Драйвери та плагіни

Що робити, якщо мобільна гаряча точка на Windows 10 не працює? Поширювати Інтернет неможливо розповсюджувати

Що робити, якщо мобільна гаряча точка на Windows 10 не працює? Поширювати Інтернет неможливо розповсюджувати

Зміст

Останні версії ноутбуків мають велику потужність у обладнанні, але мало хто знає, як користуватися програмним компонентом свого ПК. Зараз майже всі комп'ютерні пристрої можуть розповсюджувати Інтернет для інших пристроїв. Така функція може бути корисною при використанні декількох гаджетів або коли пакет даних завершений на смартфоні. Тому варто правильно врахувати, як правильно використовувати режим модему, щоб все працює без проблем і збоїв. Зауважте, що описані кроки застосовуються до дротового Інтернету, модемів, що працюють на 3G та LTE і навіть Wi-Fi (останні активуються виключно в 10 ітерації Windows).

Як налаштувати мобільну гарячу точку в Windows 10

В останній версії ОС з Microsoft функція розповсюдження Інтернету з'явилася на інших пристроях, які не мають доступу до мережі. Цю можливість називали "мобільною гарячою точкою", її можна знайти, вивчивши параметри ОС або натиснувши: Win+i і надходити в Інтернет та мережевий розділ. Для активації достатньо перенести перемикач у позицію "включно". Для детальних налаштувань ви можете придумати назву мережі та пароль для неї. Після введення цієї інформації розпочнеться передача даних Wi-Fi для інших пристроїв. Насправді це найпростіший спосіб включити гарячу точку. Але є також інший метод, який буде корисним у випадку деяких проблем із звичайним включенням. До речі, він працює не тільки на Windows 10, але і на попередніх версіях системи.

Налаштувати мобільну гарячу точку в Windows 10 неможливо неможливо

Спочатку вам потрібно перевірити можливість розповсюдження. Консоль в режимі адміністратора повинна бути запущена. Це робиться декількома способами, наприклад, натисканням на поєднання ключів Win+r І введення команди CMD Або клацніть правою кнопкою миші на стартовому меню та вибрати необхідний елемент у меню Pop -Up.

Термінал повинен надрукувати: Драйвери шоу Netsh Wlan. Багато тексту обслуговування з’явиться про мережевий драйвер, корисною лінією є "Підтримка розміщеної мережі" (розміщена мережа). Повинен бути прапор "так" (так), якщо так, то все добре, ми йдемо далі. В іншому випадку драйвери повинні бути оновлені для адаптера бездротової мережі. Рекомендується провести цю процедуру з веб -сайту компанії, яка створила ПК або драйвер. Після цього слід повторити мережу, що розміщується чеком.

Але в той же час проблеми можуть не вирішуватися. Деякі користувачі можуть працювати на приводі драйвера до попередньої версії. Ви можете зробити це в диспетчері пристрою, запустивши його, натиснувши "Start". Далі вам потрібно знайти в налаштуваннях мережевих адаптерів та вибрати потрібний пристрій. Після закінчення ви повинні зробити клацання на ньому та перейти до властивостей, елемент "драйвер" буде в меню, там вам потрібно перекинутися туди. Після цього ви повинні знову перевірити стан підтримки сидіння мережі. Його підтримка надзвичайно важлива для роботи гарячих точок, інакше нічого не увімкнеться.

Подальші дії знову здійснюються на консолі. Потрібно друкувати рядок: Netsh WLAN SET HOSTEDNETWORK MODE = Дозволити SSID = Приклад клавіша = тест

У цій команді "Приклад" - Це винайдене ім'я wi -fi, будь -яке;"Тест" - Пароль із створеної WLAN, також будь -який, але без використання алфавіту Кирилла (для кращого захисту бажано встановити пароль з 8 і більше символів).

Після виконаних дій слід ввести цей рядок: Netsh Wlan запускає hostnetwork.

Зрештою, з’явиться повідомлення про активацію гарячої точки. Але використання створеного Wi-Fi поки що не працює. Якщо є повідомлення про невдалий запуск розподілу (навіть якщо все було в порядку на ранніх кроках), то адаптер Wi-Fi повинен бути вимкнено, а потім знову активуйте його. Альтернативний метод - видалити та оновити конфігурацію обладнання. Крім того, вам слід спробувати знайти розділ "Переглянути" у диспетчері пристрою та відобразити приховані об'єкти. Далі вам потрібно знайти підпункт для віртуального адаптера в абзаці "мережеві адаптери" та використовувати його там.

Щоб активувати доступ до з'єднання, потрібно натиснути "запустити" та перейти до налаштувань. У списку падіння вам потрібно знайти Wi-Fi, який раніше був створений пізніше у властивостях, потрібно включити налаштування доступу. Вам потрібно активувати роздільну здатність з'єднання з'єднання іншими користувачами. Якщо будуть з'єднання домашньої мережі, вам потрібно вибрати нове з'єднання після активації сидіння мережі.

В кінці потрібно завершити налаштування кроків, натиснувши спеціальну кнопку. Якщо при активізації та налаштуванні немає помилок, тепер ви можете розподілити Wi-Fi за допомогою ПК для будь-яких гаджетів.

Щоб вимкнути особисту точку доступу, вам потрібно запустити термінал і ввести туди: Netsh Wlan зупинити hostnetwork. Ви також можете вимкнути його в параметрах Windows 10, передаючи перемикач перемикання у відповідне положення. Якщо ситуація цього не вимагає, то розподіл повинен бути включений лише через параметри Windows.

Інструкції На етапі заповнення, слідкуйте за оновленням, будуть додані нові посилання на лідерство ..

Зовсім недавно я розповів про одну дуже цікаву функцію в Windows 10, яку називають "Мобільний Hotpot". Значення її роботи полягає в тому, що ви можете розповсюджувати Інтернет з ноутбука чи комп’ютера. Ви можете прочитати більше про встановлення гарячих точок у цій статті.

Тепер поговоримо про наступну проблему операційних систем, а саме, мобільна гаряча точка не працює. Дозвольте нагадати вам, що функція з’явилася у глобальному оновленні для "десятків", але не всі працюють правильно. Використання командного рядка також не дає позитивного результату.

Найцікавіше, що проблеми користувачів мають інший характер, тобто хтось не виходить, щоб розповсюдити провідний Інтернет через мобільну гарячу точку, у когось немає Wi -Fi та Інтернету з 3G/4G модем.

Тепер я покажу, як вирішити всі ці проблеми. Стаття написана на основі досвіду інших людей, але всі зазначені тут рішення повинні допомогти. Також поділіться власним досвідом.

Швидкошвидкісне підключення PPPOE та VPN через мобільну гарячу точку

Для початку, що я хотів би розібратися - неможливість розповсюджувати Інтернет високої швидкості. На виході в мобільному гарячому місці ми можемо побачити помилку "Налаштувати мобільну гарячу точку мобільного місця, оскільки комп'ютер не має Ethernet, Wi-Fi-з'єднання або підключається до стільникової мережі".

На жаль, конкретне рішення цієї проблеми ще не є. Він з’являється просто з швидкісним з'єднанням, і адаптер Ethernet не може визначити це і видає щось на зразок "невстановленої мережі".

Єдине, що можна порадити тут, - це розповсюджувати Інтернет через командний рядок, хоча іноді з цим виникають проблеми, але ви повинні спробувати.

Ви також можете використовувати спеціалізовані програми для розповсюдження Інтернету.

До точки доступу, створеної за допомогою мобільного гарячого контролю, неможливо підключитися

Припустимо, ви вже розповсюдили Інтернет з мобільного гарячого кота або командного рядка, але коли ви намагаєтесь підключитися зі смартфона, планшета чи іншого пристрою, нічого не виходить, іншими словами, ви бачите нескінченне з'єднання.

Корисно: що робити, якщо ви не можете підключитися до цієї мережі на Windows 10?

У цьому випадку я раджу вам тимчасово вимкнути брандмауер антивірусу та вимкнути вбудований брандмауер. Загалом, виникнення проблеми пов'язане з налаштуваннями мережі, які були виставлені вручну.

Інтернет не працює, але пристрій підключений до точки доступу

Тут ситуація перетворилася проти протилежного способу, тобто пристрій підключений до точки доступу, але ви не можете використовувати Інтернет. Швидше за все, вам потрібно ввімкнути загальний доступ, щоб зовнішні пристрої могли користуватися Інтернетом.

Wi-Fi не поширюється через командний рядок у Windows 10

Припустимо, всі необхідні налаштування в командному рядку прописані, але є помилка, що мережа не може бути запущена.

Швидше за все, причина полягає у водія модуля Wi-Fi. Ця проблема не дуже багато рішень. Ви можете перевстановити водія або перекинути його. Ви також можете його видалити, а потім перезапустити комп'ютер, драйвер буде встановлений автоматично. (Видалення драйвера описано в "додаткових методах" нижче).

Як визначити проблемні драйвери за допомогою драйвера Verifier

Жоден Інтернет 3G/4G модем не розповсюджується

Деякі стикаються з проблемою, що Інтернет, підключений через 3G/4G модем, не розподіляється з мобільної точки доступу. Зрозуміло, що з'єднання цієї утиліти не визнається, вона визнається лише програмним забезпеченням, яке поставляється з модемом.

Рішення цієї проблеми полягає в цьому: Видаліть усі програми, які встановлений USB -модем, і налаштуйте з'єднання за допомогою Windows 10, тоді ви підключитесь за типом мобільної мережі. Таким чином, ви можете розповсюджувати Wi-Fi за допомогою "мобільного гарячого пота".

Коли ви натискаєте на піктограму Wi-Fi на панелі завдань, з'єднання "комірки" повинно з’явитися там.

Додаткові рішення

Вам потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора та ввести наступні команди. Щоб відкрити його, натисніть клавіші Win+x і виберіть там потрібну точку.

Скидання Netsh Winsock

Netsh int ip reset

Ipconfig /випуск

Ipconfig /revely

Ipconfig /flushdns

Тепер ПК потрібно перезавантажити і спробувати розповсюдити Wi-Fi.

Як видалити драйвер модуля Wi-Fi?

Зробіть це наступним чином: ми переходимо до менеджера пристроїв, ви можете відкрити, натиснувши клавішу Win+X та відкрити там вкладку "Мережеві адаптери", Потім ми знаходимо там пристрій на ім'я Wi-Fi або бездротовий. Клацніть правою кнопкою на пристрої та виберіть "Видалити".

Не забудьте перезапустити ПК.

Як скинути мережу?

Якщо ваш пристрій не підключається до вашої точки доступу, спробуйте скинути мережу. Після скидання всі налаштування будуть вести до початкового стану, і якщо ви колись щось налаштували, то все буде скинуто.

Натисніть клавіші Win+i і натисніть на розділ "Мережа та Інтернет", Тепер перейдіть на вкладку "Держава" і трохи спустіться і виберіть там предмет "Скидання мережі".

З'явиться вікно, яке попереджає нас про видалення всіх мережевих налаштувань. Просто натисніть клавішу "Скинути зараз".

Зробивши це, комп'ютер буде перезавантажений, всі драйвери перевстановлюються, а налаштування скидаються, тепер ви можете знову спробувати розповсюдити Інтернет.

Ця стаття буде доповнена, тому я раджу додати її до закладок і періодично відвідувати її.

Завдяки налаштуванню розповсюдження Інтернету на Wi-Fi у Windows 10, нещодавно триває повна дурниця. Якщо ви зайшли на цю сторінку, то, швидше за все, ви також не можете видавати Wi-Fi через вбудовані функції "мобільна гаряча точка" та/або через командний рядок. Згідно з моїми спостереженнями, більшість проблем з'явилися після великого оновлення Windows 10, в якому з'явилася функція "мобільна точка доступу". Не тільки багатьом не вдалося розповсюдити Wi-Fi таким чином, тому спосіб запустити точку доступу через командний рядок перестав працювати.

Нещодавно було залишено багато коментарів для налаштування точок доступу в Windows 10. Основних проблем:

Це основні проблеми, з якими стикаються користувачі в процесі початкових точок доступу в Windows 10. Я негайно хочу сказати, що у мене немає конкретних рішень для кожної проблеми. Виходячи з коментарів, які відвідувачі виїхали до інших статей, та з інформації, яку я перебуваю в Інтернеті, я спробую детально розповісти про можливі рішення кожної з цих проблем. Можливо, моя порада допоможе комусь. Я спробую писати найбільш детально і якомога чіткіше для кожної проблеми. Ви також не забуваєте поділитися досвідом у коментарях. Ваші спостереження, поради та рішення будуть корисними для багатьох.

Мобільна гаряча точка та високошвидкісне з'єднання (набір номерів, PPPOE, VPN)

Оновити! Якщо у вас є Інтернет через швидкісне з'єднання, то мобільна гаряча точка не побачить це підключення до Інтернету. Детальніше про це читайте у статті: https: // довідка-wifi.Com/nastrojka-virtualnoj-wi-fi-seti/mobilnyj-xot-spot-v-windows-10cherez-pppoe-nabor-vysoskoskoskorostnoe-podklyuchenie/

Багато звітів про проблему, коли Інтернет на комп’ютері підключений через швидкісне з'єднання (через набір номерів, входу та пароля), Інтернет працює, і на вкладці мобільної точки мобільного місця відображається помилка "Налаштувати мобільну гарячу точку мобільного місця, оскільки комп'ютер не має Ethernet, Wi-Fi-з'єднання або підключається до стільникової мережі". Виявляється, вбудована функція не бачить з'єднання PPPOE.

Існує така проблема точно. В Інтернеті я не знайшов жодної поради щодо його рішення. Я знайшов багато таких питань для представників Microsoft, але вони просто дали деякі стандартні рекомендації, і все. Як вирішити цю проблему, ніхто не знає. І проблема, швидше за все, коли у вас є висока швидкість, адаптер Ethernet у статусі "невстановлена ​​мережа". Будемо сподіватися, що в наступних оновленнях розробники навчать гарячу точку бачити підключення до Інтернету PPPOE.

Рішення:

Я не бачу іншого виходу, крім того, щоб спробувати запустити точку доступу через командний рядок. Після оновлення і з цим виникають проблеми. Якщо за допомогою команд не працює для розповсюдження Wi-Fi, то дивіться поради з розділу "Інші рішення" в кінці цієї статті.

Ви також можете спробувати запустити віртуальну мережу Wi-Fi за допомогою спеціальних програм.

Точка доступу Wi-Fi у Windows 10: Пристрої не підключені, Інтернет не працює

Ще одна дуже популярна проблема. Ми запускаємо розподіл Wi-Fi за допомогою гарячої точки або використовуючи командний рядок, а Smartton, планшети та інші пристрої до Wi-Fi не підключені. Існує постійне з'єднання, отримання IP -адрес, різних помилок тощо. D. На цю тему я написав детальну статтю: пристрої не підключені до точки доступу в Windows 10. Отримання IP -адрес. Є поради, які необхідно випробувати, коли виникає така проблема.

Крім того, не забудьте вимкнути антивірус (вбудована в нього претензійна чорта). Ви також можете спробувати відключити вбудовану фірмову пилу в Windows. В основному, така проблема з’являється через налаштування IP. У статті про посилання вище я показав, як спробувати експериментувати з налаштуваннями IP. Встановіть їх автоматичною квитанцією або прописати вручну.

Є з'єднання, але Інтернет не працює

Наступна ситуація, коли пристрої підключені до мережі, але Інтернет не працює. У цьому випадку необхідно перевірити налаштування загального доступу до підключення до Інтернету. Якщо ви запустили мережу через "мобільну гарячу точку", то там не так багато варіантів, оскільки ми просто вибираємо з'єднання, з якого ми хочемо розповсюджувати Інтернет.

І якщо ваша точка доступу запускається через командний рядок, то дивіться статтю: Розподілений Wi-Fi з ноутбука, і Інтернет не працює "без доступу до Інтернету". В ньому детально написано про загальний доступ.

Важливий! Для обох проблем я раджу вам спробувати поради з розділу "Інші рішення", які ви знайдете нижче в цій статті.

Після оновлення Windows 10 неможливо розподілити Wi-Fi через командний рядок

Так, це трапляється, коли неможливо запустити віртуальну мережу Wi-Fi через мобільну гарячу точку, або за допомогою будівельного сайту команди. У командному рядку, як правило, з’являється добре відома помилка: "Не вдалося запустити розміщену мережу. Група чи ресурс не в правильному стані для виконання необхідної операції ".

У цьому випадку вам потрібно спостерігати за адаптером водіїв Wi-Fi. Чи є у списку віртуальний адаптер, будь то включений і як він працює. Я писав про цю помилку в кінці цієї статті.

Що робити в цій ситуації? Не існує конкретної відповіді. Ви можете повірити, чи включена послуга автоматичного будівництва WLAN. Ну, вам потрібно експериментувати з драйвером адаптера Wi-Fi. Спробуйте перерозподілити драйвер, скористатися назад та видалити його (він буде автоматично встановлений після перезавантаження). Я писав про це тут, і нижче у статті.

Ну, все -таки спробуйте розпочати розподіл через "мобільну точку доступу". Якщо у вас немає підключення до Інтернету високої швидкості. Дивіться більше порад, які я дам нижче в цій статті.

Якщо у вас є Інтернет через 3G/4G Модем

Вчора я помітив, що багато хто не в змозі налаштувати мобільну гарячу точку, коли Інтернет через USB -модем. Він просто не бачить такого зв’язку. Там проблема приблизно зрозуміла. Багато хто встановлює програмне забезпечення, яке поєднується з модемом. Різні програми від Beeline, Megafon, Yota та T. D. І через ці програми вони налаштовують та запускають підключення до Інтернету. Але гаряча точка не бачить цих з'єднань.

Рішення полягає в наступному: Відмовтеся від програм, встановлених під час налаштування модему. Вам потрібно налаштувати підключення до Інтернету за Windows 10. Щоб у вас було з'єднання через мобільну мережу, то гаряча точка побачить з'єднання. Ви можете видалити програму з модему або спробувати просто закрити її. Ви можете встановити драйвер лише на USB -модем, без програм. Необхідно, щоб у вас була вкладка "комірка".

Тоді все спрацює. Я сам зіткнувся з цією проблемою, коли писав інструкції щодо налаштування гарячої точки.

Інші рішення

1 По черзі, виконати команди (які вказані нижче) у командному рядку. Просто запустіть командний рядок від імені адміністратора. Клацніть за правою кнопкою миші в меню «Пуск» та виберіть «Командний рядок (адміністратор)». Скопіюйте та вставте команди по черзі, виконуючи кожну команду, натиснувши Yenter.

Перезавантажте комп'ютер і перевірте результат.

2 Видаліть драйвер Wi-Fi адаптера. Просто перейдіть до диспетчера пристроїв і видаліть його. Після перезавантаження драйвер буде встановлений сам. Але, на всякий випадок, перед цією процедурою я раджу вам завантажити драйвер Wi-Fi для вашого ноутбука (або адаптера) з офіційного сайту.

Ми переходимо до менеджера пристроїв, відкриваємо вкладку "Мережеві адаптери". Там ви побачите адаптер від імені якого буде "Wi-Fi", або "бездротовий". Клацніть на ньому за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Видалити".

Підтвердьте видалення та перезавантажте комп'ютер.

3 скидання мережі. Спробуйте цей метод. Особливо, якщо після налаштування точки доступу (не має значення, яким чином) пристрої не підключені до Wi-Fi або коли вони підключені, але Інтернет не працює.

Важливий момент! Скидання мережі може видалити всі параметри з'єднань. Стандартні параметри всіх адаптерів будуть відновлені.

Перейдіть до параметрів, до розділу "мережа та Інтернет". На вкладці "Статус" натисніть на "Скидання мережі".

Просто натисніть кнопку "Скиньте зараз".

Ми чекаємо, поки комп'ютер перезавантажиться. Перевірте, чи працює Інтернет -з'єднання, і спробуйте встановити розподіл ще раз. Якщо вам потрібно налаштувати підключення до Інтернету, тоді перегляньте поради щодо встановлення Інтернету в Windows 10.

221

Сергій Налаштування віртуальної мережі Wi-Fi
Як відключити телеметрію Windows 10
Телеметрія сумісності Microsoft - це послуга, яка відповідає за збір та передачу даних у системі та її використання. Самі функції відстеження, про які...
Як дізнатися, що таке жорсткий диск на комп’ютері
Ви можете дізнатися, який жорсткий диск встановлюється на вашому комп’ютері, як за допомогою стандартних засобів операційної системи Windows, так і з ...
Як додати до меню завантаження від рятувального диска Sergei Strelec
Якщо ноутбук Windows раптом перестає завантажуватися, ви можете отримати доступ до файлів, використовуючи будь -кого Livecd З побудованим менеджером ф...