Програми та програми

Безкоштовна програма для зміни адреси mac mac mac mac mac

Безкоштовна програма для зміни адреси mac mac mac mac mac

Зміст

-> ->

"У каталозі

Кожна мережева картка або плата має MAC -адресу (або спрощений - число(.

MAC -адреса (з англійської мови. Медіа-контроль доступу- Управління доступом до апаратного забезпечення). 

Ці унікальні MAC -адреси використовуються для організації доступу до Інтернету або в будь -якій іншій мережі для однозначної ідентифікації пристрою в цифровому світі. 

Як правило, ці адреси містяться в непомітній пам’яті пристроїв. Однак операційна система Windows спочатку заклала механізм заміни адреси її емуляцією програми, змінивши записи в реєстрі системи.

Під час налаштування комп'ютерних мереж, іноді необхідно змінити MAC -адресу мережевої плати вашого комп'ютера на довільне.

Ця програма може генерувати довільні MAC -адреси, змінити мережеву адресу вашої мережевої плати та перезапустити вибраний мережевий інтерфейс.

(На мініатюрних USB-пристроях Wi-Fi, а також Windows 10 не працює для всіх).

Для швидкого доступу мітку програми можна додати до провідника Windows.

(Безкоштовно, без обмежень) завантажити (Пароль всередині архіву: Soft_password)

 

-> ->

Усім великий привіт! У сьогоднішній статті я розповім вам, як включити автоматичну зміну MAC -адреси у Windows 10 та 8, і робити операційну систему кожного разу, коли ви підключаєтесь до точки доступу, вона сама призначає випадкову MAC -адресу.

Але перш ніж ми перейдемо до інструкцій, давайте розберемося, чому вам взагалі потрібна автоматична зміна MAC -адреси.

MAC -адреса Windows 10

Зміст

Зміна MAC -адреси в Windows

Що таке макова адреса?

Швидко, лише короткою людською мовою. MAC -адреса - це унікальний цифровий номер, призначений кожному комп'ютеру в мережі, якщо ви висловлюєте його точніше не на комп'ютер, а комп'ютерну мережеву карту. MAC -адреса призначається на мережеву карту навіть тоді, коли вона створюється на заводі.

Навіщо змінювати MAC -адресу в Windows?

Зміна MAC -адреси ускладнює ідентифікацію комп’ютера і тим самим покращити анонімність у мережі.

Як дізнатись свою адресу мака?

Ми говорили про це у статті "Як побачити нашу MAC -адресу"

Автоматична зміна MAC -адреси

Ну, тепер, хто вирішив, що йому це потрібно, ось інструкція.

Отже, на робочому столі з правого боку Trei ми натискаємо на значок "мережа".

У вікні, що з’являється, натисніть елемент "Мережеві параметри".

У розділі "Мережа та Інтернет" на вкладці Wi-Fi ми переходимо до "управління параметрами мережі Wi-Fi.

У полі "Випадкові апаратні адреси" Зсувши повзунок параметрів "Використовуйте випадкове обладнання ..." У режимі Включає. Якщо у вас немає цього поля, то це означає, що ваша мережева карта не підтримує цей варіант. У цьому випадку нічого не можна боротися, вам доведеться змінюватися щоразу вручну. Як це зробити, ви можете дізнатися на нашому веб -сайті та знайти - використовувати форму пошуку.

Після цієї операції Windows 10, кожне з'єднання, призначить випадкову MAC -адресу.

До речі, є також можливість використовувати різні налаштування для різних мереж, t.Е. Вимкніть автоматичну зміну адреси MAK для певних мереж. Ця функція може бути дуже корисною, якщо ви використовуєте фільтрацію MAC -адреси та захист домашньої мережі Wi -Fi.

Це робиться дуже просто. Для початку підключіться до мережі, в якій ви хочете змінити налаштування функції "випадкові апаратні адреси". Після цього у розділі "мережа та Інтернет" виберіть "додаткові параметри".

Після цього, у розділі "Бездротова мережа" у полі "випадкові адреси обладнання" виберіть параметр OTKL.

Тепер для кожного з'єднання саме для цієї конкретної мережі буде використовуватися фабрика постійна адреса мака.

Як бачите, над скріншотом є три режими роботи:

Насправді Microsoft не перша, яка реалізує рандомізацію MAC -адреси. Apple у 2014 році першим мав таку функціональність, але багато разів неповноцінні у своїх можливостях. Великим недоліком Apple є те, що вона використовує випадкові адреси лише під час пошуку мереж, і після підключення всього повертається до його початкового значення. Вікна, принесені та продовжують приносити цю функцію на думку.

Як бачите, нова операційна система має свої переваги, а не лише шпигуни Windows, про які ми так багато писали в різних статтях.

Ну, тепер традиційна ложка дьогтю. Ця функція має один мінус. Проблема полягає в тому, що Windows 10, що взаємодіють з мережею Hotspot 2.0 розкриває свою реальну MAC -адресу. Це, звичайно, не добре, але не так страшно. Microsoft каже, що вони працюють над цим, давайте подивимось у майбутньому. Ви можете дізнатися більше про всі недоліки прикидання MAC-адреси в цій англійській мові.

У будь -якому випадку, якщо ви стикаєтесь із вибором увімкнення випадкових апаратних адрес чи ні, це, звичайно, краще. Рандомізація додає вашій анонімності і ускладнює відстеження вашого комп’ютера. Це точно не буде гірше від неї.

Це всі друзі. Удачі та інформаційної безпеки! І ті, хто вперше радить нам підписатися на нові статті в соціальних мережах. Все найцікавіше все ще попереду!

Миттєво утиліта для вільної роботи в MAC -адресу миттєво

Версія 6.0.7

ЗавантажуватиПряме завантаженняОфіційний торрентЗавантажити торрентСистемні вимоги

Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Server 2012 R2/Server 2012/Server 2008 R2/Server 2008/Server 2003/Server 2000

Що нового?Прочитайте цю публікацію в блозі, щоб знати, що нового в цьому випуску.Деталі файлуNametmacv6.0.7_setup.Zipformatzip filesize2.10 MBSHA2566E63BECAF5C5E17A9D3AFB6E2104EE3DBE473C8930AE8783EBA0FEDADADB4A152

Technitium MAC -адреса MAC -адреса дозволяє вам миттєво змінювати (підробку) Адреса контролю доступу до медіа (MAC). Він має дуже простий інтерфейс користувача та надає достатню інформацію щодо кожного НІК у машині. У кожному NIC є MAC -адреса жорстка кодована в його схемі Manoufacturr. Ця жорстка кодована MAC -адреса використовується драйверами Windows для доступу до мережі Ethernet (LAN). Цей інструмент може встановити нову MAC -адресу на ваш NIC, обходячи оригінальну жорстку кодовану MAC -адресу. Technitium MAC Address Changer - це обов'язково повернути в кожному полі інструментів безпеки.

Особливості

Як це працює мудреця?

Це програмне забезпечення виправдовує значення в реєстрі Windows. Коли ввімкнено пристрій мережевого адаптера, Windows шукає значення реєстру "NetworkAddress" у ключі hkey_local_machinesystemcurrentcontrolsetControlclass 4d36e972-e325-11ce-bfc1- 08002be10318 [ідентифікатор nic e.G. 0001]. Якщо значення натисне, Windows використовуватиме його як MAC -адресу, якщо ні, то Windows використовує жорсткий кодований manaufacturer, що надається MAC -адресою. Деякі драйвери мережевого адаптера мають вбудований цей об'єкт. Його можна знайти на вкладці "Попередні налаштування" у властивостях пристроїв мережевого адаптера в диспетчеві пристроїв Windows.

Як змінити MAC -адресу

  1. Запуск MAC -адреси Changer перераховує всі доступні мережеві адаптери.
  2. Виберіть адаптер, який ви хочете змінити MAC -адресу. Ви отримаєте деталі свого вибору нижче.
  3. На вкладці Інформація знайдіть зміну MAC -адреси. Введіть нову MAC -адресу в полі та натисніть Change зараз! Кнопка. Ви можете натиснути кнопку випадкової MAC -адреси, щоб заповнити випадково вибрану MAC -адресу зі списку постачальників.
  4. Щоб відновити оригінальну MAC -адресу мережевого адаптера, виберіть адаптер, натисніть кнопку Відновити оригінальну кнопку в рамці зміни MAC -адреси.

Примітка. Цей інструмент не може змінити MAC -адресу мережевого мосту Microsoft. Мережевий міст автоматично використовуватиме оригінальну MAC -адресу першого мосту з першим октет MAC -адреси, встановленої на 0x02.

Допомога теми

Клацніть тут, щоб часто запити до допомоги.

Блог

Прочитайте цю публікацію в блозі, щоб отримати докладнішу інформацію про проблеми з бездротовими мережами та вирішенням.

У Windows 10 файли EXE не запускаються. Вирішення проблеми
Іноді користувачі десятої версії Windows стикаються з проблемами - програми перестають увімкнути. Коли ви намагаєтесь запустити програму, виникає поми...
Інсталяція, оновлення та резервна копію Windows Drivers Advanced Driver Overdater
Існують різні думки щодо оновлення водіїв Windows. І кардинально різні. Одна думка: Драйвери повинні підтримуватися в поточному стані, оскільки це клю...
Як змінити фон вікна стандартних програм у Windows 10
Як і в попередніх версіях, колір фону віконних програм, списків та діалогів у Windows 10 білий, але ви можете змінити його. Можливість внесення таких ...