Програми

3 ще функціональні альтернативи диспетчеру проекту Windows від третій розробників

3 ще функціональні альтернативи диспетчеру проекту Windows від третій розробників

Диспетчер для завдань Windows - Це повний час інструмента, спричинений відповідним контекстним меню команди в системних завдань або гарячих клавіш Ctrl+Shift+ESC. Він розроблений для відображення запуску на даний момент програми, послуги, процеси і дозволяє контролювати їх роботу. У системному менеджері завдань ви можете відстежувати навантаження процесора, оперативної пам’яті, жорсткого диска, мережевої роботи. Зокрема, диспетчер повної часи завдань системи передбачає можливість виконання роботи процесів на обов'язково.

Але немає інших способів вирішення проблем із проблемними процесами, такими, як вони призупиняються на деякий час або перезавантаження диспетчера завдань Windows. Ці методи мають такі методи у завдань Windows для третього партійного диспетчера.

Ми розглянемо нижче 3 Більш функціональні альтернативи колишнім завданням розробників Windows від третій розробників -це безкоштовні програми Провідник, Системний провідник і Менеджер завдань ANVIR.

  1. Провідник

Провідник - Невелика безкоштовна програма, придбана компанією Microsoft. Це портативна утиліта, яка не потребує установки в системі. Програма відображає детальну інформацію про всі запущені процеси - відсоток завантаження процесора та залучення оперативної пам’яті, опис процесів та назви їх розробника. Використовуючи контекстне меню у вибраному процесі, його можна завершити, перезапустити, зробити його менш чи більше пріоритетним, призупиненим на деякий час, знайдіть на ньому детальний сертифікат. Процеси відображаються в структурі дерева, що дозволяє чітко бачити деякі процеси в інших. Специфіка певних процесів вказує на налаштовану кольорову гаму.

Провідник Оснащений інструментом для пошуку активного процесу додатків. Перетягнувши спеціальну кнопку з панелі інструментів програми в активне вікно будь -якої програми, Провідник процесу миттєво покаже процес цієї програми у своєму вікні.

Вікно програми Провідника процесів, якщо необхідно, може бути налаштоване на напівпрозорий дисплей і приєднано до решти Windows Advanced Applications.

Значок провідника процесу в системному лотку - Це інформатор, який може бути налаштований для відображення активності певних системних компонентів.

  1. Системний провідник

Наступна альтернатива диспетчеру проекту Windows - це безкоштовна програма Системний провідник. Програма існує у звичайній та портативній версії. Системний провідник, завантажений з офіційного веб -сайту, встановлюється англійською мовою, але програма має багато розміщений інтерфейс. Російська входить до налаштувань: Ми розкриваємо головне меню, виберіть "Варіанти", На вкладці "Загальний" Зі списку падіння, ми встановлюємо "Російський" і збережіть зміни за допомогою кнопки "Зберегти". Ми підтверджуємо запропонований перезавантаження програми.

Як і попередня розглянута програма, Системний провідник Відображає процеси системи в структурі дерева та в контекстному меню для кожного з процесів, команди завершення, перезапуск, встановлення пріоритету, призупинення на деякий час, пошук інформації в Інтернеті доступні. Але, на відміну від програми провідника процесів, System Explorer забезпечує перевірку процесів шкідливості за допомогою веб -служби антивірусу Вірустотальний.Com

Системні процеси відображаються лише в одній з вкладок Системний провідник - на вкладці з відповідним іменем "Процеси". У вікні програми є й інші вкладки. На вкладці "Виконання" Ми побачимо рухомі графіки активності ядра процесорів, оперативної пам’яті, читання та запису даних тощо.

На вкладці "Сполуки" Окремо вибрав процеси, які використовують мережу.

І на вкладці "Історія" Ви можете відстежувати процеси, які внесли зміни в систему.

При наведенні курсору на значок System Explorer в Система Тене З'явиться вікно спливаючого вікна з даними основних ресурсів комп'ютера, а також інформація про час та бездіяльність системи.

  1. Менеджер завдань ANVIR

Останній учасник огляду - це багатофункціональна програма Менеджер завдань ANVIR. Він існує як в платній, так і в безкоштовній версії. Функціональний диспетчер завдань як альтернатива стандарту Windows - лише одна з чудових особливостей програми. За допомогою контекстного меню активні процеси можуть бути завершені, призупинені, звільнені з них оперативної пам’яті, перезапуск тощо.П.

Диспетчер Manager Anvir відображає активні процеси як на вкладці General, так і на окремих вкладках, де видимі процеси запущених програм і працюють лише на тлі послуг.

Навіть у безкоштовній версії програма, поряд із альтернативним диспетчером завдань, пропонує кілька інших функцій. Як і попередня програма System Explorer, Anvir Manager може перевірити процеси в контекстному меню за допомогою веб -служби Вірустотальний.Com. Через менеджера завдань ANVIR у веб -службі Virustotal.Com для загроз, ви можете перевірити будь -який комп'ютерний файл, вага якого не перевищує 128 Мб (В рамках умов вільного використання антивірусної веб -сервісу).

Плюс до цього, для активних процесів програма передбачає дисплей Рівень ризику. І, коли нависаючи курсор до інтересу.

Менеджер завдань ANVIR Він також забезпечує функції управління комп'ютером комп'ютера та системних налаштувань.

Віджет програми в системному лотку регулюється: Замість за замовчуванням активність ядра процесора в налаштуваннях ви можете встановити інші параметри - Температура процесора або жорсткий диск, Використання оперативної пам’яті, Стан мережі, Решта заряду акумулятора для портативних пристроїв і т.П. Віджет Manager Anvir Manager у системному лотку може бути налаштований для відображення декількох параметрів.

Завантажте програму в програмі:
- Провідник (Англійська мова на офіційному сайті)

https: // technet.Microsoft.Com/ru-ru/bb896653.ASPX;
- Провідник (неофіційна версія з Russifier)

https: // yadi.SK/D/DWCKR_SKM57ED;
- Системний провідник (Багатомовна версія з офіційного сайту)

http: // systemexplorer.Net/ru/завантажити.PHP;
- Менеджер завдань ANVIR (Англійська мова на офіційному сайті)

http: // www.Анвіра.Com/Завантажити.HTM;
- Менеджер завдань ANVIR (неофіційна версія з Russifier)

https: // yadi.SK/D/6MOGJE6FM575V.

Як виправити проблеми з відображенням російських листів у Windows 10
Працюючи з Windows 10, у користувачів іноді виникають проблеми з правильним відображенням символів. Замість звичайних букв та цифр у тексті ми можемо ...
Як відкрити порти в Windows 10
Що таке програмний порт Застосування та мета портів Список основних портів та їх функціональність Переглянути активні сполуки Відкриття порту за допо...
Як автоматизувати клавіші та натиснути з мишею за допомогою TinyTask
Автоматизація звичайних завдань у Windows 10 - це чудовий спосіб заощадити час, в цьому плані не може бути запропонована лише операційна система, якщо...