Програми

Carambis Cleaner - альтернативний очищувач вікон

Carambis Cleaner - альтернативний очищувач вікон

Серед усіх очищувачів системи Windows ccleaner Це справедливо вважається найкращим, але це зовсім не означає, що немає сенсу використовувати інші програми для видалення цифрового сміття. Серед них є досить пристойні, майже нічого не поступаються для CCLeaner за ефективністю та безпекою. Наприклад, такий є Carambis Cleaner - простий очищувач, розроблений програмістами Volgograd.

Можливості Carambis Cleaner Включіть видалення застарілих, тимчасових та невикористаних файлів систем та браузерів, журналів, кеш -шрифту, неправильних клавіш реєстру. Крім того, програма підтримує пошук та видалення дублікатів зображень та аудіофайлів, видалення програм, видалення файлів без можливості їх відновлення, а також автоматичного управління.

Сканування системи виконується з кожним повторним запуском програми, однак ви завжди можете вказати, які області потрібно сканувати, а які не є. В кінці аналізу, як очікувалося, програма відображає відсортований список результатів, залишаючи користувача вирішити, що залишити і що очистити. Загалом, нічого, з чим не впорається користувач новачка.

Очисник оснащений зручним та приємним інтерфейсом, розробленими сірими тонями, російська мова встановлюється за замовчуванням. На відміну від більшості інших програм на робочому столі, він працює в повноекранному режимі. У налаштуваннях програми ви можете Увімкніть/вимкніть Автомобіль, перевірка оновлень, встановіть точність пошуку дублікатів.

Ви можете завантажити поточну версію програми на веб -сайті розробника www.Карамбіс.RU/програми/очищувач.HTML. Очищувач ліцензії розподіляється Діапазон, Пробна версія має серйозні функціональні обмеження.

Безпечний режим у Windows 11 Як увімкнути
Після переходу до одинадцятої версії Windows, крім необхідності освоїти новий інтерфейс, користувачі мають ряд інших питань. Один з них - як включити ...
Як виправити помилку реєстрації ключа екрана друку при використанні екрана OnEdrive та третього сторон
Якщо ви використовуєте третій партійні програми для створення скріншотів разом із хмарним клієнтом Ондринь, Тоді, мабуть, вже зіткнулися з повідомленн...
Як включити нові параметри заголовка у Windows 10 1903
Робота над вдосконаленням інтерфейсу побудованих -в універсальних програмах Windows 10 постійно здійснюється. Отже, в оновленні 1903 Новий заголовок с...