Програмне забезпечення

5 найкращих програм для зміни відео прямо зараз

5 найкращих програм для зміни відео прямо зараз

У відкритих просторах всесвітньої павутини легко знайти багато програм для зміни відео. Така різноманітність може спричинити труднощі користувача у виборі. Але якщо ви знаєте про плюси та мінуси кожного з них, то в кінцевому підсумку ви можете легко прийняти рішення на користь певного програмного забезпечення. У той же час, вам потрібно зрозуміти, які критерії програми можна вважати хорошим. Окрім стандартного інструменту для вирізання кадру, він повинен містити всі необхідні параметри редагування відеофайлів, а також потужний перетворювач. У цьому огляді ми розглянемо найпопулярніші програми розробки відео та виберемо найкраще.

Відеомагнітофон

Майстер відео - це програма швидкого перетворювача, яка оснащена всіма необхідними функціональними можливостями для роботи з відео, включаючи зручний інструмент для обрізки зображення. Soft може змінити формат відео в окремих записах та в цілому DVD -дисках. Програмний інтерфейс - російською мовою. Настільки простий і зрозумілий, що навіть новачок буде з цим розібратися. Давайте розглянемо, як покарати відео за допомогою цієї програми:

  1. Завантажте та встановіть програму. Завантажити майстер -майстер слід робити лише з офіційного сайту, щоб уникнути вірусів.
  2. Додайте відео. Завантажте файл у програму - для цього, в лівій частині інтерфейсу, натисніть кнопку "Додати". Потім виберіть перший елемент "Додати відео/аудіо", а потім знайдіть необхідний файл на своєму комп’ютері. Клацніть на нього і переконайтеся, що він з’явився у вікні програми.
  3. У верхньому меню натисніть на розділ "Обробка". Далі в меню Drop -Thown потрібно натиснути на "Care". Екран буде розділений на дві частини: в першому є гравець, який відтворює відео, у другій - додаток Налаштування програми. Використовуйте це вікно, щоб регулювати область зображення: змініть значення в точках "розмір", "положення" та "пропорції". Ви також можете обробляти відео вручну без втрати якості, розтягуючи площу за квадратними краївами (висотою та довжиною).

Програма VCD ідеально підходить для оптимізації ваших відеофайлів, і сам процес займає пару хвилин. Окрім персоналу в цій програмі, ви можете швидко вирізати та підключити нотатки, повернути відео, застосувати прекрасні спеціальні ефекти та додавати тексти з логотипами без водяного знака.

Програма також доступна функції вилучення звуку з відеофайлів, швидкого перетворення відео в GIF-форматі та завантаження відео на YouTube безпосередньо з редактора. Якщо вам потрібно вилити відео в галочку або Instagram, просто виберіть відповідний профіль збереження та конвертуйте. Крім того, програма дозволяє змінити швидкість відтворення запису та зробити кадр зупинки з відео. Майстер відео добре оптимізований і працює досить швидко навіть на слабких ПК та ноутбуках. Ця програма є чудовим вибором для користувачів, які хочуть працювати з відео на початковому та середньому рівні як в Інтернеті, так і в режимі офлайн.

Adobe Premier

Premiere Adobe має часовий масштаб, розроблений для редагування відео. Це повинно бути в нагоді, коли ви закриваєте відео - дуже зручно відстежувати загальну композицію кадру протягом усього відео, щоб не випадково відрізати занадто багато. Процес різання екрана стандартний: спочатку завантажте файл у програму, а потім відрегулюйте зону відео. Тим не менш, основною перевагою цієї програми є можливість редагувати відео з високою роздільною здатністю.

Крім того, прем'єр -міністр (як -от горезвісна програма ярлика) підтримує багато форматів для імпорту та експорту, а також надає користувачеві можливість повністю працювати з звуком. Програма досить зручна для роботи з захопленням, але слабкі ПК та ноутбуки не витягують її - занадто високі системні вимоги (Intel I5-4590 процесор, 4 гігабайти оперативної пам’яті та відеокарта GeForce GTX 970). Користувачеві доведеться розладити ліцензію програми, оскільки це досить дорого - 31 000 рублів (і все ж Sony Vegas коштує дорожче).

Редактор відеозаписів Filmora

Ще одна програма для зйомки високої якості - це програма редактора відеозаписів Filmora - з нею ви можете легко видалити фільм Чорні смуги та насолоджуватися переглядом улюблених фільмів. Також легко обрізати Filmora, розділити нотатки та повернути їх. Основна перевага програми - елементарність роботи, оскільки його інтерфейс досить простий і натуен навіть для недосвідчених користувачів. У той же час Filmora підтримує досить широкий список форматів.

На жаль, є кілька серйозних недоліків, які псують все враження від програми. По -перше, відеозапис Filmora іноді помітно сповільнюється навіть на потужних ПК, тоді як у найбільш редактора є мінімум процесів. Це пов’язано з поганою оптимізацією та вологим розвитком. По -друге, функціональність програми дуже скромна і підходить лише для аматорської роботи.

Avidemux

Цей редактор абсолютно безкоштовний і здатний робити нотатки кар'єри разом із використанням фільтрів, нарізанням деталей та склеюванням відео, а також іншими простими завданнями редагування. Програма AvideMux підтримує багато розширень, що є його основною перевагою. Крім того, його сила - це зручність інтерфейсу, який значно спрощує життя користувачів. Цей редактор доступний для всіх основних операційних систем: Windows, Linux та MacOS.

Однак головний недолік AvideMux можна вважати дуже мізерною функціональністю, завдяки якій ця програма не досягає повного редактора відео. Ми розуміємо, що важко очікувати чогось грандіозного від безкоштовної програми, але я все ще хочу трохи більше.

Movavi Video Editor

Movavi Video Editor - це досить швидкий редактор відео, в якому гальма та замерзання не помічені. Програма має дуже широкий перелік функцій, елементарний інтерфейс з інтегрованими порадами. Користувач може конвертувати відео в різних форматах (AVI, MP4 тощо), і в той же час вам не потрібно мати жодних професійних знань для повного використання програми. Затвердіння відео робиться дуже просто і займає пару хвилин від сили.

Але є кілька значних недоліків редактора Movavi. По -перше, ліцензія на програму є досить дорогою для її функціональності - майже 2000 рублів. Порівняно з Adobe Premier, це квіти, але Movavi набагато простіше. По -друге, програма іноді перестає працювати (замерзає, а потім збивається). Це означає, що розробники ще не принесли своєму продукту повністю на думку.

Висновок

З усіх програм, розглянутих у сьогоднішній статті, майстер відео показав себе в найкращому світлі. Програма - це найзручніший інструмент для зміни відео, і весь процес займає не більше ніж пару хвилин. Ми не помітили жодних значних недоліків, але існує ряд незаперечних переваг: існує ряд незаперечних переваг:

Ви можете безкоштовно завантажити програму для відеозаписів з офіційного веб -сайту розробника. Відеокастер - чудовий варіант для роботи з відеороликами.

Перегляди допису: 1 008
Діагностика командного рядка Windows
Діагностика Windows за допомогою командного рядка дозволяє проаналізувати та усунути багато проблем із мережевими з'єднаннями та Інтернетом. Слід зазн...
Вимкніть режим T9 на iPhone
Ми говоримо вам, як швидко вимкнути T9 ​​на iPhone. Що таке T9? T9 означає систему автоматичного корекції тексту, введеного за допомогою клавіатури мо...
Як встановити Windows за допомогою DISM ++
Небудовий процес встановлення Windows може знадобитися в різних ситуаціях. Коли стандартний процес закінчується помилкою. Коли в Біос Немає підтримки ...