Програми та програми

Asus Smart Gesture - яка це програма, чи потрібна вона взагалі?!

Asus Smart Gesture - яка це програма, чи потрібна вона взагалі?!

Зміст

  • Категорія:Водії
  • Операційна система: Windows 10
  • Ключ: Не вимагається
  • Російська мова: є
  • Ліцензія: Безкоштовно
  • Завантаження: 263

Завантажте Asus Smart Gesture безкоштовно

Asus Smart Gesture - це назва офіційного водія, розробленого для ноутбуків бренду Asus. Якщо не так давно у вас є проблеми з сенсоркою, то не хвилюйтеся, тому що ця програма, безумовно, допоможе. Спочатку варто завантажити його з нашого сайту, а потім встановити на свій ноутбук. Якщо пристрій працює на основі платформи Windows 10, то вам пощастило.

Поширені причини розбиття сенсорної панелі

Переваги розумного жесту від ASUS

Ніколи не використовував розумний жест Asus? Особливо для вас ми підготували дуже коротке відео, в якому автор покаже, що таке програма, що розглядається. Автор нічого не коментує, а лише показує інтерфейс та функціональність вільної утиліти. Перегляньте відео перед використанням.

Функціональність програми

Завантажте Asus Smart Gesture безкоштовно

Поділіться зі своїми друзями:

Безкоштовно!уфілерПеревірятиОфіційний розповсюдження розумного жесту ASUSПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте Asus Smart GestureЗавантажте Asus Smart Gesture безкоштовно

Категорія: Водії
Sistema: Вікна
Статус програми: Безкоштовно
Мова: російський
Завантаження: 5651
завантажити

Asus Smart Gesture - офіційний водій для сенсорної панелі. Вам потрібно завантажити його не тільки для ноутбуків від компанії ASUS, але і для деяких інших пристроїв, в яких апаратне заповнення від цього виробника лежить. Це зустрічається у різних виробників, включаючи тих, хто працює під іншими видатними брендами.

Ноутбуки дуже зручні, компактні та багатофункціональні комп’ютери, які надзвичайно популярні серед величезної кількості користувачів. З усіма перевагами ноутбуків вони дуже складні в технічному плані, і якщо мова йде про взаємодію сучасної операційної системи та функцій пристрою, проблеми часто виникають.

Однією з цих проблем є невдача сенсорної панелі, яка замінює комп'ютерну мишу на її функціональність. Для того, щоб він функціонував на комп'ютерах бренду ASUS, ви повинні завантажити розумний жест Asus для Windows 10. Зазначається, що операційна система, відразу після встановлення, не завжди визнає цей контролер, і користувач не може повністю використовувати функціональність сенсорної панелі.

Чому сенсорні панелі розбиваються на ноутбуках ASUS?

У більшості випадків виникають проблеми через:

У будь -якому випадку, користувач нічого не виграє, навпаки, страждаючи від того, що сенсорка не працює на своєму ноутбуці.  Щоб усунути причину - встановіть усі офіційні. Звичайно, для роботи вам потрібно буде тимчасово знайти мишу або використовувати гарячі сутички на клавіатурі, інакше це не буде працювати для управління системою.

Ви можете використовувати "дрова" інших компаній?

Для того, щоб датчик ноутбука ASUS його заробив, необхідно встановити розумний жест Asus для Windows 10. Якщо ноутбук іншої марки, то водіям потрібно шукати відповідний.

Наш сайт пропонує вам завантажити необхідні компоненти для підвищення продуктивності вашого ноутбука. Щоб встановити цей компонент, вам знадобиться архівер 7-ZIP, щоб розпакувати завантажений архів.

Як варіант, ви можете використовувати загальні утиліти, такі як, наприклад, рішення для упаковки драйверів. Вони самостійно визначатимуть, яке обладнання ви встановили, і встановить після цього всі необхідні доповнення. Це відмінна альтернатива, але вона має значний мінус - такі інструменти мають можливість помилитися, а іноді вони встановлюють додаткове програмне забезпечення, яке ви не хотіли б бачити на своєму ПК.

Завантажити, оцінити, оцінити: безкоштовно!уфілерПеревірятиОфіційний розповсюдження розумного жесту ASUSПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревірятизавантажити

Ми рекомендуємо

Сканер Примхливість Геній водія Драйвер для принтера Canon 2900

Доброго часу доби! Друзі, ви знайшли розумний жест на ноутбуці і не знаєте, яка це програма, для чого вона та, і чи це взагалі потрібно?! Дозвольте розповісти мені про цю чудову корисність від Asus. А потім вирішити використовувати його самостійно чи ні, або видалити і забути, що те саме!

Asus Smart Gesture - це проста програма, яка служить для спрощення взаємодії користувача з ноутбуком, використовуючи жести. Купуючи новий ноутбук у ASUS, з сенсорною панеллю, ця утиліта є попередньо встановленою. З досвіду, я можу сказати, що більшість користувачів навіть не знають про його можливості та функціональність корисності.

Ви можете легко налаштувати жести на сенсорній панелі для одного, двох або навіть трьох пальців. Увімкніть або відключайте функції, які ви вважаєте корисним, налаштуйте захист від випадкового дотику, а також у напрямку миші. Це по суті невелика корисність, але з великою функціональністю, безумовно, приверне вашу увагу та повагу.

Дозвольте сказати мені детальніше, а потім вирішіть, видалити або використовувати. Дізнайтеся, як налаштувати та використовувати, і якщо ви вирішите його зняти, я також скажу вам, як це зробити.

Що таке корисність Asus Smart Gesture і що вона може

Відмінна утиліта Asus Smart Gesture - це розумний привід для сенсорних панелей на ноутбуці. Основна особливість утиліти полягає у її здатності захищати та розпізнавати випадковий, незапланований дотик до сенсорної панелі під час набору на клавіатурі, плюс можливість управління жестами. Програма знає, як ідентифікувати долоню та палець. Тим самим перетворюючи сенсорну панель ноутбука Asus на розумний.

Дивіться також: Інтернет -перекладач та словник іноземних мов - один з найкращих!

Програмний інтерфейс дуже простий, зрозумілий для всіх, і не повинно бути труднощів при використанні. Давайте подивимось, що можна активувати для використання.

Один палець Вибір Для вибору закрийте та натисніть один раз на панелі.
Активація Потягнути і двічі пресувати.
Що рухається Клацніть двічі, а потім, не натискаючи пальцем, перетягніть.
Два пальці Відобразити меню Pop -Up Натисніть двома пальцями у файлі, щоб з’явилося меню Pop -Up (аналог правої кнопки миші на миші).
Прокрутка Проведіть з двома пальцями горизонтально або вертикально, щоб прокрутити сторінку.
Масштаб Вичавити або запаліть пальці, тримаючи їх на панелі, щоб зменшити/збільшити масштаб відповідно.
Обертати Зробіть поворот двома пальцями за годинниковою стрілкою (або проти).
Три пальці Перехід на сторінки Через три пальці, проведені зліва праворуч.
Відображення занедбаної програми та здійсніть в ньому перехід Проведіть три пальці вгору.
Поверніть вікна (аналоговий win+d) Проведіть три пальці вгору.

Все це стає комфортно, якщо ви звикаєте до цього і постійно використовуєте.

Увімкніть або вимкніть функції програми

Щоб використовувати певну можливість програми, вам потрібно налаштувати або відключити неправильну для цього, запустити утиліту в лотку.

А тепер давайте зрозуміємо кожну вкладку, що.

Перша вкладка з нами "Жест". На цій вкладці ви можете налаштувати всі ті функції, які я описав трохи вище. Щоб вимкнути, просто вийміть галочку, щоб увімкнути відповідно галочку. Або ви можете скинути налаштування для оригіналу, натиснувши кнопку "Встановіть усі параметри за замовчуванням"

Тут ви завжди можете налаштувати функції відповідно до своїх звичок. Що таке круто, коли ви вмикаєте/відключаєте, вам не доведеться здогадуватися, чому той чи той галочок того вартий, просто принесіть жест до елемента, і ви побачите демонстрацію цього жесту зліва. Я думаю, що це дуже зручно при налаштуванні програми.

Дивіться також: як видалити рекламу в торрені легко і довго!

Друга вкладка "Кнопка подачі панелі", в якій ви можете зробити кнопки комутації ліворуч / праворуч на ноутбуці. Також на цій вкладці є кнопка для скидання налаштувань до оригіналу - встановіть усі параметри за замовчуванням ".

Третя вкладка "Виявлення миші", Назва говорить сама за себе, ви можете увімкнути або вимкнути сенсорну панель, коли ви підключите мишу до ноутбука. Для цього просто встановіть відповідну перевірку. "Розумний датчик" Він вимкнеться автоматично, коли ви знайдете підключену бездротову або USB -мишу до вашого ноутбука.

Як завантажувати та встановити розумний жест

Існують ситуації, коли програма перестає працювати, і з цієї ситуації є вихід, перше, що потрібно зробити, - це завантажити з офіційного веб -сайту Asus Smart Gesture та перевстановити.

Завантажте Smart Gesture- http: // www.асус.Com/підтримка/завантаження/3/589/0/1/41/

Далі вам потрібно встановити/перевстановити драйвер цієї найрозумнішої сенсорної панелі, для цього потрібно завантажити драйвер з веб -сайту ASUS.

Пакет ATK 1.0.0050 (32-бітна версія) | Пакет ATK 1.0.0050 (64-бітна версія)

В ідеалі в диспетчері пристроїв драйвер сенсорної панелі повинен виглядати так. Тож все добре.

Якщо під час встановлення система починає писати, яка вже встановлена ​​відповідно до нової або більш пізньої версії, а потім видаліть, як видалити читання нижче, при зняттях є деякі нюанси.

Asus Smart Gesture та Windows 10

Після переходу до Windows 10 багато користувачів стикаються з не працюючим тачпадом. Річ у тому, що Windows 10 не сумісні з версіями нижче 4.0.5, навіть коли користувачі намагалися перевстановити утиліту, Windows знову провів оновлення драйвера, і все повернулося до своїх кола, і сенсорна панель перестала працювати.  Але ця проблема вирішується.

Спочатку вам потрібно завантажити останню версію Asus Smart Gesture:

Розумний жест 4.0.12 (32-бітна версія) | Розумний жест 4.0.17 (64-бітна версія)

Далі вам потрібно завантажити та перевстановити драйвер ATK:

Пакет ATK 1.0.0050 (32-бітна версія) | Пакет ATK 1.0.0050 (64-бітна версія)

Швидше за все, при встановленні розумного жесту система пошкодує про вже встановлену версію програми, для цього вам потрібно видалити її через панель управління. Про це читайте нижче.

Дивіться також: Як встановити Viber на комп’ютер: Секрети та тонкощі

Як видалити розумний жест з комп’ютера

Для того, щоб видалити повністю утиліту від ASUS, скажімо. Тоді його потрібно зняти. Дозвольте мені показати, як видалити розумний жест ASUS з комп'ютера та що може бути підводними каменями при вилученні.

Ми йдемо Параметри> Програми та можливості> Asus Smart Gesture> Видалити

Якщо ви не зможете видалити програми, зробіть наступне:

  1. Відкритий% System Drive% / ProgramData / setUptPdriver / в провідник Windows
  2. Запустити setUptpdriver.MSI
  3. Виберіть Видалити Asus Smart Gesture

Перезавантажте, ноутбук та встановіть нову версію розумного жесту.

П.С. Я сподіваюся, що я допоміг вам зрозуміти, що таке програма Asus Smart Gest і чому вона потрібна, плюс можливі проблеми при роботі з програмою та як їх можна вирішити. Скасувати підписку в коментарях, висловлюйте наші думки чи проблеми. Ми вирішимо разом.

Найкращі менеджери файлів для Android
Менеджер файлів для Android - це аналог спостерігача спостерігача, знайомий всім користувачам комп'ютерів на ОС Windows. За замовчуванням програма при...
Програми за замовчуванням на Android Як призначити або скинути на пристрій
Програми Android за замовчуванням - це програми, які відкривають файли або інтернет -ресурси, запускають служби в системі, зосереджуючись на їх типі ч...
Як відключити оновлення Windows 10 за допомогою безкоштовного утиліти блокування Windows
Політика постачання Microsoft Windows 10, яка обмежує нас, користувачів у здатності відмовитись від їх отримувати, створили багато третій партійних пр...