Налаштування

Оновлення ASUS для Windows 10 (32/64 біт)

Оновлення ASUS для Windows 10 (32/64 біт)

Зміст

Всього проголосували: 3. Рейтинг: з ​​5

Можливості оновлення ASUS

Переваги

Недоліки

Скріншоти: Аналоги:

Виграйте оновлення інвалідів

Підмітання водія

Підсилювач водія безкоштовно

Оновлення драйверів Auslogics

Microsoft це виправляє

Безкоштовне завантаження утиліта оновлення ASUS

Остання версія: 7.вісімнадцять.03 з 18.032013

Ліцензія: безкоштовно

Розробник: ASUS

Інтерфейс: російський

Розмір файлу: 13.8 Мб  

Ми рекомендуємо: Пошук та встановлення драйверів - 10 найкращих програм для оновлення програм програми SPRYSPEEDFANWINDOW

Повний опис

Оновлення Asus Live - це популярна програма, яка забезпечує безпечний та зручний процес оновлення прошивки BIOS. Ви можете зберегти поточну версію BIOS у зазначеному каталозі, перш ніж перейти до інших операцій. Таким чином, у випадку будь -яких збоїв та проблем в операції операційної системи вашого комп'ютера ви завжди можете повернутися до його оптимального стану.

Після завершення завантаження даних з офіційних серверів ASUS, власна утиліта перевірить цілісність файлу. Soft отримав приємний інтерфейс користувача. Чіткі елементи управління не викликають скарг у новачків. Ви можете оновити BIOS в автоматичному режимі або з попередніми налаштуваннями.

Оновлення ASUS для Windows 10 - це власна утиліта знаменитої тайваньської компанії, яка розроблена спеціально для оновлення BIOS. Це програмне забезпечення підтримує роботу з усіма материнськимиборами ASUS, що дозволяє в зручній формі і, не менш важливо, це безпечно оновити. Автоматично перевіряє вихід нових версій, вчасно повідомляючи користувача.

Інтерфейс не перевантажений зайвими елементами, тому ви зможете зрозуміти, як користуватися програмою. Серед додаткових функцій слід виділити можливість отримання детальної інформації про дошку та її компоненти. Ми рекомендуємо завантажити оновлення ASUS для Windows 10 російською мовою без реєстрації та SMS з офіційного веб -сайту.

Безкоштовно завантажити програму

Аналоги оновлення ASUS

Категорія: Система осідання: Windows XP, Vista, 7, 8.1, 10Status Програма: Безкоштовний файл: 2 084

Опис

Оновлення ASUS - це програма від розробників, яка дозволяє внести зміни до пристрою "прошивки". У утиліті ви оновлюєте програмне забезпечення BIOS на системних дошках. Оновлення ASUS - це утиліта для зміни файлів конфігурації, збереження та оновлення програмного забезпечення на материнських платах від ASUS.Це програмне забезпечення призначене для роботи над материнськимиборами ASUS. Не намагайтеся запустити утиліту на комп’ютері або ноутбуці з материнською плату іншого виробника. У найкращому випадку ви зіткнетесь з "синім екраном смерті" або повідомленням про будь -яку помилку.На операційних системах нового покоління (після OS Windows 7) "синій екран смерті" з’являється дуже часто, якщо ви використовуєте програмне забезпечення для інших цілей. Не змінюйте налаштування і не спалахуйте BIOS, якщо це не потрібно, оскільки оновлення іноді призводить до розбиття комп'ютера. Оновлення програмного забезпечення - це складна процедура, але не з оновленням ASUS.Після запуску програми ви побачите головне вікно. Він містить інструменти для виконання різних операцій. У програмному забезпеченні ви зберігаєте конфігурацію BIOS в пам'яті ПК та оновите "прошивку" за допомогою спеціального файлу. Якщо вам потрібно, ви переглянуте детальну статистику про "файл мікропрограми", а також перевіряти оновлення в мережі. Для досвідчених користувачів можна оновити версію BIOS за допомогою автоматичного завантаження з веб -сайту розробника сайту. Вибравши потрібну операцію, натисніть кнопку "Далі". Після цього в оновленні ASUS ви побачите детальну статистику про майбутню роботу прошивки та підтвердити запуск утиліти.Програма працює автоматично і не потребує спеціальних навичок у користувача. Окрім основних функцій у утиліті, є інструмент для запуску проксі -сервера, тобто для роботи в мережі. Ви також можете скористатися швидким «відкат» до зборів прошивки, які були випущені раніше.Оновлення ASUS погано сумісне з Windows New Generation OS. Утиліта має архаїчне графічне середовище, і немає підтримки оновлення для нових моделей материнської плати.

Ключові риси

Безкоштовно завантажити [14.09 Мб] (гойдання: 972)

Дивіться також:

Fry TVFry TV-це утиліта, головна мета якої-перегляд телевізійних каналів у режимі реального часу, через .. Російська карта допомоги цій програмі надається користувачеві як найбільш детальну та інтерактивну карту .. Клієнт на читання -мобільності, який відкриє доступ до величезної бібліотеки безкоштовних електронних .. Диск Hirens Bootcdniversal, який містить неймовірну кількість абсолютно безкоштовної .. Моє MSHOFICIAL для мешканців Росії від оператора MTS .. VideoMixVideomix - це мобільний додаток для перегляду улюблених фільмів та телепередач в Інтернеті .. . Додаток Olx KZ від служби безкоштовної реклами OLX.KZ (Казахстан) .. . Перекладач камери перекладача - це програма, яка може розпізнати будь -які написи, які потрапили під приціл ... коментарі (0)

Відключіть Google Assistant на пристрої Android
Google Assistant - чудовий голосовий помічник, але навіть не всі йому подобаються. Багато хто просто дратується присутністю ШІ, хтось перейшов на дома...
Як перетворити Windows з WIM в ОУД і, навпаки, від ОУД до Віма
Як перетворити зображення Windows з Штук у Помітка І, навпаки, від Помітка у Штук? В принципі, не потрібно зайти далеко, щоб здійснити цю операцію, це...
Як генерувати випадковий текст у документі слова
Під час роботи з документами Слово Іноді виникає потреба швидко заповнити таблицю або весь файл довільним текстом, щоб отримати уявлення про появу гот...