Комп'ютер

Що робити, якщо екран ноутбука перекинеться

Що робити, якщо екран ноутбука перекинеться

Випадки, коли екран комп'ютера або ноутбука без причини раптово увімкнено 180 градусів, Вони рідко спостерігаються і зазвичай трапляються через помилкові дії самого користувача, коли він натискає на певну комбінацію клавіш на клавіатурі, рідше такий переворот можна спостерігати, якщо якісь програми для налаштування екрана або відеокарти є Неправильно працюючи неправильно. Повернення самого дисплея догори ногами, звичайно, оригінальним, але дурним, тому проблему можна просто просто усунути як власними системами системи, так і за допомогою третій партії програм.

Ви можете змінити орієнтацію екрана, натиснувши гарячі клавіші, але є один улов. Для різних моделей відеокарт працюють різні гарячі клавіші та шукайте їх невдячною справою, набираючи, за винятком пошуку інформації в Інтернеті. Але перед цим спробуйте відновити нормальну орієнтацію з Windows означає. Зателефонуйте в контекстне меню робочого столу та виберіть в ньому опцію "Роздільна здатність екрану".

Прилад управління роздільною здатністю повинен бути налаштований "Орієнтація". За замовчуванням він встановлюється в режимі "Альбом" І ця орієнтація повинна бути виставлена, і у вас є. Якщо режим альбому вже встановлений, а екран все ще перевернувся, спробуйте перейти в інший режим, а потім виберіть альбом ще раз.

Примітка. У Windows 10 параметри орієнтації екрана вживаються в розділ "Система" Універсальне застосування "Варіанти". У ноутбуках із вбудованим акселерометром ви можете спробувати відключити автоматичний поворот екрана.

Але трапляється, що у вас не буде налаштувань орієнтації на екран, і вам не вдасться знайти гарячі клавіші. У цьому випадку ви можете вирішити проблему, використовуючи, наприклад, інструменти управління відеокартами третього столу, наприклад, Nvidia або Intel HD. Насправді вам потрібно буде завантажити та встановити пакет драйверів з графічною оболонкою, яка дозволяє різні налаштування відеокарт. Як правило, крім інших налаштувань, такі панелі управління містять параметри змін в орієнтації на екран. Наприклад, на панелі Nvidia, наприклад, цей параметр називається - "Поворот екрана".

Якщо нічого не допомагає і екран все ще залишається в ненормальному положенні, можливо, причини його лежать десь у самому "Земля". Краще тут не мудро, але звертайтесь за порадою до фахівців.

Ми блокуємо YouTube від дитини на комп’ютері
Ми говоримо вам, як заблокувати YouTube у дитини. Чи варто робити взагалі і які інші способи захисту молодого покоління від поганого впливу Інтернету....
13 програм для завантаження відео та музики з Vkontakte
Ми розповідаємо, як завантажувати музику та відео з VK на комп’ютер та мобільні пристрої. Vkontakte, будучи соціальною мережею, водночас є одним із на...
Встановіть SD -карту як внутрішню пам'ять Android
Вперше можливість використання зовнішнього приводу MicroSD як внутрішньої пам'яті мобільного пристрою з'явилася в Android 6.0 Зелене. Не всі наступні ...