Безпека

Яка небезпека публічних мереж Wi-Fi та запобіжних заходів під час роботи в них

Яка небезпека публічних мереж Wi-Fi та запобіжних заходів під час роботи в них

Сьогодні Wi-Fi-Маршрутизатори сприймають більшість користувачів як щось надане, і зрештою, кілька років тому додому Wi-Fi-Мережі були чимось на зразок ексклюзивного. Більше того, сьогодні існує таке явище, як публічне Wi-Fi-мережа, тобто мережа, до якої кожен може підключитися, і повністю безкоштовно. Як правило, такі мережі є частиною маркетингового плану залучення клієнтів і широко використовуються в аеропортах, кафе, ресторанах, розважальних комплексах та інших громадських місцях. Зручно? Так. Але є одне "Але".

Публічний Інтернет може стати справжнім подарунком, якби деякі люди мали цю публіку з тим, що це погано. Треба сказати, самі бездротові мережі гірші, ніж кабель, як і для бездротової громадськості, то вони взагалі не мають захисту, і якщо така мережа має пароль, то це не що інше, як художня література, оскільки кожен може Дізнайтеся від адміністраторів.

Саме ця невпевненість у громадських мережах робить їх такими привабливими для зловмисників, які спеціалізуються на викраденні різних конфіденційних даних користувачів, оскільки є передача інформації через відкриту Wi-Fi-Мережа, як би розмова вголос у переповненому місці. Підключившись до такої мережі, CyberCriminal зможе переглянути та перехопити ваші дані, включаючи паролі та іншу цінну інформацію. І трапляється, що мережа створюється зловмисником, який знаходиться в громадському місці, якому просто залишається чекати якогось нещасного користувача, спокушаний відмінним рівнем сигналу.

Отже, потрапляння в чужі пристрої через публічну бездротову мережу для хакера не є проблемою. Але що в такій ситуації ви можете порекомендувати звичайного користувача? Теоретично найкращим було б відмова від використання громадськості Wi-Fi Загалом і замінюючи його власним мобільним Інтернетом LTE, 3G або в гіршому випадку Обрізати. Якщо це неможливо або ви змушені користуватися загальним Wi-Fi, Дотримуйся правил.

• Вимкніть на своєму пристрої автоматичне підключення до Wi-Fi. Це не тільки захистить вас від випадкових з'єднань, але й збереже заряд акумулятора.
• Перебуваючи в громадському місці, переконайтеся в цьому "Правильність" Назви точки доступу. Не підключайтеся до мережі лише тому, що вона має найвищий рівень сигналу.
• Не входите на сайти, які не мають підтримки Https. Краще утримуватися від відвідування незахищених сайтів.
• Використовуйте, якщо це можливо VPN-Послуги. Ця технологія дозволяє створити щось на зразок тунелю всередині основної мережі, і, хоча зловмисник зрозуміє, що ви підключились до мережі, щоб розібратися з тим, що ви робите всередині, буде набагато складніше.
І найголовніше. Ніяких фінансових операцій у відкритих мережах, навіть якщо банківські сайти використовують шифрування Https.

Політика охолодження процесора в Windows 10 та як її змінити
Більшість настільних комп'ютерів мають активну систему охолодження, тоді як у ноутбуках використання пасивної системи вже не рідкість. Перший все ще е...
Як видалити небажані рекламні сповіщення в Windows trea
Небажана реклама Штовхнути-сповіщення, що спливають у системному Дерево Windows, не завжди є результатом впровадження в систему троянських програм. Як...
Як повернути менеджер плагінів у блокноті ++
Будівництво в редакторі текстового редактора Windows, що записує невеликий -функціональний та не спеціалізований інструмент, який може працювати лише ...