Програми

BFXR - оригінальний генератор 8 -бітний звук

BFXR - оригінальний генератор 8 -бітний звук

Якщо ви коли -небудь стикалися з розробкою комп'ютерних ігор, додатків або які програми, то ви повинні знати - це дуже складна справа і вимагає витрат. Як психічний такий фінансовий. Портали з безкоштовною графікою та музикою, звичайно, багато. Але, як правило, якість джерел та вільних доріжок залишає бажати кращого. Так, і все це чуже! І я хочу створити. Я хочу зробити щось своє, оригінальне.

З малюнком зрозуміло. Редактори шторму вектора та растрової графіки. А як щодо музики? FL Studio, Ви не можете освоїти це за два дні! І бажано провести музичний слух.

На допомогу приходять різні генератори звуку. Зустрічатися Bfxr - Одна з найкращих програм для створення звуків у форматі 8-кут.

Утиліта надзвичайно проста у розвитку, і навіть маленьку дитину не буде важко зрозуміти її, оскільки різноманітність усіх видів повзунок і пресетів миттєво видасть унікальний звук, навіть якщо вони просто закручують їх і випадково згорять на кнопки. Ну, маючи невелику частку завзяття, ви можете, як правило, створити свій оригінальний шедевр. також в Bfxr Існує хороший змішувач для тих, хто крутить усі ці повзунки, просто занадто ліниві.

Готове насіння можна зберегти на диск, і за бажанням воно знову завантажується. Для більшої простоти все це експортується Хвиля. На веб -сайті програми також є онлайн -версія.

Посилання: http: // www.Bfxr.Сітка

Як скасувати оновлення Windows 11 та повернутися до Windows 10
Після переходу до нового випуску операційної системи Windows 11 з десятою версією у користувача можуть виникнути проблеми, які принаймні розчаровують ...
Заміна USB -роз'єму на материнській платі
Порив будь -якої частини материнської плати у всіх випадках є неприємною ситуацією, особливо якщо це стосується несправності чіпів. Кожна частина плат...
Встановіть Linux поруч із Windows 10
Припустимо, що у мене на комп’ютері є операційна система Windows 10 (однак, вона є), і я хочу встановити паралельно інший - Linux. І чому поблизу? Нас...