Налаштування

Безпека є перш за все, або як встановити пароль для введення Windows 10

Безпека є перш за все, або як встановити пароль для введення Windows 10

Зміст

Встановлення пароля на комп’ютері дозволяє легко та швидко захистити ваші дані від сторонніх людей. У цій статті ви дізнаєтесь, як розмістити пароль на комп'ютер Windows 10, щоб ніхто, крім того.

Встановлення пароля на обліковий запис у Windows 10 - це найпростіший спосіб захистити себе, але це не збереже вас від серйозних сухарів. Однак для домашнього використання встановлення паролів - найкраще рішення.

Зміст

Налаштування пароля в обліковому записі користувача

1. Натисніть "Почати"І йдіть до"Варіанти"(Шість ікони).

2. У новому вікні виберіть "Облікові записиЩо.

3. Йти до "Вхідні параметриЩо.

чотири. Якщо ваш пароль вже встановлений, і ви хочете його змінити, потім натисніть "ЗмінаЩо. Якщо пароль ще не встановлений, натисніть "ДодаванняЩо.

п’ять. Попросіть новий пароль, знову введіть винайдений пароль і вкажіть підказку для пароля. Спробуйте встановити складні паролі, які неможливо швидко обрати, розбиваючи. Підказка допоможе вам запам'ятати створений пароль, якщо ви його забудете. Спробуйте вказати в натяк на пароль таку інформацію, що тільки ви зможете запропонувати пароль. В іншому випадку підказка працюватиме проти вас.

Після введення пароля та поради натисніть "Далі".

6. У наступному вікні система повідомляє вам, що пароль був створений, і на наступному вході в систему ви вже можете використовувати новий, щойно створений пароль. Щоб завершити, натисніть "готовий".

Вітаємо, створено новий пароль. Тепер, на наступному завантаженні Windows 10, вихід із режиму блокування або сну вам потрібно буде керувати паролем.

Ви можете насильно заблокувати комп'ютер, натиснувши комбінацію клавіш Win+L і спробувати розблокувати комп'ютер новим паролем.

Налаштування пароля за допомогою командного рядка

У розділі вище описано метод встановлення пароля в інтерфейсі Windows. Для досвідчених користувачів може бути цікаво, як встановити пароль на комп’ютері з Windows 10 за допомогою командного рядка.

1. Щоб встановити пароль облікового запису у Windows 10 за допомогою командного рядка, натисніть на запуск правою кнопкою та виберіть "Командна лінія (адміністратор)Що. У вас буде командний рядок з правами адміністратора.

2. Напишіть у командному рядку Чисті користувачі І натисніть кнопку Enter. Ви побачите список усіх локальних користувачів комп'ютера Windows.

3. Введіть рядок Чистий ім'я користувача -writer пароль, Якщо назва користувача - це обліковий запис, з яким ви хочете змінити пароль, а пароль - це новий пароль для цього облікового запису. Наприклад, якщо у вас є користувач NADIA, і потрібний пароль NAD1985, вам потрібно ввести рядок NET NADIA NAD1985 та натиснути Enter.

Ми включаємо вимогу імені користувача та пароля та пароля

Корпус можливий, коли пароль користувача для введення в Windows 10 встановлюється, але його не запитують, коли комп'ютер увімкнено. У цьому випадку, швидше за все, ви відключили налаштування вимог до введення користувача та пароля.

Щоб увімкнути це, виконайте наступні дії:

1. Натисніть меню «Пуск» за правою кнопкою та виберіть елемент «Виконання» або комбінація ключів Win+R.

2. У вікні, яке з’являється, введіть Контроль userpasswords2 і натисніть кнопку ОК або введіть.

3. Виберіть обліковий запис Windows та поставте DAW поруч із елементом "користувача та пароля" попиту ". Windows попросить вас ввести пароль користувача. Після цього натисніть кнопку ОК.

Попит на пароль під час виходу з режиму спального

Для того, щоб комп'ютер запитував пароль не тільки під час завантаження Windows 10 та розблокування, але і при виході з режиму сну, потрібно наступне:

1. Клацніть меню "Пуск" - "Параметри" - "Облікові записи".

2. Перейдіть до меню "Несподівано опартери".

3. У розділі "Вхід" виберіть "Час виходу з комп'ютера з режиму сну".

Після цього, повернувши комп'ютер з режиму сну, вам потрібно буде ввести пароль облікового запису користувача.

Для того, щоб налаштувати час, після якого комп'ютер перейде в режим сну, натисніть кнопку «Початкове меню» та перейдіть до «Панель управління».

Перейдіть до меню "Система та безпеки" - "потужність".

Праворуч виберіть елемент "Встановлення переходу в режим сну".

У вікні, що відкривається, вкажіть часовий період, через який комп'ютер повинен переходити в режим сну.

Це все, тепер ви знаєте, як розмістити пароль на Windows 10, а також налаштувати час перетворення комп'ютера в режим сну.

Якщо у вас все ще є запитання, пропоную вам переглянути кілька відео на цю тему.

Не соромтеся задавати питання в коментарях, ми обов'язково відповімо на всіх.

У цих інструкціях крок за кроком щодо того, як розмістити пароль на Windows 10, щоб він запитував, коли він увімкнено (введення в систему), виходьте зі сну або блокування. За замовчуванням, встановлюючи Windows 10, користувачеві просять ввести пароль, який згодом використовується для введення. Також пароль необхідний при використанні облікового запису Microsoft. Однак у першому випадку його не можна встановити (залишити порожнім), а в другому - вимкніть запит на пароль на вході в Windows 10 (однак це можна зробити під час використання локального облікового запису).

Далі, у кожному з них будуть розглянуті різні варіанти ситуації та способи встановлення пароля на вході в Windows 10 (за допомогою системи) будуть розглянуті. Ви також можете встановити пароль у BIOS або UEFI (буде запитуватися перед введенням системи) або встановити шифрування BitLocker на системному диску з ОС (що також призведе до неможливості включення системи без знання пароля ). Ці два методи є складнішими, але при їх використанні (особливо у другому випадку) стороння людина не зможе скинути пароль Windows 10.

Важлива примітка: Якщо у вас є реєстрація з іменем "адміністратор" (не тільки з правами адміністратора, а саме з цим іменем), яке не має пароля (а іноді ви бачите повідомлення про те, що якась програма не може бути Запущений за допомогою вбудованого облікового запису адміністратора), тоді правильним варіантом у вашому випадку буде: створити нового користувача Windows 10 та надайте йому права адміністратора, передайте важливі дані з системних папки (робочий стіл, документи та інші) до Папки нового користувача, а потім вимкніть вбудований обліковий запис, який був записаний у вбудованому матеріалі -у записі бухгалтерського обліку адміністратора Windows 10.

Налаштування пароля локального облікового запису

Якщо ваша система використовує локальний обліковий запис Windows 10, але вона не має пароля (наприклад, ви не встановили його під час встановлення системи, або це було не при оновленні з попередньої версії ОС), ви можете поставити Пароль у цьому випадку за допомогою систем параметрів.

 1. Перейдіть до запуску - Параметри (значок передачі з лівого боку меню «Пуск»).
 2. Виберіть елемент "Облікові записи", а потім - "Параметри входу".
 3. У розділі "Пароль", за його відсутності ви побачите повідомлення про те, що "у вашому обліковому записі немає пароля" (якщо це не вказано, але пропонується змінити пароль, тоді наступний розділ цієї інструкції підійде вам ). 
 4. Клацніть "Додати", вкажіть новий пароль, повторіть його та введіть його, що зрозуміло для вас, але не в змозі допомогти стороннім людям, натяк на пароль. І натисніть "Далі". 

Після цього пароль буде встановлений і буде запрошений наступного разу біля входу в Windows 10, вихід системи від сну або при блоку комп'ютера, який може бути зроблений Win+L (де виграш - ключ із Емблема ОС на клавіатурі) або через меню запуску меню - натисніть на аватар користувача з лівого боку - "Блок".

Встановлення пароля облікового запису за допомогою командного рядка

Є ще один спосіб встановити пароль для локального облікового запису Windows 10 - використовуйте командний рядок. Для цього

 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора (використовуйте правою кнопкою миші кнопку "запустити" та вибір потрібного пункту меню).
 2. Введіть командний рядок Чисті користувачі І натисніть кнопку Enter. Ви побачите список активних та неактивних користувачів. Зверніть увагу на ім'я користувача, для якого буде встановлений пароль.
 3. Введіть команду Чисте ім'я користувача (де назва The_p.2, а пароль - потрібний пароль для входу в Windows 10) і натисніть кнопку Enter. 

Це те саме, як і в попередньому методі, достатньо блокувати систему або вийти з Windows 10, щоб вимагати паролем.

Як увімкнути пароль Windows 10, якщо його запит був відключений

У випадках, коли ви використовуєте обліковий запис Microsoft або при використанні локального облікового запису вже є пароль, але він не вимагається, можна припустити, що запит на пароль біля входу в Windows 10 був відключений у налаштуваннях.

Щоб увімкнути його знову, виконайте наступні кроки:

 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі, введіть Контроль userpasswords2 І натисніть кнопку Enter. 
 2. У вікні управління обліковими записами користувача виберіть свого користувача та позначте елемент "Потрібні користувача та пароль" та натисніть кнопку ОК ". Для підтвердження, вам також доведеться ввести поточний пароль. 
 3. Крім того, якщо запит на пароль був відключений під час виходу з сну, і вам потрібно ввімкнути його, перейдіть до параметрів - облікових записів - параметри входу та вгорі розділ "Вхід", виберіть "Час виходу з комп'ютера від сну режим ".

Це все біля входу в Windows 10 у майбутньому вам доведеться увійти. Якщо щось не вийде або ваш випадок відрізняється від описаного, опишіть це в коментарях, я спробую допомогти. Це також може зацікавити: як змінити пароль Windows 10, як розмістити пароль на папку Windows 10, 8 та Windows 7.

У сучасну епоху інформаційних технологій захист особистого надання (цифрове) є одним з найбільш пріоритетних завдань не тільки цілих організацій, але й звичайних користувачів персональних комп'ютерів. Тому корпорація Microsoft для кожної розробленої ОС надає споживачам функціональну можливість встановити особистий пароль для введення в систему. Останній Windows 10 не був винятком.

Як захистити пароль, що вводить Windows 10

Корпорація Microsoft пропонує користувачам ряд інструментів та можливостей для захисту ПК від несанкціонованого входу до вашої ОС. У той же час, на відміну від Windows 7, у "першій десятці", крім встановлення стандартного пароля (у формі комбінації цифр, букв та різних знаків) "графічний пароль" стало здатним додати "графіку пароль ". Але спочатку речі спочатку.

Захистіть вхід до системи через меню "Параметри"

Цей метод вважається найпростішим, вам буде достатньо лише для вас:

 1. Відкрийте меню "START" та перейдіть до категорії "Параметри".
  Ви також можете відкрити вікно налаштувань "параметри", натиснувши комбінацію ключів Win+I
 2. Далі в "параметрах" натисніть на значок "облікові записи".
  Ви можете відкрити вікно налаштувань "облікових записів" за допомогою рядка пошуку в меню "Пуск"
 3. У категорії "Облікові записи"/"Параметри введення" знайдіть "пароль" підзаголовка та натисніть на значення "Змінити".
  Замість кнопки "Змінити" пароль іноді може бути кнопкою "Додати" пароль
 4. Заповніть запропоновану форму.
  Ви також можете створити особистий "підказка для пароля" у випадку, якщо ви забудете свій пароль для введення системи
 5. Готовий. Після наступного запуску ПК вас буде зустрінемо за початковим вікном, захищеним паролем.
  Після введення пароля система буде продовжувати завантажуватися

ВІДЕО: Налаштування пароля через "Параметри" налаштувань

Активація аутентифікації через "командний рядок"

Щоб активувати "захищений вхід" через "командний рядок", вам знадобиться лише кілька секунд.

 1. Відкрийте вікна "Лінія завдань" (поєднання Win+R, а потім запишіть значення CMD).
  Командний рядок також може бути запущений, ввівши відповідну команду в рядку пошуку Windows
 2. У консолі "командного рядка" напишіть значення "NET користувачів", натисніть "Введіть" (у списку доступних записів Windows буде список доступних записів Windows).
 3. Запишіть "NET USER_ Профіль облікового запису пароля". Натисніть клавішу Enter.
  Ввівши ім’я користувача, ви повинні дотримуватися реєстру листів
 4. Готовий. Після перезапуску ПК ви зустрінете вікно з введенням пароля.

Захищений вхід до системи через "Блокування екрана"

Цей метод захищає ПК від шкідливого програмного забезпечення, призначеного для читання паролів. Суть "безпечного входу" (через екран блокування) полягає в тому, що перед тим, як ввести пароль розблокування, користувач зобов'язаний натиснути на комбінацію Ctrl+Alt+Delete.

 1. Запустіть "лінію завдань", натиснувши комбінацію Win+R та призначивши значення "NetPlwiz".
  Ви також можете відкрити вікно налаштувань "Облікові записи користувачів", використовуючи лінію пошуку в меню "запустити"
 2. У налаштуваннях з’являється, перейдіть на вкладку "Додатково", де у стовпці "Безпечний вхід до системи" поставте галочку навпроти точки "Попит Ctrl+Alt+Delete". Клацніть ОК.
  Після активації "безпечного режиму" він буде діяти для всіх рахунків
 3. Готовий. Тепер щоразу, перш ніж вводити пароль, вам потрібно буде видалити замок, натиснувши відповідні клавіші.
  Після розблокування ви можете ввести пароль для введення системи

Налаштування безпечного доступу через "Служба записів громадського харчування користувачів"

Цей метод надає можливість захистити пароль окремо вікна профілю користувача.

 1. Клацніть на меню "START"/"Усі програми" та в категорії "Сервіс" Виберіть "Панель управління".
  "Панель управління" також розташований у параметрах "Параметри" "
 2. У "Панелі управління" Клацніть на Налаштуваннях "Облікові записи користувачів".
  Для введення налаштувань облікових записів може знадобитися ввести права адміністратора
 3. Потім виберіть підменю "Управління профілем користувача" та натисніть на точку "Управління іншим обліковим записом".
  У налаштуваннях ви також можете надати конкретні права адміністратора користувачів
 4. Клацніть мишу про профіль користувача.
  Якщо ваш ПК має лише один обліковий запис, то він буде відображений у списку доступних
 5. Вибравши обліковий запис, перейдіть до налаштувань "Змінити пароль".
  Якщо ви випадково ввійшли в неправильний рахунок, натисніть на рядок "Управління іншим обліковим записом"
 6. Заповніть запропоновану форму "зміни пароля", а потім натисніть "Змінити пароль".
  Якщо ви вперше встановите пароль, то поле "Поточний пароль" може бути порожнім
 7. Готовий. Останнім кроком буде перезавантаження системи.

Використання інструменту управління комп’ютером

"Управління комп'ютером" - це програмний інструмент Windows, призначений для налаштування та управління роботою системи. Щоб використовувати цей інструмент, вам потрібно:

 1. Натисніть PKM за кнопкою "запустити" та запустіть інструмент "Управління комп'ютером".
  Інструмент управління комп'ютером також можна знайти в налаштуваннях системи Windows 10
 2. Після проведення шляху каталогу кореня до категорії "Програми обслуговування"/"Місцеві користувачі та групи"/"Користувачі". Виділіть необхідний обліковий запис, натисніть на нього PKM та виберіть "Встановіть пароль".
  Використовуючи інструмент управління комп'ютером, ви можете призначити пароль для будь -якого облікового запису
 3. Вибравши елемент "Встановити пароль", з’явиться інформаційне повідомлення, натисніть кнопку "Продовжити".
  Навіть якщо ви вперше встановите пароль, це вікно попередження все одно з’явиться
 4. У формі, що з’являється, заповніть необхідні рядки для встановлення та підтвердження пароля. Клацніть ОК.
  Налаштування набудуть чинності лише після перезавантаження ПК
Ви також можете виключити певних користувачів із загальної групи в один клацання

"Графічний пароль" у Windows 10

"Графічний пароль" - це новий додатковий метод аутентифікації, доданий Microsoft Corporation до нової ОС Windows 10. Він заснований на використанні графічного елемента (зображення) для процесу розблокування та введення системи.

Встановлення "графічного пароля" для введення системи

Щоб встановити такий пароль, вам потрібно:

 1. Використовуючи комбінацію Win+I, відкрийте "Параметри" Windows та перейдіть до категорії "Облікові записи".
 2. Після відкриття налаштувань перейдіть до підменю "Параметри введення", а потім знайдіть рядок "графічний пароль" і натисніть "Додати".
  Після додавання "графічного пароля" ви також зможете його змінити або видалити в будь -який час
 3. Після цього натисніть "Вибір зображення" та завантажте будь -яке зображення зі свого ПК.
  Вибравши зображення, ви можете перемістити його через робочу область, щоб встановити найбільш зацікавлений у кадрі, який ви відображаються, який відображатиметься на екранах "Графічний пароль"
 4. Тоді вам потрібно намалювати на малюнку за трьома абстрактними об'єктами (наприклад, кола, рядки, точки тощо.D.), це буде ваш "графічний пароль" для введення системи.
  Розмір, місце та напрямок, які ви намалювали об'єкти
 5. Малюючи та повторюючи елементи "графічного пароля", натисніть "Готовий" та проведіть перезавантаження.

Відео: Як встановити "графічний пароль" у Windows 10

Способи зміни/скидання "захисного пароля"

Якщо у вас раптом є бажання змінити встановлений пароль або повністю скинути його, то для цього вам надається кілька варіантів:

Найпоширеніший варіант зміни/скидання паролів - це метод, що використовує налаштування "облікові записи". Для виконання відповідних маніпуляцій із паролем необхідно:

 1. Відкрийте "Параметри" (натиснувши Win+R), перейдіть до категорії "Облікові записи".
 2. На панелі навігації, яка з’являється, виберіть "Параметри входу", де:
  • Рядок "вхід" "ніколи" (вимкнути пароль);
  • або в рядку "Пароль", натисніть кнопку "Змінити" (щоб змінити пароль).
   Таким чином, вимикаючи вхід пароля, ви можете скинути "графічний пароль"
 3. Готовий

Windows 10 має ряд різних інструментів, відповідальних за встановлення особистого пароля, щоб захистити особисті дані від несанкціонованого входу. Корпорація Microsoft, щоразу випускає нову ОС, завжди намагається приділяти достатню увагу аспекту безпеки особистих даних, не забуваючи надати користувачам абсолютно нові параметри захисту, наприклад, "графічний пароль".

Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері або ноутбуці
Швидкість підключення до Інтернету - це досить важливий показник для комфортної роботи на комп’ютері. У договорі з постачальником ви можете знайти так...
Pointerfocus - вдосконалений візуалізатор курсору миші
У Windows 10 ви можете збільшити розмір курсору і змінити його колір, але часто цього недостатньо, як для його візуалізації на екранних зображеннях та...
Як відключити показ рекомендованих розширень у Mozilla Firefox
Одне з нововведень у компанії Мозілья Браузер Firefox 68 з'явилася поява рекомендацій, що до встановлення розширень. Відтепер у Доданному менеджері "F...