Інтернет

Алгоритм стиснення Brotli в Chrome і як його включити

Алгоритм стиснення Brotli в Chrome і як його включити

Браузер Гугл хром Часто дорікає важкістю та вимогами до системних ресурсів. Частково це вірно, але він швидко завантажує сторінки, що є однією з його головних переваг. І можливо, що дуже скоро ця здатність буде призначена на більш високий рівень через реалізацію Бротлі - Новий алгоритм стиснення даних для тестування в хромованих інсайдерських зборах.

Новий алгоритм, як запевняють розробники, є більш ефективним, ніж старий Zopfli на 17-25 відсоток. Розширене стиснення буде піддатися HTML, CSS і дещо менше JavaScript Елементи. На додаток до вдосконаленого стиснення, новий метод повинен буде економити енергетичні ресурси, що особливо стосується мобільних пристроїв.

Ви можете перевірити новий метод стиснення даних зараз у Хромований канар. Вставте в адресну лінію "Канар" Браузер Chrome: // прапори#enable-brotli І слідкуйте за переходом.

У самій вершині нової сторінки ви побачите текст, підкреслений жовтим маркером "Алгоритм Brotli для кодування даних". Зателефонуйте до меню Drop -Down, розташованого під ним, і виберіть у ньому "Включно", а потім натисніть кнопку, яка з’являється в нижній частині сторінки "Перезапуск". Браузер перезапуститься, і новий алгоритм приєднається до роботи.

У якій із стабільних версій Google Chrome з'явиться новий алгоритм поки що ще не відомо, можливо, це станеться в найближчі пару місяців. Швидше за все, за замовчуванням Бротлі також буде відключено, якщо ви хочете його активувати, тоді використовуйте інструкції вище.

Chrome Canary завантажує тут: www.Google.ru/Chrome/браузер/канарка.HTML

Як працювати з групами в WhatsApp
Ми розповідаємо, як створити групи у Votsapp, для того, що вони потрібні, і як ними керувати.  Багато людей знають про наявність цієї функції, але не ...
Синхронізація часу в Windows 10 не працює
Іноді користувачі операційної системи Windows 10 можуть зіткнутися з проблемою синхронізації не працюючого часу. У нашій короткій статті ми опишемо кі...
Lynx - браузер, який працює на консолі
Популярність будь -якого сучасного браузера залежить від ряду факторів, з яких перше місце займається продуктивністю, зручністю, розширенням та правил...