Вікна

Що робити, якщо файл індексу у Windows значно збільшився в розмірі

Що робити, якщо файл індексу у Windows значно збільшився в розмірі

Індексація у Windows забезпечує найшвидший пошук у файловій системі, але вона також може створити проблеми. Отже, в деяких випадках зберігання індексованих файлів даних Вікна.EDB, Розташований у C:/programdata/microsoft/search/data/програми/windows починає швидко збільшуватися в розмірах іноді займає майже все вільне місце системного секції. Якщо ви стикаєтесь з цим нещастям, спробуйте скористатися наступними інструкціями.

Перш за все, переконайтеся, що всі останні оновлення встановлені в системі. Зокрема, у Windows 8.1 слід встановити оновлення KB2836988, Його наявність повинна запобігти повторному уінфляції файлу Вікна.EDB.

І для того, щоб зменшити його в розмірі, після встановлення оновлень необхідно відновити індексацію. Для цього зателефонуйте у вікно Пробігати Win + r і дотримуйтесь цієї команди в ньому:

Rundll32.Exe Shell32.Dll, control_rundll srchadmin.DLL

У відкритому вікні відкриття натисніть кнопку "Додатково", а потім натисніть в інше вікно "Відновити" І підтвердити запит. Повернення індексу займе певний час, протягом якого пошук на комп’ютері може працювати неправильно. Після завершення операції файл індексу повинен зменшуватися в розмірі.

Якщо це не приносить бажаних результатів, ви можете спробувати стиснути Вікна.EDB. Запустіть командний рядок від імені адміністратора та послідовно виконайте в ньому ці п’ять команд:

Sc config wsearch start = вимкнено
SC STOP WSEARSH
Esentutl.Exe/d %allusersprofile %/microsoft/пошук/дані/програми/windows/windows.EDB
Sc config wsearch start = затримка-ауто
SC Start Wsearch

Перші дві команди відключають відповідальні за індексацію послуги, третій створює автономне стиснення файлу індексу Вікна.EDB, У той же час ви побачите прогрес стиснення, нарешті, четверта та п'ята команди знову запускають необхідне індексацію послуги.

Це все, в результаті цієї простої операції, файл індексу буде дефрагментовано та стиснуто.

Як змінити вхід на Skype
Вхід -це так -зведене "ім'я", яке використовується безпосередньо для визначення облікового запису та входу в нього. Вхід можна вибрати самостійно під ...
Як встановити Windows за допомогою DISM ++
Небудовий процес встановлення Windows може знадобитися в різних ситуаціях. Коли стандартний процес закінчується помилкою. Коли в Біос Немає підтримки ...
Вихід метро - в пошуках оазису серед пустелі
Успіх Дмитра Глуховського, автора горезвісних книг серіалу "Метро", Це багато в чому пов’язано з незвичайною популярністю апокаліптичних та пост -апок...