Програми

Синхронізатор кольорів акценту - це корисність для синхронізації системних кольорів у Windows 10

Синхронізатор кольорів акценту - це корисність для синхронізації системних кольорів у Windows 10

Як ви, напевно, вже знаєте, Windows 10 має можливість застосувати акцентний колір до заголовків Windows, не тільки стандартними, але й третім -партійними програмами, однак використання вибраного кольору безпосередньо в самих настільних програмах не підтримується. Відсутність такої підтримки може бути показана на прикладі звичайного ноутбука. Якщо текст буде виділений у відкритому документі, то колір вибору буде стандартним, синім.

Але як зробити вибраний текст, має такий же колір, як у заголовку вікна?

Невелика портативна утиліта, яка називається цим ефектом, допоможе вам досягти цього ефекту Синхронізатор кольорів акценту. Це дозволяє автоматично синхронізувати користувача, вибраного користувачем у кольорі панелі персоналізації з кольорами активних пунктів меню, гіперпосиланням та вибраним текстом у текстових документах, браузером Microsoft Edge, Mozilla Firefox, диригентом та частково в Google Chrome.

Утиліта надзвичайно проста у використанні. Щоб увімкнути синхронізацію, просто натисніть кнопку "Синхронізувати зараз", Щоб вимкнути - кнопка "Відновити значення за замовчуванням".

Якщо ви хочете повністю автоматизувати синхронізацію, натисніть кнопку "Синхронізувати автоматично". У цьому випадку кольори будуть вибрані автоматично при встановленні нового кольору акценту. Синхронізатор кольорів акценту Він має вдосконалені налаштування, в них ви можете відключити зміну кольору для окремих елементів.

Ви можете завантажити цю цікаву програму з веб -сайту розробника Lematheuxpareesseux.Altervista.Org/app/accentcolorsynchronizer.HTML. Додаток розповсюджується на безкоштовній основі, не містить реклами, серед мови найпростішого інтерфейсу підтримуються англійською та французькою мовою.

Як видалити обліковий запис Google
Іноді настає час розлучитися зі своїми обліковими записами. Хтось їх змінює, і хтось просто перестає використовувати через небажання асоціюватися з пе...
Як запустити захисника в автономному режимі в Windows 10
Якщо побудований захисник зміг виявити та заблокувати вірус, це не означає, що він може негайно його видалити. Є такі віруси, які можна видалити лише ...
Полотно веб -додатків - Ще один розважальний проект Google
Google - Серйозна компанія з не менш серйозними планами, але ця серйозність не заважає їй від часу розважати користувачів легкими та не зв'язуючими пр...