Інтернет

Що робити, якщо помилка з кодом 4 виникає при оновленні Chrome

Що робити, якщо помилка з кодом 4 виникає при оновленні Chrome

І хоча браузер Google Chrome оновлюється автоматично, час перевіряв час, щоб встановити правильність пакетів оновлення, не зашкодить. Дані про версію та її актуальність можна переглянути, відкривши в головному меню Довідка -> Про браузер Google Chrome. Якщо версія є актуальною, ви побачите сповіщення, позначене синьою піктограмою "Ви використовуєте найновішу версію Chrome". Але не все відбувається так гладко.

Вхід у розділ інформація, Там можна побачити повідомлення "Під час перевірки оновлень сталася помилка: перевірити оновлення не вдалося". Як правило, ця помилка має код чотири і вказує на проблеми з файлом GoogleUpdate.

Можливо, він був пошкоджений, але, швидше за все, він не зміг розпочати автоматично. Щоб розпочати це, перейдіть на адресу C:/Програмні файли (x86)/google/updaate і двічі натисніть на виконуваний файл GoogleUpdate.Екзе.

Тепер знову відкрийте в меню "Про браузер Google Chrome" і спробуйте виконати оновлення вручну. Якщо файл не був пошкоджений, завантаження пакетів почне завантажувати. Якщо вам не вдасться відновити звичайну роботу служби оновлення, потрібно буде перевстановити браузер, видаливши решту в каталозі після Deinstal C:/Програмні файли (x86) Google папок вручну.

Примітка: Помилка з кодом 4 При оновленні Chrome також може вказувати несправності за допомогою системного файлу Installer Windows, Але в той же час, швидше за все, ви не будете оновлені та будуть встановлені інші програми.
Як виправити синхронізацію, недоступний для вашого облікового запису в Windows 10
Коли ввімкнено параметри OPS OPS, Windows синхронізує налаштування, обрані на всіх пристроях Windows 10, якщо вони вводяться за допомогою вашого облік...
Як очистити оперативну пам’ять та постійну пам'ять на iPhone
Ми говоримо про те, як очистити пам'ять на iPhone. Навіщо очистити пам’ять Як очистити оперативну пам’ять на iPhone Як очистити постійну пам'ять на i...
Термінал Microsoft Windows - Killer командного рядка, PowerShell та WSL
Раніше Microsoft неодноразово заявляла, що вони не збираються видаляти стандартний командний рядок з Windows, що немає причин не вірити. Швидше за все...