Ігор

Armikrog - Plasticine Madhouse

Armikrog - Plasticine Madhouse

Давно зрозуміло, що геймери дуже довго чекали цієї гри Кікстартер Вражаючий. Деякі з них згадували дуже маленький шедевр у формі Постільність, а інші захоплювались чудовим пластиковим компонентом. З самого початку може здатися, що пошуки стали неймовірним спадкоємцем тієї ж пластинової гри Теннепла. Чудова пісня, яка змушує вас запам'ятати все найкраще, і вона трохи розповість про трьох братів справжніх космонавтів.

Саме ці люди змогли піти на дивну планету під назвою Spiro-5, щоб отримати унікальні кристали Пітонії. За мить вони зможуть врятувати цей світ від жахливої ​​долі.

Один з братів зник, другий чекав смерті, а наймолодший пережив живий. Його звали Томмінавт, і його корабель зазнає жахливої ​​аварії на цій невідомій планеті. Тут його чекало страшне чудовисько. Це не стало їх остаточним результатом, оскільки наші герої були закриті в фортеці Armicrog. Це вступ не триває довго, і коротке відео змогло розповісти нам початок історії.

З цього моменту все керівництво іде до вас, і вам доведеться здійснити їх до пункту призначення. Спочатку у вас є якесь абсолютно недоброзичливе ставлення до гравця. Все тут слід робити з власним розумом, немає порад чи що ще просто ні. Вам потрібно буде написати всі свої дії в зошиті, іноді це буде дуже дратує, але тоді стало зрозуміло, що це робити. Взаємодія в ігровому світі відбувається в цьому наслідку.

У цій грі вам потрібно буде перемикатися між головним героєм Томмі та його розмовною собакою з дзьобом. Але вам доведеться дістатись до цього самостійно, оскільки я нагадую вам, поради немає. Деякі кнопки гри взагалі не спрацюють, якщо натиснути на них не цього героя. Інші дії персонажів, як правило, неможливо продумати, оскільки просто нереально визначити простий зрив кнопок для ідентифікації.

У грі фортеця, де в цей час наші герої були абсолютно порожніми, монотонними та просто нудними. Уривок зводиться лише до того, що всі ваші дії вже десь використовувались, і це буде потрібно повторити їх. Просто складіть ключ зображення, візьміть за будь-який важіль, повністю слухайте історію або зробіть щось інше.

Я хотів би нагадати вам, що цей випуск був відкладений багато разів, оскільки деякі деталі були доопрацьовані. Але проект гри в деяких місцях все ще баггі, і це робить історію не ідеальною. Цілком неможливо уявити, яка гра була до випуску, оскільки до неї були додані багато патчів, щоб вона була опублікована.

І все -таки ці незначні глюки - це найменший компонент, який може розлютити вас, і ми сподіваємось на кращий розвиток у майбутньому. Можливо, варто обережно перевірити всі компоненти гри, а потім зробити випуск. Дуже легко грішити на системних помилках, але гравці, які зіграють цю історію, не залежать від жартів, а пластична історія перетворюється на звичайний фарс.

Галерея зображень:

Відео:

Оцінка:

Найкращі програми для перегляду фотографій на ПК
Є програми для перегляду фотографії в кожній системі за замовчуванням, але їх недостатньо. Багато користувачів віддають перевагу їм альтернативних ком...
Встановіть вино в Linux Mint
Ми розповідаємо, як встановити та налаштувати вино в монетному дворі Linux. Що таке вино Завантажте вино Ми встановили вино Що таке вино Проста мов...
Спробуйте переробити ... Помилка помилок із переробкою у Вікторії та як її усунути
Коли Chkdsk Виявляється, не в змозі виправити поглиблення на жорсткому диску, вам доведеться вдатися до допомоги більш вдосконаленого інструменту Вікт...