Не в тему

8 цікавих фактів про Microsoft

8 цікавих фактів про Microsoft

Усі користувачі ПК без винятку хоча б раз у своєму житті почули про Microsoft та його власника - мільйонер Білл Гейтс. Це пов’язано з тим, що найпопулярніша операційна система, що використовується на сучасних комп'ютерах, - це Windows. А Windows - це розробка Microsoft. Однак те, що ми знаємо про цю компанію, окрім того, що її працівники створили найпопулярніші та продані ОС?

Насправді не так багато. Тому в цій статті ми розкажемо про найцікавіші факти, пов’язані з активністю Microsoft.

1. Більше мільйона претендентів подають заявку на одне робоче місце в компанії. Така висока конкуренція обумовлена ​​кількома причинами. По перше, хороша зарплата і престиж. Microsoft - величезна транснаціональна корпорація, працівники якої щорічно випускають величезну кількість різних програм. Власне, тому зарплата тут високі. По -друге, відмінні умови праці. Довгий термін відпустки може бути наданий працівникові без проблем (для різних обставин), Безкоштовна передплата на спортзал була надана. Крім того, багатьом працівникам дозволяється працювати на час або часткову роботу для роботи.

2. Компанія однаково оцінюється працівниками чоловіків та жінок (так звана політика гендерної рівності). У Microsoft є досить багато жінок, які займають різноманітні позиції - від нижчих до лідерів. У той же час, вибір працівників починається зі шкільної лавки (Щоб визначити талановитих дівчат, компанія регулярно проводить подію, наприклад, дні Digigirls).

3. Microsoft активно підтримує працівників, які не мають сексуальної орієнтації. Всередині корпорації під назвою існує навіть союз гомосексуалістів Блискавка. Він включає порядок 700-800 людина. Крім того, існує неформальна асоціація чорного.

чотири. У юності Білл Гейтс написав досить цікаву програму, яка повинна була автоматично проводити навчальні заняття. Сам Білл в той час також навчався в школі. Після початку програми його клас почав майже повністю складатися з дівчат. Цей факт частково вказує на те, що Біллу дуже сподобався (і подобається) Увага справедливого сексу.

п’ять. Перший офісний пакет, розроблений компанією (1989), був створений не для самих Windows, а для нинішнього конкурента компанії Microsoft - Яблук. Цей пакет був призначений для комп’ютера, відомого на той час Макінтош. Перша версія Office для Windows з’явилася лише через рік.

6. 2009 був найбільш невигідним для компанії (за всі роки його існування). Наприклад, згідно з результатами 4 кварталу 2009 року, дохід був зменшений приблизно на 3 мільярд - с шістнадцять до 13. Чистий прибуток за той же період становив лише 3 З невеликим мільярдом. Це ціле 29 відсотки менше, ніж у 2008 році. Якщо ми беремо цілий рік, то, згідно з його результатами, дохід приблизно зменшився 3%. Чистий прибуток припав приблизно на вісімнадцять%. Причини цього, згідно з керівництвом компанії, є декількома. Наприклад, глобальна фінансова криза, зменшення попиту на ПК, збільшила витрати на оновлення та підтримка Windows 7.

7. На протязі 38 Роки існування Microsoft купували на замовлення 150 інших компаній, Багато з яких мають світову назву. Наприклад, Ямамер, Гаряча пошта, Скайп і т.D. У той же час, кілька цих компаній були дорожчими 1 мільярд доларів.

8. Компанія володіє величезною кількістю патентів і є одним із п’яти найбільших власників патентів у США. Загальна кількість патентів, які коли -небудь зареєстровані компанією, наближається 13 тисяч. У той же час, щороку розробники Microsoft подають близько трьох тисяч заявок на реєстрацію нових патентів. Більшість із них пов'язані з реєстрацією та захистом власного програмного забезпечення.

Як підключити мережевий принтер у Windows 10
У цій статті ми розповімо, як зробити принтер у мережі Windows 10, і забезпечити доступ до неї з інших комп'ютерів, розташованих в одній мережі, з ПК,...
Як перенести вікна на інший жорсткий диск, включаючи відмінний стиль маркування (GPT або MBR), DISM ++
Здійснити передачу (міграція) Windows на іншому жорсткому диску, підключеному до комп’ютера. Навіть якщо питання переведення системи на інший диск з в...
Як відновити завантажувач Windows
Windows не завантажується, і на екрані комп'ютера ви можете побачити повідомлення про відмову в роботі завантажувача або взагалі про відсутність типу ...