Підказки

Adobe Flash Player - яка це програма і чи потрібна вона?

Adobe Flash Player - яка це програма і чи потрібна вона?

Зміст

Я вітаю друзів, сьогодні ми поговоримо про програму Adobe Flash Player - я спробую сказати простими словами, що таке. Тож підемо зрозуміти!

Я скажу одразу - так, в Інтернеті вже намальовано, що це ... яка програма ... але врешті -решт, не всі користувачі явно розуміють. Я спробую написати простими словами тут сьогодні, щоб це було зрозуміло вперше!))

Adobe Flash Player - що це таке?

Adobe Flash Player - гравець, який грає флеш -елементи на сайтах. Це все, що можна сказати про цю програму, за винятком того, що можна додати, що вона переходить від Adobe.

Dachshund, але те, що сам виробник пише про свою програму:

Ну, тепер підемо більше.

Найголовніше - це загалом такий спалах? Це міні-програми, які можна вбудувати на веб-сторінку. Тобто саме це програми, вони не мають HTML -коду. Якщо бути точнішим, це були програми, які я не бачив, оскільки найчастіше спалах використовується для:

  1. Створення ігор. Є багато ігор, які можна грати в Інтернеті, я маю на увазі в Інтернеті, а не деякі танки в Інтернеті, але простіше, є м'ячі ... головоломки ... тоді вони часто пишуться на спалаху.
  2. Відеоплеєри. Так, вони також часто створюються точно відповідно до технології Flash. Але загалом, Flash - це не зовсім нова технологія. Можна сказати навіть старе. Тепер відеоплеєри можуть бути створені дівчиною технології - HTML5. Вам не потрібен спалах, наприклад, YouTube - на HTML5 є відеоплеєр, тож чому робота не потрібна для спалаху, і програма Adobe Flash не потрібна відповідно,.
  3. Та інший тип програми - Рекламні банери. Красива реклама, анімація, де ви навіть можете щось натиснути, або та, яка реагує на настанови на миші, також часто розробляється на спалаху.

Можливо, я помиляюся, але це три основні напрямки використання флеш -технології.

Тобто, якщо ви не встановили для себе програвач Flash Flash Player, то все вищесказане не спрацює. Або частково, але, швидше за все, все одно не буде. Інтернет -відео на деяких сайтах все ще працюватимуть, як це можна використовувати, оскільки я вже написав відеоплеєр не на спалаху, а на HTML5.

Flash Player може завантажити невеликий браузер. Але в онлайн -іграх багато хто не може грати без нього.

Де я можу сміливо завантажити?

Потрібно завантажити лише на сайті OFF, а саме звідси:

https: // отримати.Аобе.Com/ru/flashplayer/іншіверсії/

Там ви також можете вибрати версію операційної кімнати, а також браузер, для якого вам потрібен спалах - наприклад, Chrome, Mosilla. З сайту виглядає так:

Як зазначено на сайті Off - Flash Player встановлюється більш ніж 1.3 мільярди комп'ютерів -це стандарт для забезпечення ресурсного інтенсивного мультимедійного вмісту. Дивіться, навіть вони написали - ресурс -інтенсивні! Тобто браузер може завантажувати цей спалах, і, до речі, HTML5 в цьому плані набагато простіше. Але поки що HTML5 не скрізь, на жаль ... (((

І все -таки флеш -плеєр може бути лише від Adobe, немає інших компаній, ну, я не зустрічався на крайніх мінах ..

Я повністю забув - коли ви завантажуєте, то обережно, можуть бути контрольні пункти для встановлення додаткового програмного забезпечення, яке вам може не знадобитися:

Як відкрити налаштування Flash Player?

Якщо встановлено програвач Adobe Flash, то на панелі управління зазвичай є його піктограма:

А якщо це не так, тоді перевірте, чи відображаються піктограми на вашій панелі:

І якщо ще немає, то він не встановлений ... ну, або встановлено, але якось криво. Отже, якщо ви запустите цей значок, будуть налаштування:

Life Hack, як швидко відкрити панель управління для будь -яких Windows: натисніть Win + R, а потім напишіть команду управління або панелі управління, натисніть кнопку ОК. От і все))

Як видалити Flash Player?

Тут теж все просто:

  1. Спочатку закрийте всі браузери!
  2. Стисніть WIN + R, Напишіть команду AppWiz.Cpl, натисніть кнопку ОК. Або просто відкрийте панель управління та знайдіть там значок та компоненти програми.
  3. Вікно встановленого програмного забезпечення відкриється. Знайдіть тут програвач Adobe Flash, натисніть праву кнопку, виберіть Видалити.
  4. Тоді з’явиться майстер видалення, дотримуйтесь інструкцій ... там, здається, потрібно натиснути далі, далі, видалити ... Загалом, немає нічого складного.

Тож я навіть знайшов малюнок, це буде натяк на вас (це вікно програми та компонентів):

Як виправити синхронізацію, недоступний для вашого облікового запису в Windows 10
Коли ввімкнено параметри OPS OPS, Windows синхронізує налаштування, обрані на всіх пристроях Windows 10, якщо вони вводяться за допомогою вашого облік...
Як повернути кнопку управління живленням на екрані входу в систему в Windows 10
У Windows 10 ви можете отримати доступ до основних функцій джерела живлення безпосередньо з входу в систему в систему, що дозволяє вимкнути або переза...
Як встановити цитовані квоти на диск для певного користувача в Windows 10
Windows 10 успадкували від попередніх версій корисна функція, яка дозволяє власнику комп'ютера встановити обмеження щодо використання диска. Це назива...