Помилки та проблеми

Що робити, якщо фотографія фотографії не працює в Windows 10

Що робити, якщо фотографія фотографії не працює в Windows 10

Зміст

Windows 10 хороші, свіжі та дивовижні. Здається цілком логічним, що ця операційна система є найпопулярнішою серед усіх сімейних систем Windows. Але навіть вона не позбавлена ​​недоліків і дратівливих помилок, які нанизують весь комфорт роботи з комп’ютером.

Багато користувачів стикаються з тим, що вони не відкривають фотографії на Windows 10, і часто це стає вирішальним фактором для відступу до попередньої версії.

У цій статті ми проаналізуємо кілька способів вирішення проблеми, коли застосування фотографії у Windows 10 не працює.

Зміст

Фото -додаток Windows 10 не працює

За замовчуванням усі файли зображень відкриваються за допомогою стандартної програми "Фотографії". Ця програма розроблена для комфортних та швидких переглядів фотографій та фотографій на комп’ютері, планшетах, смартфонах та інших мобільних пристроїв. І якщо програма працює правильно на планшетному комп’ютері, то фотографії з операційною системою Windows 10 відкриваються протягом тривалого часу, або програма взагалі не запускається.

Чому застосування фотографії Windows 10 не працює? Причин може бути кілька, і поки розробники працюють над виправленням цієї помилки, ми спробуємо вирішити проблему доступними способами.

Як відновити програму для фотографій у Windows 10

Найпростіший спосіб відновити додаток - це виконання відновлення або скидання. Для цього просто виконайте наступні кроки.

 1. Відкрийте налаштування операційної системи. І з поєднанням Win + I, і стандартним способом, натиснувши передачу в меню «Пуск».
 2. Перейдіть до "Програми", знайдіть фотографії та натисніть на "додаткові параметри".

Знайдіть і натисніть кнопку "скидання"

Після цієї операції варто перевірити заявку заявки. У нашому випадку, навіть після перезавантаження комп'ютера, додаток для фотографій все ще не працює.

Як перевстановити застосування Windows 10

Ще один можливий способи вирішення проблеми - це перевстановити додаток "Фотографії". Windows 10 пропонує для цього зручну консоль PowerShell, яка замінила стандартний командний рядок.

Щоб швидко розпочати PowerShell - знайти програму в пошуку та запустити від імені адміністратора. Не возитися з PowerShell ISE!

 1. У вікні Open PowerShell введіть команду:

Get -appxpackage -allusers

Клацніть на значок програми у верхньому лівому куті, виберіть "Змінити" та "Знайти".

Вставте там наступне:

Microsoft.Вікна.Фотографії

Знайдіть лінійне пакетне ім'я та скопіюйте назву програми. У моєму випадку це "Microsoft.Вікна.Photo_2018.18031.15820.0_x64__8weybeb3d8bbwe ", у вашому випадку, значення буде іншим.Далі вставте отримане ім'я в команду замість зірок і чекайте страти.

Додати -AppxPackage -Register C: Програмні файли Windowsapps *** AppxManifest.Xml "-disableDelvedmode

Таким чином, ми намагалися відновити програму для фотографій у Windows 10

Як дивитися фотографії на Windows 10

Усі вищезазначені методи в нашому випадку не допомогли нам. На щастя, цей стандартний додаток - не єдиний, з яким ви можете переглянути зображення.

Експерти можуть використовувати звичайні програми для впорядкування фотографій та перегляду фотографій. У нашому випадку цього буде достатньо, щоб повернути звичну класичну "Перегляд фотографій Windows".

 1. Перейдіть до "Налаштування" - "Програми" - "За замовчуванням"
 2. Виберіть "Перегляд фотографій" замість програми фотографій.

Але що робити, якщо немає такої програми? Його можна повернути досить легко.

Для цього скопіюйте цей код та вставте у вікно PowerShell, що працює від адміністратора.

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dll ")) new -ite -path" Реєстр :: hkey_classes_rootapphotovewer.Dll "-itemtype registrykey -force

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshell ")) new -ite -path" Реєстр :: hkey_classes_rootappeionsphotovewer.Dllshell "-itemtype registryky -force

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshellopen ")) новий реєстр -path" :: Hkey_classes_rootappeionsphotoviewer.Dllshellopen "-itemtype registryky -force

Встановіть -Itemproperty -Path "Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotovewer.Dllshellopen "-nam" muverb "-Type" string "-value" @photoviewer.Dll, -3043 "

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshellopencommand)) new -ite -path "Реєстр :: hkey_classes_rootappotoviewer.Dllshellopencommand "-itemtype registryky -force

Встановіть -Itemproperty -Path "Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotovewer.Dllshellopencommand "-name" (за замовчуванням) "-Type" розширює "-зна.Exe '%ProgramFiles%Windows Photo Revierphotoviewer.Dll '", ImageView_fullScreen %1"

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshellopendroptarget ")) new -Sitem -Path" Реєстр :: Hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellopendroptarpe "-itemtype registryky -force

Встановіть -Itemproperty -Path "Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotovewer.Dllshellopendroptaroptarpe "clsid" -type "string" -value "ffe2a43c-56b9-4bf5-9a79-cc6d4285608a" "

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshellprint ")) новий -ite -path" Реєстр :: HKEY_CLASSESESESTAPLIPLICATIONSPOTOVIEWER.Dllshelllprint "-itemtype registryky -force

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshelllprintcomand)) new -ite -path "Реєстр :: hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellprintcomand "-itemtype registryky -force

Встановіть -Itemproperty -Path "Реєстр :: hkey_classes_rootapplicationsphotovewer.Dllshelllprintcomand "-name" (за замовчуванням) "-Type" розширює "-зна.Exe '%ProgramFiles%Windows Photo Revierphotoviewer.Dll '", ImageView_fullScreen %1"

If (-not (тест -path "Реєстр :: hkey_classes_rootapphotviewer.Dllshellprintdroptarget ")) new -Sitem -Path" Реєстр :: Hkey_classes_rootappphotovewer.Dllshellprintdroptarotarget "-itemtype registryky -force

Після цього на комп’ютері з’явиться класична програма.

На закінчення

Незалежно від того, як розробники Windows 10 намагаються змусити всіх любити стандартні програми у своїй новій операційній системі, деякі з них не відповідають вимогам звичайних користувачів. Одним із них є додаток "фотографії", швидкість і зручність якої залишають бажати кращого.

Ми сподіваємось, що вищезазначені методи відновлення продуктивності програми допомогли вам.

Корпорація Microsoft прийшла до висновку, що стандартний інструмент для перегляду фотографій застарілий і не підходить для використання на пристроях з наявністю сенсорного контролю. Оновлена ​​програма для перегляду фотографій дозволяє не тільки переглядати зображення, але й редагувати та використовувати різні фільтри.

Ця стаття розповість вам, що робити в першу чергу, коли фотографії не відкриваються на Windows 10. Застосування фотографій може не працювати з багатьох причин. Але способи усунення проблеми є універсальними для всіх програм з магазином Microsoft. Як правило, скидання та перевстановлення програми вирішує стартову проблему, але, якщо необхідно, ви можете повторно реєструвати програму фото в Windows 10.

Як перевстановити застосування Windows 10

Якщо програма працює не правильно, ви можете спробувати відновити її. У цьому випадку на ці програми не впливатимуть. Якщо ця програма все ще не працює правильно, киньте його налаштування. Програма буде відновлена ​​за допомогою стандартних налаштувань.

 1. ВІДЧИНЕНО Запуск> Параметри> Додаток> Застосування та можливості.
 2. У списку додатків виділіть Фотографії (Mycrosoft), І виберіть елемент Додаткові параметри.
 3. Далі, щоб відновити продуктивність, натисніть кнопки по черзі Повне, Виправляти і Скинути.

Як переробити фотографію Windows 10

Реєстрація програми використовується для відновлення продуктивності стандартних програм у Windows 10 за допомогою Microsoft Store. Після виконання буквально однієї конкретної команди в оболонці Windows PowerShell додаток, виправлений таким чином, починає працювати нормально.

 1. Запустіть Windows PowerShell. Вибір кнопки запуску в контекстному меню Windows PowerShell (адміністратор).
 2. У вікні, що відкривається, виконайте команду: Get-appxpackage | Foreach add -appxpackage -disabledelveloctmode -rigister "$ ($ _.Встановлення) appxmanifest.Xml "

Після завершення команди буде виконано повторну реєстрацію всіх стандартних програм Windows 10. Щоб повторно реєструвати, потрібно виконати лише фотографію: Get -appxpackage -allusers -name microsoft.Вікна.Фотографії

Потім копіюємо повну назву програми Photo в елементі Упаковка і вставити його в команду Упаковка. Ви не можете скопіювати універсальну команду та просто виконати, оскільки в різних версіях операційної системи пакетного імені вона відрізняється.

Додати -AppxPackage -register c: програмні файли Windowsappagefullnameappxmanifest.Xml "-disableDelvedmode

Як встановити програму Photo Application за замовчуванням Windows 10

Можливо, цього буде достатньо, щоб просто встановити фотографію (Mycosoft) за замовчуванням для перегляду фотографій. Більш детально, як встановити програму за замовчуванням, яку ми розглянули раніше. Користувачу достатньо вибрати програму для перегляду фотографій, так що при наступному запуску зображень він негайно відкриється.

 1. ВІДЧИНЕНО Запуск> Параметри> Додаток> За замовчуванням додаток.
 2. У пункті Переглянути фотографії Виберіть програму Фото, рекомендується для Windows 10.

Далі всі зображення відкриються у застосуванні Windows 10. Користувачі, які звикли до попередньої програми, мають можливість включити класичні фотографії перегляду в Windows 10.

Засоби усунення Windows 10

Корпорація Microsoft не працювала погано над засобами усунення проблем у Windows 10. Дійсно, у багатьох ситуаціях він може вирішити проблему, яка виникла в операційній системі. Якщо в роботі є проблеми, спробуйте розпочати оновлений засіб усунення проблем. Видалення Facy засоби можуть знайти та виправити багато поширених проблем.

 1. Йти до Запуск> Параметри> Оновлення та безпека> Зняття проблем.
 2. У цій категорії Пошук та усунення інших проблем Оберіть Програми з магазину Windows та натисніть Запуск.

У вікні, що відкривається, засоби усунення неспроможність чекати завершення діагнозу та дотримуватися пропозицій продукту. Часто це допомагає усунути проблеми, які заважають правильній роботі програм із магазину Windows. А також може запропонувати скинути заявку, про яку ми говорили раніше.

Висновок

Оновлена ​​програма для перегляду фотографій в операційній системі Windows 10 дійсно заслуговує на вашу увагу. Програма фотографій дозволяє не тільки переглядати зображення на комп’ютері, але й редагувати. Хоча можливостей не так багато, як на професійних фотографіях редакторів, але він постійно оновлюється та модифікується.

Якщо ваша фотографія на Windows 10 не відкриється, використовуйте наші методи відновлення продуктивності стандартних додатків. Ми також рекомендуємо перевірити цілісність системних файлів та заздалегідь створити резервну копію Windows 10.

Windows 10 створили набір інструментів для виконання найбільш зацікавлених функцій користувача. Сюди входить перегляд фотографій, але відповідна програма не є ідеальною, і в будь -який час він може припинити працювати. Сьогодні ми розповімо, як вирішити цю проблему.

Правильні помилки при відкритті фотографій у Windows 10

Проблеми з програмою фотографії в Windows 10 зазвичай з’являються після оновлення системи, тому наступне оновлення може їх виправити. Якщо ви не хочете чекати і вирішувати самостійно усунути несправність, ми пропонуємо використовувати описані нижче методи.

Метод 1: Скидання налаштувань програми

Усі побудовані програми мають функцію розряду налаштувань. Це призводить до перевстановлення програмного забезпечення, під час якого всі дані користувача стертуються та повертаються стандартні параметри. Поряд з цим, несправності в роботі програмного забезпечення можуть зникнути, тому ми спочатку виконуємо такі дії:

 1. Клацати Win+x (або праворуч -Клацніть на піктограму правою кнопкою миші "Почати") та виберіть розділ "Заявки та можливості".

У списку ми знаходимо додаток "Фото" "Додаткові параметри".

У наступному вікні натисніть "Скидання".

Закривати "Варіанти" Windows і спочатку запустіть сам інструмент для перегляду зображень. Якщо це працює, ми намагаємось відкрити з ним фотографії.

Метод 2: Повторна реєстрація заявок

Якщо перевстановлення програми не допомогло, ви можете переробити її в системі за допомогою оболонки PowerShell та відповідної команди.

 1. Клацати Win+x І ми працюємо з привілейованими правами Windows Pavershell або використовуємо для цих цілей пошук.

Вводимо код:

Get-appxpackage * фотографії * | Foreach add -appxpackage -disabledelveloctmode -rigister $ ($ _.Встановлення) appxmanifest.Xml ”

Потім натисніть "Введіть" І ми чекаємо завершення процесу.

Закрийте PowerShell, перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи допомогла повторна реєстрація виправити додаток "Фотографії".

Метод 3: Отримання доступу до папки Windows Apps

Усі програми, встановлені в магазині Microsoft, за замовчуванням є у системній папці Windowsapps. Окрім того, що сам каталог прихований, неможливо вступити в нього звичайним способом. Отримання доступу до нього може вирішити проблему за допомогою відкриття фотографій.

 1. Ми відкриваємо системний диск, потім вкладку "Переглянути", Ми переходимо до розділу "Показати або ховати" і позначте предмет "Приховані елементи".

  Дивіться також: Відобразити приховані папки у Windows 10

 2. У каталозі Програмні файли, Ми знаходимо папку Windowsapps і спробуйте ввести його.

Коли виявляється, що доступ відмовляється, ми натискаємо "Продовжуйте".

У наступному вікні ми перетворюємось на властивості безпеки папки, використовуючи посилання, зазначене на зображенні нижче, для цього.

У нижній частині вікна натисніть "Додатково".

В графі "Власник" Клацати "Зміна".

В полі "Введіть імена обраних об'єктів" Ми вводимо вживаний обліковий запис Microsoft і натискаємо "Перевірте імена".

Коли система виявляє збіги, відображає ім'я користувача поруч із електронною поштою. Клацати "ДОБРЕ".

Покладіть DAW навпроти точки "Замініть власника регулювання та об'єктів" І натисніть "Застосувати".

Для завершення процесу система займе певний час. Після цього закрийте всі вікна і відкрийте папку Windowsapps. Вона знову оголосить відсутність дозволів, але цього разу після натискання кнопки "Продовжуйте" Доступ забезпечить. Після цього ми намагаємось відкрити фотографії. Якщо проблеми з перегляду зображень залишаються, спробуйте вийти з облікового запису Microsoft та ввести локальний обліковий запис.

Дивіться також: Як створити локальний обліковий запис у Windows 10

Метод 4: Перевірка системних файлів

Наступним кроком є ​​використання утиліт для відновлення, вбудованих у Windows 10. Вони сканують захищені файли операційної системи, правильні змінені та пошкоджені, а ті елементи, які неможливо відновити, замінюються оригінальними версіями.

Детальніше: Перевірка цілісності системних файлів у Windows 10

Метод 5: Відновлення Windows 10

У крайніх випадках ви можете подумати про точки відновлення системи. Цей параметр дозволяє повернути вікна до стану, який вона мала в певний момент у минулому. Дані користувача не постраждають, але драйвери, оновлення та програми, встановлені після створення точки відновлення, будуть видалені. Цей метод є доцільним, якщо проблеми з’явилися нещодавно, і можливі лише в тому випадку, якщо точки відновлення були створені раніше.

Детальніше: Відкат до точки відновлення в Windows 10CAK Створіть точку відновлення у Windows 10

Якщо ви ще не вирішили проблему, і ви ніколи не робили точки відновлення, подумайте про третьої партії програми, які, крім перегляду зображень, можуть запропонувати набагато ширшу функціональність.

Детальніше: Програми для перегляду фотографій

Ми запропонували вам кілька методів усунення несправностей під час відкриття фотографій на Windows 10. Ми сподіваємось, що використання одного з них чи декількох принесе позитивний результат одразу. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Найкращі програми діагностики програми
Діагностичні програми дозволяють визначити стан комп'ютера в цілому та його індивідуальні компоненти. Вони можуть бути використані для перевірки техні...
Встановіть камеру Google на інструкцію смартфона
Google Camera - це відмінна програма, яка може повернути вашу ідею зйомки фотографії на мобільному телефоні. Ми говоримо вам, як встановити його на св...
FALCONX - TULA для центральних значків панелі завдань у Windows 10
Якщо ви вірите чуткам, у легкій версії Windows 10, оголошення про яку має відбуватися в найближчі місяці, значки панелі завдань будуть розміщені в цен...