезавантажте комп'ютер. Знову перейдіть до Vitualbox, запустіть потрібну віртуальну машину і переконайтеся, що помилка E_FAIL 0x80004005 була усунена. Якщо ні, то давайте подивимось на інші методи.

Метод № 3 Активація віртуалізації в BIOS

Іноді помилка e_fail 0x80004005 може виникнути в результаті технології віртуалізації, відключеної в BIOS, що дозволяє створювати кілька віртуальних комп'ютерів на одному ПК. На жаль, інтерфейс BIOS змінюється між собою, і тому опис точного розташування цієї функції неможливий. Вам доведеться заглибитися в налаштування BIOS і знайти можливість віртуалізації там, а потім активувати її. Як тільки ви це зробите, спробуйте знову запустити VirtualBox і перевірити, чи виникне помилка віртуальної машини E_FAIL 0x80004005.

Метод № 4 Вибір робочої версії VirtualBox

На жаль, іноді проблему, описану в цій статті. Правда полягає в тому, що не кожна версія програми VirtualBox буде працювати над певним комп’ютером стабільно. Видаліть версію, встановлену на вашому комп’ютері на даний момент, а потім встановіть іншу, бажано, останню версію.

Якщо код помилки є E_FAIL 0x80004005 також з’являється у новій версії VirtualBox, то вам доведеться шукати версію програми, яка, нарешті, стабільна для заробітку у вашій системі. Так чи інакше, ти знайдеш її. На основі оглядів користувачів стабільні версії - 4.3.12, 4.3.20, 5.0.6 і 5.1.8. Спробуйте, запустіть і перевірте наявність помилки E_FAIL 0x80004005.

Знайшов друкарську помилку? Виберіть текст і натисніть Ctrl + Enterch

На деяких комп’ютерах, запуск віртуальної машини VirtualBox виникає помилка, яка говорить про те, що "відкрити сеанс для віртуальної машини" не вдалося "для відкриття сеансу". Я виглядав так:

Якщо ви натиснете на слово "деталі" у вікні цієї помилки, ви можете побачити код цієї помилки - e_fail (0x80004005):

Особливо неприємно, якщо у вас вже була робоча віртуальна машина у VirtualBox, якою ви використовували, і через деякий час вона просто перестала починати, даючи помилку E_fail (0x80004005) "Не вдалося відкрити сеанс для віртуальної машини". У цій статті ми послідовно розглянемо три рішення цієї проблеми із запуском віртуальної машини.

Перше рішення

Ми переходимо до Disk C, потім до папки користувачів (користувачів), а потім вибираємо користувача, під яким ви встановили VirtualBox (у мене це ім'я Sasha), потім у папці VirtualBox VMS, і має бути папка з назвою Ваш віртуальна машина. У попередній статті ми створили віртуальну машину з іменем Win8.1, тому повний шлях до необхідної папки буде виглядати так: C: usersaSavirtualbox vmswin8.1

Як ви бачите на скріншоті вище, у мене є два файли з назвою моєї віртуальної машини "Win8 у цій папці.1 ":" win8.1.Vbox "і" win8.1.Vbox-prev ". Спочатку потрібно скопіювати обидва файли в інше місце на своєму комп’ютері (зробити резервну копію копії), а потім видалити файл Win8 у оригінальній папці.1.vbox ", і файл" win8.1.Vbox-prev "перейменувати на" win8.1.Vbox ". Тільки не забувайте, що у вас буде власна віртуальна машина. Після цього віртуальна машина повинна починатися без помилок. Якщо помилка залишається, просто поверніть скопійовані файли у папку джерела.

Іноді у вказаній папці файли, які я описав вище, буде брехати, але з розширенням XML - наприклад, "Win8.1.Xml-prev "та" win8.1.XML-TMP ". У цьому випадку достатньо перейменувати "win8.1.Xml-prev "win8.1.XML ", і віртуальна машина повинна починатися без помилок.

Це рішення є найпростішим, і тому я рекомендую перевірити його спочатку, але, на жаль, цей метод не завжди працює. Якщо це не допомогло, то ми переходимо до другого рішення.

Друге рішення

Ще одна причина помилки E_FAIL (0x80004005) може бути одним із оновлень операційної системи Windows KB3004394. Необхідно видалити це оновлення, щоб ваша віртуальна машина могла запускати знову без помилок.

Ми переходимо до меню "запуск" у нижньому лівому куті робочого столу Windows, а потім у правому стовпці натисніть "виконати", як показано на малюнку:

Діалогове вікно відкриється, і в ньому потрібно набрати англійською мовою слово "CMD", а потім натисніть OK:

Відкриється чорний екран з командним рядком та блискучим курсором:

Потрібно обережно набрати наступну команду:

WUSA /Видалення /КБ: 3004394

І натисніть Enter. Це повинно вийти щось подібне:

Windows шукатиме вказане оновлення на вашому комп’ютері, і якщо він знайде, він видалить. Це зазвичай допомагає, якщо рішення №1 не допомогло.

Тим не менш, бувають випадки, коли навіть цей метод не допомагає, і ви повинні перейти до третього шляху.

Третє рішення

Якщо перші два методи не допомогли, то необхідно встановити одну зі стабільних версій програми VirtualBox (на даний момент це версія 4.3.12 і 4.3.10), раніше видаливши версію VirtualBox, з якою ви встановили на даний момент (просто не видаляйте сам файл віртуального жорсткого диска). У версіях 4.3.12 і 4.3.10 помилок E_FAIL (0x80004005) не спостерігалося.

Ви можете завантажити ці версії з офіційного сайту відповідно до наступних посилань:

Завантажте VirtualBox 4.3.12 Speak VirtualBox 4.3.10

Як встановити завантажену програму VirtualBox, я детально описав у цій статті. Зверніть увагу, що при вилученні попереднього VirtualBox з комп’ютера ви, швидше за все, будете тимчасово розірвані підключенням до Інтернету, а також при встановленні іншої версії цієї програми. У цьому немає нічого поганого, звичайне перезавантаження комп'ютера вирішує цю проблему.

Сподіваюся, ця стаття була корисною для вас. Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, задайте їх у коментарях.

Як встановити пароль на архіві у Вінрарі та 7-ZIP
У сучасному світі майже всі особисті дані повинні бути надійно захищені, оскільки в будь -який час вони можуть потрапити в руки зловмисника. Якщо ви д...
Як видалити обліковий запис Google
Іноді настає час розлучитися зі своїми обліковими записами. Хтось їх змінює, і хтось просто перестає використовувати через небажання асоціюватися з пе...
Легкий темний режим та планувальник завдань як засіб перемикання між темними та темними темами дизайну у Windows 10
Реалізувавши темну тему дизайну у Windows, розробники, однак, не обчислили варіант перемикання між настільки важливими, щоб розмістити його в центрі д...