Інтернет

Chrome High - розширення для виділення основних ідей у ​​довгих текстах

Chrome High - розширення для виділення основних ідей у ​​довгих текстах

Можливість висвітлити ключову ідею статті чи навіть цілої роботи, мабуть, є найважливішою для всіх користувачів, робота яких пов'язана з аналізом текстів. У таких питаннях було б непогано мати віртуального помічника, який міг би сказати досліднику, які розділи тексту є найбільш істотними і, таким чином, полегшити його наполегливу працю. Автори ресурсу вирішили зробити створення такого помічника Високо.

Вони розробили однойменну розширення для браузера Хром, що дозволяє знайти та виділити найбільш значущі сфери навіть у дуже довгих текстах. Розширення може бути дуже корисним для аналітиків та журналістів, які сприймають орнекки складу авторів як нічого важливого шуму.

Розширення доступне для безкоштовного завантаження на офіційному веб -сайті www.Високо.Співпраця або в Магазин Chrome. Після встановлення на панелі інструментів браузера у вас буде кнопка у формі чорного маркера. Коли у вас є необхідність проаналізувати текст, активуйте розширення, натиснувши та виберіть текст повністю або його розділ за зміненим курсором.

Примітка: Якщо вам не вдасться захопити текст, виберіть його частинами.

У той же час у нижній частині вікна у вас буде горизонтальна чорна шкала, на якій фрагменти тексту будуть показані червоними сегментами. Коли курсор миші висить на виділеному фрагменті або невеликій панелі інструментів, здається, є відповідною червоною смужкою, з якою текст можна похитнути в соціальних мережах або відбір видаляється з нього.

Щоб відфільтрувати вибраний, потрібно натиснути кнопку у вигляді концентричних кола, розташованих з правого боку шкали. Як результат, ви отримаєте добрий "стиснути" З тексту просто не обчисліть, що він буде складатися з пари речення або навіть абзацу. У наукових та аналітичних матеріалах усунення інформації буде не більше ніж 20-25 Відсоток, у статтях, написаних у художньому стилі, відсоток відфільтрованого тексту буде великим.

Йдеться про основні можливості Високо. Фрагменти можна зберігати в "Хмара", Але для цього вам доведеться зареєструватися на веб -сайті розробника. Реєстрація також дасть вам ряд переваг у використанні деяких соціальних інструментів, і в той же час дозволить переглянути вибір фрагментів найпопулярніших статей, зроблених перед вами з іншими користувачами, але поки ця функція працює лише з текстами англійської мови.

Скільки важить Windows 10
Перш ніж встановити нову операційну систему, наприклад, Windows 10, було б непогано знати, скільки вона займе на важкий простір. Я не хотів би раптово...
Як перейменувати завантаження Windows Boot Завантаження в BioS UEFI, якщо на різних жорстких дисках є кілька
Багато хто з тих, хто має два і більше Efi-Системи Windows на різних жорстких дисках, і всі вони зі своїми автономними навантажувачами, ймовірно, зітк...
Що робити, якщо Windows 10 недоступний режим планшета
Для пристроїв із сенсорним дисплеєм у Windows 10 розробники реалізували спеціальний режим планшета, який дозволяє використовувати програми та запустит...