Безпека

Ніж комп'ютерні віруси шкідливі?

Ніж комп'ютерні віруси шкідливі?

Я думаю, що ви хоча б раз чули про віруси, які дивляться комп'ютерам користувачів. "Давай, це не торкнеться мене!Що, - Ти думаєш. Три рази га! Не будьте такими самовпевненими! Вони не обійдуть вас. Повірте, я даю зуб! Я використовую комп’ютер, я не пам’ятаю, скільки років, можливо, 15 чи навіть більше. І це добре я зустрів крило і невеликий візок! Від досить нешкідливого вірусу до справжніх монстрів, які взагалі не дозволяють мені користуватися комп’ютером.

Дозвольте розповісти вам трохи про мої випробування, і ви самі оціните, наскільки небезпечно і шкідливо можуть бути вірусами.

Це було тоді, коли мене не допустили в мій контакт. Так, так, вони цього не дозволили! І коли я зайшов, тобто я намагався зайти на сайти антивірусних програм, тоді мене там теж не дозволили! Ось як! Ну, що, все правильно, якщо я піду на місця швидкої допомоги антивірусів, я видалю вірус! І так, ця краса сидить і псує мене. Залишив без спілкування, без цікавих фільмів!

І я також тричі спіймав грою Інтернету - Блокування соппесів! О, ця забава щоразу затримується на цілий день, якщо не більше. Це вірус, який не так просто видалити з комп'ютера! Більше того, тут, щоб вирішити проблему, вам також знадобиться другий комп'ютер. Ваші заблоковані!

Скажи мені, ця неприємність не торкнеться тебе? Ну, звичайно, ви не дивитесь порно -сайти! Ти думаєш, я дивлюся на них? Ні, я отримав цю качку, переглядаючи звичайні фільми в мережі, і це зовсім не було порно. Але лише при натисканні на включення фільму, щоб переглянути його, банер був зайнятий усім монітором комп'ютера.

Марно відправляти гроші в це блокуюче вікно. Не допоможе. Це вірус кімнати для грошей. Обробляти лише особливими засобами. Взагалі, вам доведеться танцювати багато танців з бубном, перш ніж позбутися його.

О, ще одна особливість вірусів. Можливо, ви пам’ятаєте, коли ви завантажили щось з Інтернету, тоді ви були встановлені в завантаженні на комп’ютер з підборів абсолютно непотрібних програм, які не так просто видалити.

Це тип вірусів, Трояня називають. Ось всілякі поштові постери, сторонні браузери, а також етикетки на ігрових сайтах та інших лайнах. І вам все ще пощастило, якщо ви завантажите правильну програму, інакше цей відростка буде надана вам, і програма взагалі не буде працювати і буде іншим вірусом.

Тому друзі, не заощаджуйте на хороших антивірусних програмах, і надягайте їх на комп’ютер чи ноутбук. У крайніх випадках надягайте на комп’ютер хоча б якийсь антивірус, хоч би бути. І тоді вас катують, щоб виграти таке сміття з комп’ютера або платити спеціальні послуги за лікування комп'ютера.

Як друкувати документи в Windows 10
Сьогодні ми розповімо, як встановити та налаштувати принтер у Windows 10 та надрукувати необхідні документи. Встановіть принтер Найчастіше, підключуюч...
Безпечний режим у Windows 11 Як увімкнути
Після переходу до одинадцятої версії Windows, крім необхідності освоїти новий інтерфейс, користувачі мають ряд інших питань. Один з них - як включити ...
Помилка Windows не вдається отримати доступ до вказаного пристрою, шляху або файлу та способів його усунення
Якщо програма не починається із звичайних прав, вона повинна бути запущена від імені адміністратора або навіть самої системи. Але що робити, навіть як...