Налаштування

4 простий спосіб, як подивитися на пароль з Wi-Fi (Wi-Fi) у Windows 10 покрокових інструкціях

4 простий спосіб, як подивитися на пароль з Wi-Fi (Wi-Fi) у Windows 10 покрокових інструкціях

Зміст

Незважаючи на те, що порівняно з попередніми версіями ОС у цьому плані майже нічого не змінилося, деякі користувачі запитують про те, як дізнатися свій пароль Wi-Fi у Windows 10, я відповім на це запитання нижче. Чому це може знадобитися? Наприклад, якщо необхідно, підключіть новий пристрій до мережі: трапляється, що неможливо просто запам'ятати пароль.

Ця коротка інструкція описує три способи дізнатись власний пароль з бездротової мережі: перші два складаються в простому перегляді в інтерфейсі ОС, другий у використанні веб-маршрутизатора Wi-Fi для цих цілей. Також у статті ви знайдете відео, де все описано чітко.

Додаткові способи побачити паролі бездротових мереж, збережених на комп’ютері або ноутбуці для всіх збережених мереж, а не лише для активних Windows у різних версіях Windows: як дізнатися ваш пароль на Wi-Fi.

Перегляньте свій пароль Wi-Fi у параметрах бездротової мережі

Отже, перший спосіб, який, швидше за все, буде достатньо для більшості користувачів - простий перегляд властивостей мережі Wi -fi у Windows 10, де, зокрема, ви можете побачити пароль.

Перш за все, для використання цього методу комп'ютер повинен бути підключений до Інтернету через Wi-Fi (T.Е. Перегляньте пароль для такого неактивного з'єднання), якщо так, ви можете почати. Друга умова - ви повинні мати права адміністратора в Windows 10 (для більшості користувачів це так).

 1. Перший крок - натиснути на значок з'єднання в області сповіщень (прямо нижче) виберіть "Центр управління мережами та загальний доступ". Коли відкривається вказане вікно, зліва виберіть "Зміна параметрів адаптера". Оновлення: В останніх версіях Windows 10, дещо інакше, див. Як відкрити мережевий центр управління та загальний доступ до Windows 10 (відкрити на новій вкладці).
 2. Другий етап -натиснути на ваше бездротове з'єднання з правою кнопкою миші, виберіть пункт контексту "стан" та у вікні, яке відкривається інформацією про мережу WI -FI, натисніть "Властивості бездротової мережі". (Примітка. Замість двох описаних дій ви можете просто натиснути на "Бездротову мережу" в точці з'єднання в центрі управління мережею).
 3. І остання дія, щоб дізнатися ваш пароль від Wi -Fi - у властивостях бездротової мережі відкрийте вкладку безпеки та позначте "Дисплей введені знаки".

Описаний метод дуже простий, але дозволяє бачити пароль лише для бездротової мережі, до якої ви зараз підключені, але не для тих, хто був підключений раніше. Однак для них є метод.

Як дізнатися пароль для неактивної мережі Wi-Fi

Опція, описана вище, дозволяє побачити пароль мережі Wi-Fi лише для поточного з'єднання на даний момент. Однак є спосіб побачити паролі для всіх інших збережених бездротових з'єднань Windows 10.

 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора (за допомогою правої кнопки кнопки кнопки за допомогою кнопки запуску) та введіть команди в порядку.
 2. Профілі шоу Netsh WLAN (пам’ятайте про назву мережі Wi-Fi, для якої потрібно дізнатися пароль).
 3. Netsh WLAN Показати назву профілю =Name_set Key = Ясно (якщо назва мережі складається з декількох слів, візьміть його в лапки).

В результаті виконання команди з P.3 Інформація буде відображена про вибране Wi-Fi-з'єднання, пароль Wi-Fi буде показаний у точці "Вміст ключа".

Переглянути пароль у налаштуваннях маршрутизатора

Другий спосіб дізнатися пароль WI -FI, який можна використовувати не тільки з комп'ютера або ноутбука, але й, наприклад, з планшета - перейдіть у параметри маршрутизатора та переглянути його в параметрах безпеки бездротової мережі. Більше того, якщо пароль взагалі невідомий і не зберігається на жодному пристрої, ви можете підключитися до маршрутизатора за допомогою дротового з'єднання.

Єдина умова полягає в тому, що ви повинні знати дані для введення в мережу налаштувань маршрутизатора. Вхід та пароль зазвичай записуються на наклейку на самому пристрої (хоча пароль зазвичай змінюється з початковим налаштуванням маршрутизатора), також є адреса для введення. Детальніше про це в керівництві, як перейти в налаштування маршрутизатора.

Після входу все, що вам потрібно (і це не залежить від бренду та моделі маршрутизатора), знайдіть елемент параметрів бездротової мережі та в ньому - параметри безпеки Wi -fi. Саме там ви можете побачити використаний пароль, а потім використовувати його для підключення своїх пристроїв.

І на закінчення - відео, в якому ви можете побачити використання описаних методів перегляду збереженої ключової мережі Wi -fi.

Якщо щось не вийде або не працює, як я описав - задайте питання нижче, я відповім.

Параметри мережі та Інтернету

На панелі завдань ви можете побачити значок мережевого з'єднання - натисніть на нього з правою клавішею миші, після чого з’явиться невелике меню, в якому потрібно вибрати параметри мережі "Відкрити" та Інтернет ".

Вікно "Параметри" відкриється. Зробіть прокрутку вниз по правій частині вікна, поки не побачите лінію "Центр технічного управління та загальний доступ" - натисніть на нього.

Відкрилося нове вікно. На лівій частині вікна є невелике меню, виберіть "Зміна параметрів адаптера".

Дивіться список мережевих з'єднань, включаючи Wi-Fi. Виберіть це з'єднання, натиснувши на нього двічі за допомогою лівої кнопки миші.

У вікні "Статус" натисніть на "Властивості бездротової мережі" ".

У наступному вікні виберіть вкладку Безпеки.

Покладіть центральну постановку навпроти "Дисплей введених знаків", і ви побачите пароль із цього Wi-Fi-з'єднання.

Панель управління

Насправді, так само, тільки ми зайдемо, як кажуть, з іншого боку.

Витягніть курсор миші на кнопку «Пуск», а потім натисніть на праву клавішу миші, щоб зробити меню. У меню потрібно вибрати пункт "Панель управління".

Другим варіантом запуску цього меню є натискання на клавіші Win+X на клавіатурі.

Панель управління працює. Тепер вам потрібно вибрати "великі піктограми" для відображення та натиснути на "Центр управління мережами та загальний доступ".

Якщо все буде зроблено правильно, перед вами відкриється сторінка з інформацією про мережу та з'єднання. Тоді ви робите те саме, що вище, тобто натисніть "Зміна параметрів адаптера".

Виберіть мережу підключення.

Клацніть на кнопку "Властивості бездротової мережі".

На вкладці «Безпека.

Командна строка

Але це вже зовсім інший спосіб, і це добре, тому.

Вам потрібно буде запустити командний рядок, він рекомендується від імені адміністратора. Для цього натисніть Win+X на клавіатурі, а потім у меню, яке з’явилося, натисніть на рядок "Командний рядок (адміністратор)" або Windows PowerShell (адміністратор).

Ви можете запустити командний рядок через пошук Windows.

Запускається командний рядок. Вкажіть команду Netsh wlan показує профілі назви = 123 ключ = чіткий, де 123 - назва необхідного з'єднання (у прикладі під назвою з'єднання - k). Натисніть клавішу Enter.

Якщо все зроблено правильно, ви можете побачити пароль із зазначеного з'єднання - у рядку "Вміст ключа".

Не так складно, чи це так?

Категорія: Адміністрація

Поміркуйте, як побачити забутий пароль від Wi-Fi у Windows 10. Ви можете це зробити, якщо підключення до бездротової мережі відбувається автоматично, тобто пароль зберігався раніше.

 1. Клацніть за правою кнопкою миші для "запуску" та виберіть "Мережеві з'єднання" у меню.
 2. Ми переходимо до параметрів адаптера.
 3. У вікні мережевого підключення ми знаходимо бездротову мережу та натискаємо на неї за допомогою правої кнопки миші. Виберіть предмет "умова".
 4. Ми переходимо до "Властивості бездротової мережі", а на вкладці безпеки ми встановлюємо DAW - "Відображення введених символів".

У полі "мережевий ключ" замість зірочки буде відображатися збережений пароль.

Переглянути паролі раніше підключених мереж Wi-Fi

Якщо вам потрібно побачити пароль з мережі Wi-Fi, яка використовувалася давно, то спробуйте наступний шлях.

 1. Запускаємо командний рядок від імені адміністратора. Для цього натисніть "запустити" правою кнопкою та виберіть "Windows PowerShell (адміністратор)" або "Команда (адміністратор)".
 2. Ми виконуємо команду, щоб з’ясувати, які профілі бездротових мереж у системі.

  Знайдено два врятовані профілі. Ми відображаємо інформацію про профіль "реальний".

 3. Тепер ми відображаємо детальну інформацію про певну мережу Wi-Fi, що вказує на її назву.
 4. У полі "Вміст ключа" буде пароль.

Обидва методи також працюють у Windows 7 та 8.

10556 Перегляд аналогічно - 6 Скільки місця має бути на CIS CDS 10 Як перевірити, чи відкритий мережевий порт Огляд адаптера Wi-Fi TP-Link TL-WN722N Перемикання між моніторами у Windows 10 Помилки служби Pnkbstra у Windows 10 Зміна політики пароля в Active Directory

Режим інкогніто в опері GX
У багатьох сучасних браузерах існує режим інкогніто, іншими словами, приватне вікно, в якому історія та файли cookie не зберігають. Але в той же час, ...
Форматуйте жорсткий диск через командний рядок
Форматування через командний рядок може бути корисним, якщо стандартні системи системи не можуть виконувати цю процедуру. Існує кілька способів формат...
Як встановити Windows 10 1909 Home з місцевим обліковим записом
Здається, Microsoft знову намагалася змусити користувачів відмовитися від місцевих облікових записів. Кому вже вдалося спробувати свіжі англійські вік...